Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bureš měl dostat k vánocům kopačky a potom táhnout na Slovensko
  • Majitelé Tiscali probuďte se u nás máme Ježíška vašeho Santu si strčte do.....
  • Já se domnívám, že jsme našim politikům tím, že jsme je volili a zvolili do svých koryt, dali nejenom vánoční dárek, ale dárek vůbec a to mimořádně hodnotný. 99,99% platu.
  • Santa Claus je zkomolenina jména Svatý Mikuláš, ti amrdólová jsou ale blbci, chi !!!
    • Ve východostepní říši z toho Svatého Mikuláše udělali Dědka Mráze. A slaví ho nikoli na vánoce, ale na nový rok.
      • Děda mráz má prastarou historii a vždy byl oblečen, ouchyl Santa chodil nahej dokud ho Coca Cola neoblíkla, chichichi, chodil stejně jako teď převážná část amrdólů, s holou prdelí!!!
        • Jestli má někdo holou zadel, tak to je spíš Rusákm co neuloupil při loupežném nájezdu, to nemá, protože je od přírody líný.

          Zajímavé, že Tiscali blokuje "nevhodná" slova, ale pro zaměstnance redakce jako je BTW to neplatí.
          • Sám jsi nevhodné slovo
            • A ty jsi zloděj nicků Ivane. Takže tu nemoralizuj ruský prase. *15* *15*
        • Máš v tom zmatek BTW! Hladomory a holé zadnice patří k tvému Rusku. Ne k USA:

          Pamatuji si kdysi takový vtip o Sovětském svazu, že bude mít nový státní znak – Amora, po zuby ozbrojeného s holým zadkem. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
          • No, Rusák a Amor *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Některé dárky jsou ideální - třeba karton cigaret s popelníčkem ministrovi zdravotnictví.
  • ani za dob hluboké totality do nás rusové nehustili dědu mráze,jak za dnešní demo demokracie do nás hustí prašivého kapitalistického santu klause
    • vanhorne
      " do nás rusové nehustili".Do tebe to asi nemuseli hustit, tobe to szmakovalo.Vzali deckam Jeziska a dali jim ozraleho moujika s jeho yolkou.Ty hustis jeste dnes.
      • nelži blbe,sám víš,že to takto nebylo
        • vanhorne
          Vsechno na co se zmuzes?
    • Hmm, a co jiného je Děd Moroz než poruštěný Santa Claus? Je ovšem pravda, že Rusové do nás Děda Moroza nehustili, ale to hustění bohatě zajistili domácí kolaboranti s CCCP. Ale samozřejmě je mi nejen jedno, ale dokonce bych ti ani nebránil na štědrý den v popíjení ruské vodky, v četbě z vybraných spisů V.I. Lenina a zpívání "Prišol Děd Moroz, jolku na priňos". *14* Jenom nezapomeňme, že Rusové neslaví Vánoce v našem pojetí, ale Nový rok. A tak si nepřejí "veselé vánoce a šťastný Nový rok", jak je obvyklé u nás, ale přejí si "s novym godom". *14*
  • Milý demokratický Santo ( darebák Klaus ti tu neudělal moc dobrou reklamu)

    Jsem pouliční rajda. Jak často jsem mrzla v minisukni před hlavním nádražím v Praze
    a čekala jsem na zákazníky. Měla jsem jich dost ale nezbohatla jsem.
    Vykouřila jsem je za 200 korun. Sex za 500 korun.

    Měla bych proto jedno přání - přihraj na mojí stranu ulice více majetných cizinců
    a méně chudých čechů s pivním dechem. *11* *11*

    PS: Když jsem měla čtyři roky tak jsem měla kalhotky se sobem. Je moc roztomilý. *3*
    • vanhorne
      Somebody should slap your snooty pussy so hard, you would be walkikg backward for the rest of your crummy little live.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit