Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už před 20 lety, když se tento americký nesmysl začal zavádět i u nás, jsem říkal, že je to blbost a firmu s takovými kancelářemi jsem opustil. Všichni tenkrát tvrdili, že je to v americe vyzkoušená metoda práce. Já tvrdil, že to žádný kolektiv nestmelí a naopak spíše se rozdělí. Jednotlivci, takto umístění si totiž vadí a vyrušují se navzájem. Udělal jsem dobře, že jsem odešel. A zanedlouho jich odešlo víc z důvodu špatných pracovních podmínek v těchto škatulkách bez stropu.
    • ... co tak nadělit si 200 hlasů, tupý primitive, přiznej se, že tě jako nevzdělance vyhodili :)))
  • Konečně příspěvek ,který má hlavu a patu.Solder to popsal velmi dobře a má můj souhlas.Ne vše co přijde z USA je správné a toto rozhodně není.Pro hlupáky nejsem asi In.
    • ... mezi hlupáky zapadáš dokonale, blbe, nikdy se nenaučíš ani psát, jsi nepoužitelný :)))
  • Další pitchovina made in USA. A Čechostán nesmí chybět... *15*
  • U nás v mlíkárně mají papíroví čerti těžký život.

    Při návalu práce jsou nahnáni do lednice, kde rovnají zboží na palety, při šesti stupních a v průvanu.

    Práce v kanceláři jim při tom samozřejmě stojí.

    Obráceně to naštěstí z pochopitelných důvodů nefunguje, nás manuální makáče do kanclu k počítači nikdo neposadí, tak si žijeme v relativním klidu.
  • z análně tuná?
  • zdá se, že to, co napoví obyčejný zdravý rozum musejí naši vědci teprve zkoumat.....
    • Já jsem 80 letá babka ale znovu jsem se vrátila do dětských let,
      Místo kalhotek jsem dostala pampersky. Když nejsem přebalená tak křičím dokud sestřička v domově důchodců nepřijde, Znovu jsem krmená dětskýma kašičkama a podle doktora jsem i rozumově znovu na úrovni tříleté holčičky.
  • Openspace kancelář - sen každého papírového čerta.

    Hlavně se nedostat do "tý výroby"!
  • naopak kradou si zákazníky
  • ... mám hokej, určitě se nebudu zabývat žádnou z trosek, co zde marně řeší svou blbost :)))
  • Víte, jak se pozná skutečné prase? Takové prase nepřetržitě primitivně píše o prasetech :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit