Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne by zajímalo kolik Čechů a Moraváků dosáhne na průměrný plat. To jsem se nikde nedočetl. U nás podobný průměr mezd, ale emigrace se v takové míře nekonala.
  • koukám, že ta katolická víra dělá skutečně z Poláků dobrodince..jako obyčejně, chudí jsou málo chudí, ale bohatí nejsou dost bohatí na to, aby se museli pořádně zdanit...Poláci jsou hanba Slovanstva
    • Hanba slovanstva je největší azijský vývozce ropy a plynu jehož obyvatelé žijí na potravinových lístcích a jejichž elita má pozlacené pisoáry.
      Ikdyž ... to vlastně ani slované nejsou. Ani písmo nemaj stejné jako ostatní slované. O okupačních návycích nemluvě. To žádný jiný slovan nedělá.
  • Pamela
    Ty Ruské *12* pode mnou.

    Právě se dopouštíš trestného činu krádeže. Kradeš moji osobní fotku kterou jsem si
    pro přihlášení udělala. A tu bez povolení majitelky nesmí nikdo cizí používat jako vlastní.

    Měsíce kradeš každý nick který jsem si udělala - Američanku Křenkovou Pamelu.

    Ty StBácká špíno chceš válku máš mi ji mít. Chcípni v bolestech ouchylný ruský prase
    • heer, Simčo, kams dala ty chlupy na hrudi? největší zlodějko nicků na Tiscali?
      • Pamela
        Pusine jsi ubožák. Já jsem holka. Pokud ti to vadí jdi se léčit.

        Vaše Ruská parta krade měsíce každý nick který jsem si udělala.
        Jste StBácká *12* která neumí slušně debatovat a jiný než Kremelský názor nesnesou
  • Panela
    Je zvláštní, že jejich bezdomovci ty polské potraviny nechtějí ani zadarmo a nám to sem vozí po tunách a my jim to platíme. A já jako holka dokonce kupuji kosmetiku a tampóny z Polska! No to je nehoráznost.
    • Pamela
      Zlodějské *12* Tohle jsi přepísknul.
      Toto je moje osobní fotka.
    • ... jakákoli nehoráznost si bezva notuje s tvou omezeností, blbe :)))
      • a toto má být jako směšné?Možná kdyby to nepsala lopata tobě podobná.
    • Co tak si přečíst ten článek ??
  • Tak schovejte jídlo pro migranty. (Vepřové nevadí páč hlad je sviňa!).

    A proč emigrují? Asi z podobného motivu jako ekonomičtí migranti, kteří se těší na holoubata!
    Ale s poněkud větším rozdílem a jsou si toho vědomi, že nikdo jim nic zdarma nedá- mají špatný "kolor skury"! Maryla Rodowicz - Jadą wozy kolorowe
    • ... příspěvek dne, gratulka :)))
  • Jsou chvíle kdy bych byl ochoten někoho doliskat. Zejména je li to politik rozhodující s teplíčka své kanceláře. *16* *16* *16*
    • ... seš dobré je-li-to :)))
      • Něco k článku nemáš ??
        • vanhorne
          Prosim te, nechtej toho od neho vice,staci uplne to co tady obycejne tak rad hodi.
        • ... a cos k němu jako napsal ty, moulo?
          • Je zbytečné odpovídat někomu kdo článek nečetl a netuší souvislosti.
            Je zbytečné vypisovat z někým kdo každou větu končí osobní urážkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit