Přejít na výpis diskuzí

Pomatený vandal, který pomaloval Václavské náměstí nápisy, bude potrestán

30.7.2012 13:45
red 27 příspěvků

Odstranění velkých bílých nápisů na chodníku před sochou svatého Václava na pražském Václavském náměstí stálo 100.000 korun. Police zná totožnost autora nápisů. Mluvčí pražských policistů Jana Rösslerová dnes řekla, že muž se dopustil přestupku proti vyhlášce hlavního města. Hrozí mu pokuta ve výši...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte rádi, že jenom maloval ..... Já osobně totiž mám chuť všechny vládnoucí vyp*caný trampy vymlátit palicí a vystřílet jak husitské práče prakem za genocidu našeho národa ...Chudoba z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad...pod okny vám budem řvát, bařtipáni !!! *16*
    • A souhlasím s ním , souhlasím s tím , co napsal a BUDU PSÁT TAKY , a gauneři, kteří nás k tomu dohánějí, abychom museli na svá práva v této zemi takto upozorňovat AŤ VISÍ.
      • Na odstranění nápisu stačí kyblík s vodou a handra, pozvěte si mě, rád si těch 100.000 přijdu vydělat umytím nápisu po nich. Alespoň budou peníze smysluplně použity potom na financování skutečné přímé demokracie.
  • http://www.facebook.com/photo.php?fbid=428496793859013&set=o.340648565970208&type=1&theater , ,http://www.youtube.com/watch?v=EvnUm5L7Fto&feature=plcp
  • Když se vám nepozdává že nespokojený národ využívá zákoné ustavi a listiny lidských práv a pokojně projevuje svoji revoltu písmem grafikou a písněmi začneme se tedy chovat jako vy , budem překrucovat význami ustavi a vašich přiblblejch vyhlášek a na místo malování křídou po zemi a zdech veme národ hole a sukovice a zmaluje vám hřbety . To zřejmě pochopíte lépe že vám propujčený mandát zastupitelské moci víkoné odebírá a chce si český národ vládnout sám sobě bez politických stran které nás každé volební období podvedou .
  • Pomatený vandal? Bože, to je ale novinářská etika! I to je známkou úpadku společnosti. Kdysi mohl redaktora či novináře dělat pouze člověk, vzdělaný v tomto oboru, kdysi ti skutečně renomovaní sbírali novinářské ceny a dnes? Dnes stačí odněkud převzít titulek, k němu napsat nesmyslný komentář a je vyděláno, že? Nějaká pravda či ověřené informace- k čemu? Tyto nápisy nepsal jeden jediný člověk, alespoň to byste si, páni novináři, mohli ověřit - nemluvě o tom, PROČ a při jaké příležitosti se tak stalo! Za tímto člověkem stojí spousta lidí, kterým v neúčasti při psaní těchto nápisů bránily jen pracovní povinnosti a nemožnost dostat se v daný čas do Prahy! Bylo by zapotřebí prostudovat si Listinu práv a svobod, pak byste možná pochopili, že nespokojení občané vyjadřují svůj odpor proti konání nelegitimní vlády a že na tento odpor mají dle této Listiny naopak oni legitimní nárok! No a při sbírání těch informací byste nás tedy také mohli informovat o tom, z čeho se skládá částka 100.000,- Kč za odstranění nápisů, psaných VÁPNEM!
  • Zde je video o tom jak celá akce probíhala. Prý pomatený vandal.http://www.youtube.com/watch?v=EvnUm5L7Fto&feature=plcp
  • Pomatený vandal je autor tohoto článku. Dopouští se vandalismu na intelektu, informovanosti a morálním zdraví čtenářů.
    Pro doplnění: autorů bylo minimálně 5. Nápisy byly namalovány vápnem, nikoliv barvou.
    Stejně jako na Václaváku, tak bylo popsáno i Hradčanské náměstí a Klárov
    • A kdo se chce podívat, jak to vypadalo: http://www.youtube.com/user/skdeTV
  • Tento občan má daleko vyšší morální hodnotu, než servilní pisálek tohoto příspěvku. Z listiny práv vyplývá, že občan má právo na odpor a on ho tady opakovaně, i pod hrozbou pokut, vyjádřil. Listina práv má vyšší právní účinnost, než městská vyhláška. Proto než ze sebe vytlačíte takovýto nenávistný pomlouvačný exkrement, tak buďte jistý, že padá na vaši hlavu.
  • Co opravňuje tiscali.cz psát o mém příteli že je pomatenec když mu nesaháte ani po kotníky . Jste jen banda poseroutků a přisluhovačů mafie. A jistě na sebe velice hrdý. Za co proboha.
  • Kde přišli novináři na to že se jedná o pomateného vandala. Znám ho osobně a jsem přesvědčen o tom že je to pravý Čech jací by u nás měli být všichni. To ale bohužel českému národu chybí.
  • Ten vandal pomatený je. Nadto omezený a zlovolný. Každý může mít názor. Ale budeme-li je hlásat tak nechutně a bezohledně a škodit a obtěžovat při tomto hlásání ostatní, pak musí vědět, že ho čeká postih. To on ovšem ví, nic si z toho dosud nedělal, jeho vandalství i hlásačství trvá možná více jak rok. Hlásač myslí, že může dělat provokativně a ostentativně co chce,ale to já pak můžu taky - a líp, tvrději a bezohledněji - mám totiž dle jeho logiky větší pravdu a tak můžu:-(
    • Až toho vašeho "vandala" nechají hodinu mluvit v televizi, tak bude tahle republika vzhůru nohama natotata , to Vám garantuju ... a nemusí být užíváno vápna .....a autora článku se ptám, jestli náhodou nepotřebuje podobným vápnem trošku vydezinfikovat ksicht, na moje gusto má moc snadný , laciný a nemravný příjem, zatímco spousta lidí o normální práci v tomhle fašismu nemůže ani škrtnout ...
    • Jednoduchá otázka: Jakou konkrétní větší pravdu?
    • Co to tady plácáte, pomatenče? Komu že škodí a koho obtěžuje? Mluví z duše naprosté většiny národa! Vy jste tak omezený, že to snad ani nevidíte. Člověk, který využije svého práva podle Listiny práv a svobod, je u vás vandal? Takže vy jste potom také zločinec a vlastizrádce, když schvalujete zločiny a vlastizradu. S tou vaší logikou si tak vlezte do kanálu, kam patříte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit