Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pán je phylosof...
  • Zemi rozkradl Klaus a i Zeman má na tom lví spolupodíl.../ https://www.youtube.com/watch?v=d8vBxipvcvU&t=6s,/ Havel nemá tyto škraloupy...řekla bych, že proti lumpům je humanismus, zvláště když většina národa často lumpačí, slabý... tak to je...
  • Ty Simone jsi podvodník s hlasováním, lžeš a kradeš v obchodech a ty máš tu drzost si stěžovat, ty teplá svííně. *16* *16* *16*
  • Nesnaž se rozumět ženám. Ony jedna druhé rozumí. A proto se vzájemně nenávidí.
  • Já být Američan dal bych mu taky hlas.
  • asociál zde nonstop?
  • To už si psal místní idioote Simonovic. Napiš něco nového, ty teplá svííně..hi..hi.. *2* *2*
  • Pořád nechápu, jak mohl Zeman, jako dočasný prezident ČR, veřejně podpořit Trumpa ?? To měl opět pětku v žíle? Takovou amatérskou botu by neudělala ani paní Hanychová, která by tuto funkci zvládala určitě lépe, než Ovar. Je to HNUS, ta politika Hradu.
  • Típnul si akorát hovnoo, ty teplej blbče havloidní Simonovic... *2* *2* *2* *2*
  • Nějak mi nevychází hlasování.. na příspěvek jsem zkusmo hlasovala, který jsem četla jako nový...mi to slušně poděkovalo a že prý jsem již hlasovala.../proti Ovaru.../ nic méně mi to nedalo a hlasovala jsem na stejný příspěvek jakoby v zastání se Ovara z Hradu a poděkovalo mi to za hlas a připsalo dva hlasy...takže , milí provozovatelé této diskuze, je to trochu divné, jestli to děláte záměrně, nebo se vám někdo do tohoto hlasování naboural, každopádně je to moc divné...
  • Prosím bez cukru, děkuji.
  • Protože jsem jako čr prd ve větru je to fuk.
  • Dáte si někdo šaj?
  • Blbec Simon se nám rozjel při pátku, viď ty teplej blbče..hi..hi *2* *2* *2* *2*
  • Hele.. oni tě típli za tvoje vulgarity.... tak sis našel jiný prostor, zemanovec jako když vyšije...
  • Madam Simonová alias Alenka, to je pro vás...www.pravdaozrude.cz/
  • no národu se pomstil dost svým kamarádům Havel dovolil rozkrást tuhle zem a nepotrestal Komunisty.
  • No dyk jo.. kámoš s Putinem, kámoš s Čínou... např...rychlovlak Čína Evropa/ to prospěje pouze Tvrdíkovi a spol... laciné a často špatné čínské zboží se sem pohrne ještě snadněji... Kanál skrz naši republiku, aby bylo propojeno Středozemní moře s Baltským... to může opravdu vymyslet nebo podporovat člověk, který se fakt zbláznil...nebo nás prodal za mísu šošovice/na zlatém podnose..jaK JINAK
  • A bude je jmenovat ještě hodně dlouho, protože ho zvolíme do dalšího funkčního období jako našeho prezidenta, nejlepšího prezidenta. A nějaký Horáček, to už vy havloidi nemáte nikoho jineho, kdo to vůbec je, nikdo ho nezná. No alespoň to bude mít náš pan prezident Zeman lehčí, protože takový nýmandi jsou akorát pro legraci.
  • přesně šaška čr může dělat třeba ten Horáček *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit