Přejít na výpis diskuzí

Politické strany v předvolebních klipech: Kdo vede válku a kdo jen žvaní?

2.10.2017 21:36
Jaroslav Bican 55 příspěvků

Před volbami do sněmovny je na co se dívat, a to doslova. Strany a hnutí zveřejňují své předvolební klipy. Některé z nich jsou vtipné, jinými se navážejí do svých politických konkurentů. Nejčastější je ovšem klasika, která neurazí, ani nenadchne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nám nepatří ani průmysl, ani banky. O první jsme přišli vinou Klausovy divoké privatizace za zlomek ceny a nechuti státu firmy řídit a vytvářet pro ně příležitosti v zahraničí. Zhroutily se podniky zahraničního obchodu i vertikální oborové holdingy. Přišli jsme při tom o unikátní znalosti a provozy, které neměly obdoby. Za jiné jmenuji metalurgickou laboratoř v Kladně, zvládající vlastnosti ocelí, Výzkumný ústav A. S. Popova a ČKD Polovodiče, kde se vyráběly unikátní součástky vojenských radarů a vysokonapěťové elektronky pro vysílače. Třetí je vývojové pracoviště radaru Tamara v podniku TESLA Pardubice, rozvíjející patentovanou technologii doc. ing. Vlastimila Pecha. Vývoj Tamary přežil. Náhodou. Ale výhoda utajení se zhroutila. Američané vykradli konstrukční kanceláře Zetoru, Tatry, Avie a dalších firem. Pak zmizeli. Němci vykradli další technické kanceláře privatizací jejich matek. Ani kanceláře výroby reaktorů a technologických celků pro jaderné elektrárny nebyly ušetřeny. Výrobce kotlů, mostů a ocelových konstrukcí Vítkovice Power Engineering, dodavatel investičních celků pro sektory ropy, plynu a energetiku ČKD Praha DIZ, výrobce potrubí pro elektrárny Modřany Power a Královopolská RIA zbankrotovaly. Přežila jen plzeňská Škoda JS, výzkumný ústav ÚJV Řež a český výrobce turbín Doosan. Privatizátoři při bankrotech určitě zkrátka nepřišli, stát přišel o klíčové segmenty systémové integrace výrob.

  O banky jsme přišli díky jejich rychlému prodeji za vlády Miloše Zemana, který sanoval hrozbu státního bankrotu vytvořenou předtím Klausem. Banky plné toxických úvěrů, falešných diamantů a nedobytných pohledávek někdo musel zachránit a oživit. A to bez disponibilního kapitálu nelze. Stát pak za Klausovu privatizační soldatesku splácel miliardové dluhy po mnoho dalších let.
 • A kde máte Sládkovce? SPR - RSČ
 • Všici jenmo žvaněj, slibujou nesplnitelný etc. *1* *1*
 • Drahoš chce u nás umístit americké vojenské

  základny (viz jeho celostránkový rozhovor pro Právo 1. 4. 2017 !!), obdivuje vrahy Mašíny a pohrdá občany, kterým upírá právo vyjadřovat se v referendech. A také se rád předvádí (ale to je bohužel vlastnost všech našich pohadrových prezidentů). Je to prostě takový havloid toužící po válkách. Nevolitelný.
  • to zní dobře, o základnách jsem nevěděl, ale jistě se budou hodit, Drahoš je jasná volba
  • Drahošovy kecy bere vážně jen infantilní trouba,ten člověk patří za katedru a tam rozdávat rozumy.
  • Bolševický pšouku, víc jak 40.let nás okupovali rusáčtí hajz..lové - bestiální lidský hnůj jaký druhý nemá ve světě obdoby.
   I kdyby byla pravda co píšeš, tak zde bude na naše pozvání pár civilizovaných lidí.
   V čem je problém?????
   • VILE vrať se do školy byly to sověti.
    A ty svým vystupováním a chování máš do civilizovaného člověka dost daleko.
  • Naštěstí jak píše j alias Občan je prezident jen pokladač věnců
  • by nás přišel draho........už jméno vypovídá
 • malé soukromé zájmové skupinky žádost, kde žebrají o mé svolení rozhodovat o mé osobě mé svobodě a majetku příští čtyři roky. Samozřejmě aniž bych je mohl jakkoli kontrolovat a v loupení jim bránit. Až budu mít chvíli času, pošlu jim odpověď že za 500 000 kč jim své svolení dám a prodám jim svůj hlas. Kopii opět pošlu do televizí, které je ovšem opět svobodně demogratycky a informačně vyváženě nezveřejní aby probůh občané voli-či nezačali přemýšlet a nechtěli politruky nedejbože v jejich činnosti kontrolovat.....http://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/ *6* *2*
 • urvat zas kus volebního žvance. A jaká mají vlezlá hesla! Ovšem zdejší lid nezapomíná. Nezapomíná na extra špinavce které nám tady tato partaj dodala. Na ty Klauze, Topolánky, Dalíky,Nečase .... Na mafie gaunerů kteří si po celé roky přikrádali a navíc mlaskali. A mlaskali. Na darebáka Kubice nainstalovaného vší silou na post ministra vnitra. Přes to, že oficiálně toto mačo mělo 5 tříd ZŠ a slovní zásobu cca 65 slov. A toto se dopracovalo na post plukovníka PČR.
  • Copak supi z ODS, to jsou z velké části překabátění komunisti. Ale horší jsou ti z KSČM, která svou existenci porušuje zákon.
   • Žvanilové a lháři z TOP09 a kecalové z ODS jsou naprosto nevolitelní !!!!
    Kdo má rozum a paměť,tak rozhodně tyto partaje nebude volit.Stačilo,co napáchaly v minulosti.
   • tady zas přináší brutální výlevy svého chorého mozku. Panečku to je slovní zásoba. To jsou perly co padají od huby lopatě v oranžové kazajce. Malá -velká písmena všechno jedno. Prostě to z něj musí ven! Ten musí být pořádně nadržený. I politicky.
  • My ostatní zase vzpomínáme na takové hnusy, křivácké, podrazácké, kreturní prolhané obludnosti jako např. konfidenty komoušské STB - soudruha zemana, genitálního nájemníka ÚV zločinecké party KSČ(dnes se směšnou příponouM) filipa, předlistopadové bolševické bestie typu jakeš,, husák, ..., kteří tuto zem přivedli a dnes se opět snaží přivést do chřátu kremelského zmrdského potratu ruácké čuby putina, ......
   • V.I.L. tvá sexuání úchylka na přelízání je zjevná
 • Hmm,od roku 1989 slyšíme,tedy nevím jestli nežiji v zemi hluchých,slepých ,němých a bl...jéé,to se nesmí v demokracii psát,velký cenzor by mě zatrhl a smazall,ale já slyším stále stejné sliby !!! I Vašík zrzek a Vašík náčelník utahů a balíčků,křišťálový Staník a další a další slibovali stejné !!! Vyřešíme aby se důchodci měli lépe-jen nějak zapoměli dodat kde,jestli po smrti :::.,aby pracující měli odpovídající platy a mzdy-jen nevím komu mají odpovídat,slibujeme slibované a odvoláme co jsme slíbili a neodvoláme co jsme neslíbili...opravdu jako v té pohádce. A ani se nestydí,že to kydají stále ti stejní a stále ty stejné strany skoro již 30 let !!! No,tedy bez dvou let.Stále se do poslanecké sněmovny tlačí co jim ještě neoschl podpis na indexu ,nic nedokázali,krom vystudovat za dva ,tři roky vysokou na právech bo několik vysokých ....jako ten co se opičí s dredy po těch co táhnou do evropy......a vlastně jen vykřikují,mám vzdělání,chci tomu odpovídající plat ! A za nimi zůstává jen vno,po včelách je alespoň med. Napřed by měl voličům ukázat co udělal,co dovede né se zhniloni rvát do parlamentu--jdou tam jen pro prachy !!! A voliči volí stále stejné v..li ( píši schválně i--protože nechci urazit ty užitečné s tím y !!!-z nich je aspoň maso )
 • Jeden šmejd chce moralizovat a vyhánět od koryt jiné šmejdy a sám žrát, krást a skupovat firmy, které sám dostal do platebních neschopností. Další jsou milí a děsně seriózní až se chce zvracet. Socani pryč, ODS prosrali majetek ČR, Komunisti vrahové. Kalousek lhář a malé strany k ničemu. Koho tedy volit? Nikoho? Špatně!
  • Koho volit? To NEJMENŠÍ ZLO. Jinak je nebezpečí, že tupé ovce zvolí větší zlo.
 • Piráti. Sice mírně nečitelní ale jejich vězeňský bus s kriminálnicí Nagyovou nemá chybu. Věci je třeba nazývat pravými jmény. Pokud hlupaňa kočírovala kontrarozvědkou je třeba spolu s ní ukázat i na ty statečné rozvědčíky kteří za státní peníze hráli hru na bojovníčky.Je neuvěřitelné kolik balastu se navezlo do státní správy. A nyní se mrská jak kapříci.
 • Všichni se chtějí zviditelnit a tak žvaní a žvaní a žvaní...

  K blití...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit