Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plance ve zprávách, že by se měly stavět ve velké míře nadjezdy a podjezdy na železnici?Jo kvůli pár vymaštěncům, kteří jsou neukázněni?Naopak.Postavit třeba obrněnou lokomotivu.Aby šmejda smetla a to hladce.A aby se cestujícím naprosto nic nestalo.Tudy vede cesta!
  • Okamžitá správná reakce to mohla ještě zachránit, proč mají řidiči často nepochopitelné zábrany přerazit závoru, je to jenom pár prkýnek, pro náklaďák žádná překážka, osobní auto by ji zvedlo předním sklem...
  • Včera v asi v 19:30 jsem viděl dopravní skorokatastrofu k neuvěření.
    Vyjel jsem ze skladu v Jažlovicích, vyjel na hlavní a jel směrem na Říčany. V tom dolíku před Říčany jely pomalu, asi třicítkou dva tahače návěsů od jedné firmy, oba měly bílé kabiny, jeden táhnul druhého. Samotní kozlové, bez návěsů.
    Za nimi fronta aut, je tam plná čára.
    Vyjeli na kopeček, po pravé ruce je tam hřbitov a půjčovna/prodej přívěsů. Silnice začíná klesat ke kruhovému objezdu, ze kterého se dá odbočit do Říčan do města a na Kuří.
    Asi dvacet, třicet metrů před kruhákem začal tažený tahač troubit, všiml jsem si, že je tažený na kurtě (!), bylo zjevné, že mu to nebrzdí, začal předjíždět první tahač, když byl vedle něj, kurta praskla.
    Tak to vzal na kruháč doleva, projížděl ho protisměrem...naproti, u odbočky na Kuří, jelo nějaké velké černé SUV, po nějakém tom kličkování se shodli na správné straně a nějakým zázrakem se vyhnuli, i s dalšími auty ( pátek večer...) to dopadlo dobře, takže tahač se konečně zastavil na vnitřku objezdu, v místě, kde na něj vjel, směrem od dálnice.
    Řidič černého SUV odjel, asi si jel vyměnit prádlo.
    Byl jsem asi čtvrté, páté auto před kruháčem, stáli jsme a čekali, jak to dopadne.Řidič tažného tahače zastavil za kruháčem, něco kutil u zadku auta, bylo slyšet syčet vzduch, měli ho asi mezi auty propojený, ale buď se jim hadice utrhla, nebo to zapojili špatně a brzdy nenafoukali, čort znájet...Kolona se rozjela, jeli jsme okolo taženého tahače, jeho řidič ho obíhal pořád dokola, úplně nepříčetný.Ani jsem na něj raději z okénka nepronesl žádnou žertovnou poznámku...Oba to byli už staří makovci, tak přes čtyřicet, jestli je na kruháči kamera,tak to bude hit na Internetu...
  • nadjezdů a podjezdů.Na co?Pro pár neukázněných vypatlanců takové investice?Daleko efektivnější bude opatřit vlaky ocelovou radlicí.Tak aby se cestujícím při střetu nic naprosto nic nestalo.Hazardér ať klidně natáhne ráfy.Přeci ze společných peněz nebudeme chránit neukázněnce.Když se jim zamlouvá adrealin nedá se nic dělat.Ale my ostatní - co my s tím?
  • Zlískat, vodsoudit v přímém přenosu, humánně utratit a dopsat na Darwinův seznam.

    Co tam máte dál? .. *6*
  • vysetrovani take nejakou dobu potrva , jeste mu nejake roky pribudou. Potom asi pujde sedet . Skodu uhradi pojistovna , tu materialni . Ty mrtve bohuzel uz nikdo nevrati. Jel touhle cestou aby nemusel platit mytne. Bud na natlak zamestnavatele nebo jeho napad . V kazdem pripade zadny bohac , to je vic nez jasne. To jen pro ty co tady krici nechat ho uhradit skodu. On ji neuhradi , nema proste z ceho .
  • Nejlepší je ten nápis na kabině "King of the road" (Král silnic), se picnu, doma jezdil asi s koňmi...
    • Tyhle cancy tam dava / za priplatek a nejde se tomu vyhnout , pri urcite vybave / , vyrobce. Z toho ho opravdu nikdo vinit nemuze .
  • Tohle už hlava nebere ! Druhý den natáčí televize a něktará auta jezdí stále na červenou !!!
    Tady už pomůže jen kulomet který začne střílet podle trati jak jen se rozsvítí červená !!!!
    • ale mozna je tam neco nejak spatne i z druhe strany . Tady ze strany C asu D ost.
  • Nechápu, pokud je to takto jasný případ, že soud nemůže rozhodnout o trestu třeba hned zítra! V mnoha zemích to funguje, ale u nás snad čekají soudci na to, kdo čím "zacinká"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit