Přejít na výpis diskuzí

Politické zvíře Miloš Zeman dáví a žere socánky

1.7.2019 19:38
Pavel Jégl 39 příspěvků

Miloš Zeman usiluje o nepřátelské převzetí sociální demokracie. A nedá pokoj, dokud mu sociální demokraté nepůjdou na ruku, nebo nezalezou do opozice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • StanikKolarik

  Stále více aktuální text o možných (a stále více prokazatelnějších) pohnutcích pana Zemana.

  Proč to ti vlastizrádci dělají? Je Zeman ruský agent?

 • gaheris

  Chvála bohu za pana prezidenta Zemana! V ČSSD parta zoufalců na odchodu z parlamentu i snad z vlády(už aby to bylo) brání usvědčeného a odvolaného zloděle který hrabal a mlaskal u svého korýtka! O panu Pochem darmo mlčet, vlastizrádce který nehájil české zájmy, taky by rád ke korytu! A článek je tendenční, lživý který se snaží vnutit co si máme myslet! To si opravdu myslíte že je národ tak blbý jako jsou chytří vepři z ČSSD u svých koryt? Vaše křišťálově čistý lumpárny končí, raději zaplaťte svoje dluhy mamlasové !!!

 • Je prezidentovo počínání v souladu s ústavou? Je znění ústavy, zejména co se týká pravomoci prezidenta, nejasné? Je prezident politik?

  3x ano. Tak si nestěžujte.

 • V podstatě souhlasím s poněkud exaltovaně stylizovaným obsahem článku o údajně vydíraném nebojsovi Zemanovi, i když k nepodstatným jednotlivostem bych měl připomínky. Občané by měli připomínkovat to, co ohrožuje demokratický systém.
 • TheGGG

  ten nadpis to není hodné zpravodajského webu, který si chce zachovat nějakou úroveň.

  Je tiscali zpravodajský web, nebo nějaký odporný amatérský blogísek?

  • S kterou částí nadpisu máte prosím problém??????

   Autor jen popisuje nezpochybnitelný stav - že je zeMAMN zákeřné podlé zvíře , je přece každému alespoň částečně soudnému člověku zcela jasné. A že se pokouší zadávit každého kdo mu není 100% po vůli je také zcela zřejmé.

   Tak v čem je problém - vidím jediný, jak dlouho si to nechá český lid od té pomstychtivé, křivácké podlé nelidské trosky líbit.

   • gaheris

    To píšete z Bohnické léčebny a nebo z Kosmonos, taky dobrej blázinec!

   • MAŇo čpíš tady klasicky oheň a síru.Jsi takový malý bezcenný prskavec. Obyčejný prd. Který by byl moc rád, kdyby byl vidět. Ovšem nejkrásnější je tvoje naprostá bezmoc. Nikdy s tím nic, ty obyčejná lopato neuděláš. Až do konce tvého zpackaného života. Fajn pocit, že?

    • Aby jsi se neopupínkoval "okounečku". Konstatuje-li někdo nezpochybnitelnou skutečnost jsi z toho nějaký zmatený ty prde, který chce být vidět. Jsi opravdu jen pšouk který vůbec nic nenadělá s tím, že drtivé většině národa dochází s tím tvým "symbolem" trpělivost.

     Nebo snad máš za to, že ten ....... gaunerský vřed zeMAN by byl první který by vyjel ze své židle rychleji než by stačil vypustit ze své prolhné držky další nesmyslný žvást?

     A máš li spackaný život - tvůj problém. To víš musíš se trochu snažit a ne jen papouškovat kecy toho hradního křiváckého prolhaného podlého pobudy.

     • Zmatek?Zpackaný život?Plácáš kraviny jak ti z Letné.Já jej mám teda pořádně zpackaný. V 24 patře hotelu tady u bazénu mám nalito, řežu se smíchy co všechno bezmozci tobě podobní dokáží sesmolit.A to vy chátra z ulice jste všichni takoví dopisovatelé s vymazlenou mluvou?

 • Významná je  AETAS PROVECTA ("pokročilý věk") jedné popisované osoby - věk nad 65 let.

  Po dosažení tohoto věku se projevuje DEMENTIA SENILIS ("stařecké zhloupnutí"), 

  vyznačující se neschopností vybavit si poznatky relativně (v řádu hodin a dní) čerstvé, 

  přičemž ale poznatky  velmi staré si pacient vybavuje snadno, dokonce s velkými detaily. 

  Tomu by měl daný jedinec přizpůsobit svůj život i vystupování na veřejnosti.

  Jinak riskuje zesměšnění!  

  • A pak jsou jedinci, kteří jsou dementní už od útlého věku. Nebo jak se říká " Kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem.
   • V útlém věku se hodně málo jedinců projevuje jako genius, ale hodně málo i jako tvor rozumu mdlého, ducha matného. 

    • Doporučuji studii PhDr Eduarda Bakaláře, která se touto problematikou zabývá.
 • dzixy
  Stačí přečíst titulek a je jasné, kdo jej psal. Že je to člověk plný zloby a nenávisti vůči lidem jiného názoru, zde již dokázal moc krát. Svou nenávist i teď dokazuje dehonestováním Zemana přesto, že opak má ve svých "pravidlech", kde urážet kohokoliv je "trestné". Měl by konečně také dostat dištanc aspoň na týden, o co se již postaral vícero diskutujícím. A často jenom za jiný názor, než jeho, nejenom za vulgarity. Má dnes pravdu pouze v jednom, že všem a vždy se má měřit stejným metrem. Jinak většinou hádá z ruky, nebo koule kdo co chce. Prostě Pýthie. 😎
  • Pavel.Jegl

   Pane dzixy, čím urážím? Je snad titulek vulgární. Odpovídá fotce, jak Hrad prezentuje svou politiku. Snímek je převzatý z twitteru Zemanova mluvčího, který jim avizuje rozhovor svého šéfa o přístupu ke Šmardovi a především - k sociální demokracii. 

   Dehonestuje snad prezidentův mluvčí politiku pana prezidenta?


   • ivislo

    To musí být nátura ještě ten zloby-plný cintát obhajovat.

 • ing.m.vladimir

  Má ten nemocný stařec jedinou POZITIVNÍ myšlenku, která by pomáhala České republice?

  Jen pýcha, zloba,nenávist,ego.Protože se nemůže zapsat do dějin jako najlepší prezident, snaží se zapsat jako prezident nejhorší.Tak si ho budeme pamatovat!

  • ivislo

   Asi by pán raději pana Drahoše ? Neblouzníte ?

 • Tedy pan Jégl je opět spolu se sluníčkem ve vrcholné formě. 

  Takový titulek musel vymýšlet opravdu dlouho. Schválila ho i rada Milionu chvilek??

  Je potřeba připravit podhoubí pro další hysterii na náměstích. Tak jenom do toho. 

  Škoda, že to zvíře Zeman nesežere celý " zoufalý demoblok," který kolaboruje s Němci v přímém přenosu. 

  • Pavel.Jegl

   Titulek i (převzaté) hlavní foto vychází z prezentace hradní politiky prezidentovým mluvčím. 

   Že by ho schvalovala rada Milionu chvilek?


   • Pan Ovčáček nejspíše trpí horkem více, než většina populace. Trochu to napovídá o zákulisí hradního dění. 

    Milion chvilek, ten předvoj sudeťáků z TOP09 a Udženije bude za chvíli diktovat i poněkud méně významným redakcím. Těm hlavním už schvaluje vysílací schéma viz. ČT1. 😂

    • Pavel.Jegl

     ... takže Letnou vlastně svolal předvoj sudeťáků. Zajímavý postřeh, na tohle, pane Jindřichu, ještě nepřišli ani v Aeronetu.

     • No vida. V něčem první? 😂 Stačí si jen zjistit, kdo organizátory připravoval. Dostal jsem jedno podivné video, kde se o tom mluví. 

      • Viz. Zajímavé, ale chtělo by to zjistit, co je na tom pravdy. 

        https://www.youtube.com/watch?v=c4DYfRU0s0A
       • Reakce na příspěvek:

        No a když se podíváme, co za "stíny" se kolem TOP09 plouží, žije v pološeru této podivuhodné skupiny, tak to zase tak daleko od skutečnosti není. 

 • vanhorne
  Co to ma v tem dzbanku? To mosi byt sakra dobre vinko, penu to ma na palec, reku mosi to byt dobra odruda 'Hlohovecke Trichlape'. To vam je take chutne a silne vinecko, ze teho kery to pije 2 chlapi mosa drzat, abysa uz enem z tej vune nezvalil na zem a ten treti mu z kostyra pusta vinecko pomalucku do hrtana az sa naslope.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit