Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem byl v Polsku . Projizdim tam tudy pomerne casto. Pracovne. Na dalnicich jsem nevedel jestli jsem v Polsku nebo Anglii , kolik aut se znackou GB se tam pohybovalo. Pochopitelne ze vsichni v tech autech mluvilijak jinak nez polsky , odpozorovano na benzinkach.
    Docela legracni tedy. Uprchliky by tam umlatili nasadammi od kostete , jenom kdyby se tam objevili , ale sani polaci rozlezli po svete vic nez mor.....
    • Však taky v UK z nich maj´radost... Je jich tam nalezlejch´cca 1,3 mio .. Integrovat se nechtěj´a vytvářej´si svou vlastní "svébytnou" subkulturu... Musím ale jedním dechem dodat, že je to vlastně úplně jedno, protože UK už stejně končí... Pakoši a další utěrkáři je stejně pomalu ale jistě úplně zničí... *9*
  • Nedávno jsem dva Ukrajince pozoroval při práci v autodílně.

    Hubení, oblečení do vojenských maskáčů dokázali i při usilovné práci neustále kouřit.

    Soudruzi v Kutné Hoře z nich mají jistě velikou radost, hasiči už asi menší....
  • Však jim nic NEHROZÍ jak vystoupí UK z EU budou mít v polsku rázem ze dne na den hromadu navrátivších zájemců o práci.... *1* *1* *1*
  • Smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit