Přejít na výpis diskuzí

Polovina národa ani nezaregistrovala, že proběhly eurovolby

3.7.2014 18:25
10 příspěvků

Asi polovina českých obyvatel podle výsledků průzkumu nezaznamenala, že by politické strany vedly kampaň k letošním volbám do Evropského parlamentu. Nadpoloviční většina se o ni ani nezajímala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Až ten papiňák v Česku bouchne to potom bude na Wenzelplatcze veselý Majdan, že se budou pravdoláskaři divit a někteří se z toho i pos*rou.
 • Přepněte si na seznam. V Německu odsouhlasili min. mzdu 40000 a to ještě není největší v EU. EU je holt pro někoho víc eurovatější. Hitler chtěl obsadit a vládnout celé Evropě. Chtěl, aby na něj všechny ostatní národy dřeli a Němci byli nadřazená rasa. Slované měli být jen nádeníci co budou dělat jen za žrádlo. No nevím, ale jeho sen došel naplnění. Už zbývá jen zpacifikovat Rusko a jeho nerostné bohatství a obraz je dokonalý. Nyní se o to snaží jeho nacistické gardy východu, za veselého jásání západu a kámošů z Jůesej. Vůbec bych se nedivil, kdyby se pak, až bude dokonáno, ještě na balkónu Reichstagu objevil jeho syn a rozpovídal se o tom, jak si s fajn tatíkem žili v Uruguay živeni CIA a jak na nás mysleli.
  • Klauso-putinovský bolševický bastarde! SSSR od 23. sropna 1939 až do 22. června 1942
   spolupracoval s nacistickým Německem, dodával mu ocel, naftu, uhlí...,a tvrdil že Západ
   (po 10. září 1939 - začátejk války) bojuje proti německým dělníkům převlečeným do vo-
   jkenských unoforem. Po 22. červnu 1942 už bylyi Němci nacističtí vrazi a SSSR bojo- §
   val proti fašistům. Po váilce zotročil národy střední a východní Evropy! Vyssával hospodář-ství těchto náfrod.ů, nám vybrakoval uran a dosud nezaplatilk! Rusko bylo za cara a za bolševiků imperialistická "velmoc" s nulovým intelektem!
   Bastarde z asiatských plání můžeš si básnit, co Ti trpajzlická "elita" poručí. Známe ji už od
   1945!
  • CCCP - nacistický vřed naší planety!
  • Highway TO Pudel! S takovými pindami můžeš seznamovat Kikinu a jeho bratry!
   Tak Tobě se gtlo správné české slovo nelíbí?
  • Pocit nadřazenosti a touha ovládat jiné je charakteristická pro socialisty a je jedno jestli je to Hitler nebo Puťler.
 • Blb tečka - nnn - si plete otrávenost s namyšleností a sebestředností. BLbe podívej se na Ukrajinu- jednoho kriminálníka a zloděje vystřídal druhý, který tuneloval s kolegy vory v zakoně Ukrajinu až k bankrotu. Pro lidi to bude katastrofa a přesto šla zpitomělá Ukáčka dát hlas vorovi v zakoně-kriminálníkovi s bohatou kriminální minulostí Porošenkovi a spol.

  EU - komise, co řídí EU nikdo nevolí, je jmenovaná a to přímo z USA- Bilderbergem, jsou odposlouchávaní BIg Brotherem non stop a musí skákat jak blechy, když převodovka OBama jim diktuje, přitom je ovládán Bilderbergem a jako poradce má pouze Wall Street, což neměl žádný jiný prezident jen Obama- prostě loutka a jen blb věří na nějakou demokracii- ty jsi tečko - nnn za ty hovadiny placený. tak snad nemůžeš věřit tomu, že kdo má internet ti ty tvoje hovadiny uvěří.
  • Blbečku Lester! Musíš mít mozek velmi zanesený! Odkud čerpáš vědomosti světě?
   Od velkoruských idiotů, kteří jsou podobni ideologům, nacistického Německa?
   Diskuse s takovým idiotem a podobnými sooudruhy jsou zbytečné! jsi asi po nemoci!
   Skončíš na psychiatrii, jako Klauis!
 • Další doklad o hlouposti a zap*děnosti českých občánků a jejich uzavřenosti do malého českého slepičího dvorečku a přitom jejich vysoké namyšlenosti a sebestřednosti.
 • Ale zaregistrovala. Jenže nechtějí podporovat darmožrouty!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit