Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Atˇ to bude kdokoli,ČECH to určitě nebude!
  • sněhuláku zřejmě ti přimrzl mozek,gratuluji.
  • Předseda rady?Té rady,která podporuje neobjektivní zpravodajství na čt1?No má úcta,ale jsem ráda že zbytek republiky považuje pražáky za retardované,včera jsem se to dozvěděla na povolební diskuzi na čt1,nejvíc se mi líbí jak si čt1 umí dávát vlastní góly,miliontina k nule pro Prahu,vivát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ale Burian je bývalý velký bolšan ! *12*
  • bude,bude,Žid se nacpe všude...........
  • je mi to u perdele! dulezite je aby katolici to ne ZVATIKANIZOVALI........
  • nastavte si vlastní ikonku (profilovou fotku)systém si pamatuje vše co jste čepřispěvky později upravovatvámi vložené 19:45 – zpravy.tiscali.cz Favoritem na uvolněnou funkci šéfa činohry první divadelní scény v zemi je Ivan Krejčí, umělecký šéf ostravské Komorní scény Aréna, předseda Rady prorozhlasové a televizní vysílání a bývalý stínový ministr...zpět na Článek Hokej - 1.Česko - Litvínov-Plzeň5033 zápas1 1.80 24.10. 17:30 1 : 0 Hokej - 1.Česko - PardubiceMl.Boleslav5036 zápas1 1.75 24.10. 18:003 : 8 Tenis muži - Basel-dvouhra - Federer R.-Dimitrov G.8002zápas 1 1.23 24.10.
  • pzoooor!!!! piiiicoveee sesmese umelec!!!!!! a všichni se poseeerteee debiiiloveeee smes umelec!!!!! mam všechno chytryyyy ty piiiico na vsehdo!!!!! jakk to uvidim hned zasednu a budu a to ti mrrrdaaam zre budu hned!!!!! jsem jak chytra lan prtoze jsem umelec z ziziny!!!! ty piiiico uz vas všechny pozoruju jak se ritite do divadla ana to vam mrrrdaaaam§§""!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit