Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není ten brady tak trochu mentoš? ještě jsem ho nikde neviděl, že by někde mluvil
    • Mentoš je ten Ovar z hradu
      • Kdybys měl jenom 10% IQ jako má Zeman, nikdy by si takovou blbost nenapsal.
        • vanhorne
          "Kdybys měl jenom 10%"
          U Zemana se to pocita podle Hrusky kterou chlemta, nejlepsi je 52-56%.
  • vanhorne
    Zacina svitat nad ceskou kotlinou?
    DNY OBCANSKÉHO NEKLIDU - PRÁTELÉ SDÍLEJTE!!
    http://www.petice24.com/tydny_obcanskeho_neklidu
    • Asi jste si vy pseudododokrati nakradli málo?. Stejně jako pseudoumělci se vzdalují od obyvatel ČR a nevytváří NIC. Jen kopirůjí cizáky a očekávají, že budou moci škubat lidi za
      svoje výblitky. Co českého bylo vytvořeno po převratu - mizivě málo. Ano neklid a spočítat to zlodějům a umělcům a cíkevním darmožroutům ražení "Minister fur Kulture Tchechische Kultur her Herrmann" za poškozování obyvatelstva v ČR.
    • sdílej to se svou matkou ale nám to nenuť .bejvalej soudruh bartoška by měl být sakra malej a potichu
      • vanhorne
        "sdílej to se svou matkou"
        Tu uz nemam, nikomu nic nenutim, bartoska neznam ani nevim kdo to je, protoze ozraleho a saskovat v TV studiu jsem zatim nevidel.To je nejaka zvlastni vysada kterou Ceska republika udeluje svym presidentum?Kdysi to byla vysada nacelniku ruznych domorodych kmenu, posilit svou autoritu a moudrost pouzitim omamnych napoju pred verejnym vystoupenim.
        Tady jsou ukazky jisteho nacelnika v akci.
        Prislusnicim nezneho pohlavi a nezletile mladezi, vstup zakazan.
        Vojaci, studenti a seniors vstup zdarma.

        https://www.google.ca/?gws_rd=ssl#q=czech+president+drunk
        • tak že tu propaguješ výzvu někoho koho ani neznáš? tak to je dobrej for
          • vanhorne
            Ja si zase myslim, ze dobrej for je cesky zpusob hodnotit cloveka podle obliceje, hbiteho jazyka, kravaty a kvadra.Ja ty lidi nepotrebuji znat ani videt,me staci program se kterym ta skupina prisla.Ted zalezi na lidech jestli projevi zajem nebo zustanou s koblizkem v hrsti a jenom budou uplakavat v hospode u piva, jak jsou zvykli.
  • Brady je samá medaile.
    • To je zbytečné nad tím mudrovat. Oni si jidiš najdou jiného pravého Čecha ( musí být, ale židovské národnosti ), protože pan učitel říkal, že odboj proti fašizmu v rámci holocaustu dělali pouze židé. To je tak stejné jako, že západní pohlaváři se od christianizace zaklínají tím, že staří češi žádnou mytologii ani bohy a báje neměli. Jisté však je, že "tschechische" historici lezli a lezou do německých pozadí a upravují historii jak vyhovuje velkoněmecku.
  • Otevřu radio a vyskočí na mě Brady, otevřu televizi a vyskočí na mě Brady, tedˇ abych se bál otevřít i popelnici. Ale vážně, kdo znal tohoto starého pána před měsícem, určitě Herman a jeho soukmenovci, jinak nikdo. To, že se oplzlo Herman rozhodl udělat radost svému strýci rozhádalo celou politickou scénu. Nikdo ale zatím neřekl, za co vlastně to vyznamenání má dostat. Lidí, co prošli koncentráky jsem znal poměrně dost, pracovali na šachtách, v ocelárnách i v zemědělství, ale nikdo z nich nebyl vyznamenán. Že by důvodem k vyznamenání byl odchod do Kanady. Vyznamenání Bradyho je plivancem do obličeje všem, co prošli koncentráky a zůstali doma budovat zničenou republiku. Oni totiž neměli vlivného synovce.
    • já se bojím otevřít brandy, aby ve flašce nebyl brady
      • Souhlas. Ale můžeš si otevřít TUZEMÁK. Ten nám z EUUSA povokují, pokud tedy nesedí v komisi EU zase ten Braddy.
  • Ovarofilové se mohou pos.at vzteky
    • Havloide jdi do prdelééé..hi..hi
  • Havloidi pos..raný
    • ale, ale sajmon, nervíky ? *15*
  • http://www.aliancens.cz/single-post/2016/10/27/SVOJI-VLAST-A-N%C3%81MI-ZVOLEN%C3%89HO-PREZIDENTA-UBR%C3%81N%C3%8DME-Prohl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-Aliance-n%C3%A1rodn%C3%ADch-sil-k-28-%C5%99%C3%ADjnu-2016
    • https://www.youtube.com/watch?v=Gu1VTP5zQNo

      Také charašo *3*
  • je hezké pozorovat herce jak se snaží nám vnutit svůj názor za každou cenu. Už bylo dost pragocentralismu v podobě rádoby umělců. Jediný herec který uměl dělat politickou satiru byl p. Šimek .to co předvádí Kraus a ta jeho grupa je zneužití mediálního prostoru.Dědek měl pravdu .Komedianti patří za hradby města
    • Tečko, tvůj názor nikoho nebere, vrať se do rici
  • Pionýři soudruha Havla nabízíme panu Bradymu naše nejvyšší vyznamenání: Vyfotografování před rozvinutým rudým praporem pionýrské organizace v pozadí s Chrchlem!

    .
    • A přidám ještě pochvalu před nastoupeným mraveništěm černých mravenců árijského původu.
    • jasně sajmon, ty jsi tady za blba
  • Já teploušovi Semjonovi Gayínkojc ŽÁDNÝ hlasy nedávám, to dělají normální čtenáři, kteří poznali Semjonovu teplou povahu!!!








    YEAH !!!
    • najdi si svůj nick homosexuále








      PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit