Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty tupce rusko je zeme,ktera si nenecha diktovat americke a evropske nesmysli!!podivej se jak to dopadlo libii,afganistanu,iraku a v sirii ,ci to je prace?
    Usa,aslavne eu a nato,jugoslavie takove cistky a ty na to jen cuceli vojaci a nemohli nic delat.kolik lidi bylo zabyto v tecto valkach?? Neskutecne hodne a kolik jiumrelo za tech vlad predtim nez ta v trhla usa a evropa mozna 5%.a porad se to tam mele proste tam musi byt pevna ruka aby to ukocirala.uz to vsichni pochopte!!!!!!!!! A kdo si myslite ze nemam pravdu ,takme presvecte.dekuji
  • Ať žije Putin.
  • Koho asi nechá Putin oddělat tentokrát. Bude to zase letadlo, nebo plutonium, ricin nebo autonehoda? Nejspíš sebevražda, to se pak bolševické propagandě dobře rozmazává
  • Z toho si Putin dá asi nohu za krk !
  • Rusko je hospodářsky na dně, nikdy nedokáže zaplatit biliónové dluhy, které nadělalo.
    EU je hloupá, když s takovým bolševickým marasmem vůbec obchoduje.
  • No jde o peníze a o diktát za tranzit plynu a ropy. Mít na trase nespolehlivého šibala je na pováženou. *11*
  • No, nepodporovat. To je jediné, co s tím asi tak mohou udělat. *15*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/422542-polsky-parlament-omezil-pravo-shromazdovani.html

    vrána k vráně *3*
  • Vstanu a hned si zase lehnu ,protože mě to porazilo,když vidím takové dva státníky.Jsem rád,že tandém Putin a doufám,že Trump udělají v Evropě pořádek,protože číst takové hovadiny art se nedá.
  • Cožpak o to, zpráva je to zajímavá.
    Jen mi tam chybí Erdogan-Erdulan, TEN FIŠKUS BUDE MÍT TU DALŠÍ TRUBKU.
    A ropa podražuje, to jsou věci. Co takhle zas nějaké sankce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit