Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z análně tuná?
  • Víte, jak se pozná skutečné prase? Takové prase nepřetržitě primitivně píše o prasetech :)))
  • naopak kradou si zákazníky
  • U nás v mlíkárně mají papíroví čerti těžký život.

    Při návalu práce jsou nahnáni do lednice, kde rovnají zboží na palety, při šesti stupních a v průvanu.

    Práce v kanceláři jim při tom samozřejmě stojí.

    Obráceně to naštěstí z pochopitelných důvodů nefunguje, nás manuální makáče do kanclu k počítači nikdo neposadí, tak si žijeme v relativním klidu.
  • BINGO! To se povedlo!Prase z chlíva a kancelář?To je foor týdne. Tak prasata říkají svému prasečímu stání kancelář.
  • ... mám hokej, určitě se nebudu zabývat žádnou z trosek, co zde marně řeší svou blbost :)))
  • ... ve sdílených pracovních prostorech jsem udělal skvělou kariéru, ale póvl to nezná :)))
  • ... další důkaz, jak směšný redaktor uchválil bezmozky sílenými pracovními prostory :)))
  • Pane soldere. Vypadáte jako seriozní vzdělaný postarší muž,
    Já jsem 80 letá babka z domova důchodců ale já tu nechci být,. Chci pryč. pomozte prosím.
    Budu dobrá hospodyňka, V posteli už nebudu nic platná ale uklidím, uvařím a vyžehlím.
    Já jsem babka a vy dědek. Nedáme to dohromady? Láska kvete v každém věku,.
  • podobné nesmysly jsou i ty různé seznamovací a hrací dny pro stmelení kolektiuvu nebo idiotské požadovaní sebehodnocení....
    • Narodila jsem se v roce 1936 a v kolektivu jsem byla všem pro smích.
      Byla jsem tlustá a tak jsem dostala přezdívku tlustoprdka. Měla jsem malá prsa a tak jsem si musela do podprsenky dávat vycpávky. *11* Navíc jsem i hrozně hloupá.
      50 let jsem uklízela WC na nádražích a nyní jsem důchodkyně. Stará babka v pamperskách v domově důchodců. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit