Přejít na výpis diskuzí

Poprava přímo na ulici! Talibanci rozstříleli dívku (†22)

9.7.2012 16:28
9 příspěvků

Afghánská policie pátrá po příslušnících hnutí Taliban, kteří na východě země veřejně popravili ženu obviněnou z cizoložství. Informuje televizní stanice CNN.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Náboženské "právo" šaría v podání zaostalých muslimů. Středověk hadr. Stejně jako inkvizice a zrůdnosti katolické církve. Obě náboženství jsou zrůdnosti, ohlupují lidi a manipulují s ním podle chuti. Zrušit tuto zrůdnost, zakázat "náboženství". Věřit v cokoliv může kdokoliv. Ale praktikovat náboženství a umožňovat mu konat taková zvěrstva je zločin. *16*
  • Blízkovýchodní náboženství (křesťanství a islám) jsou berličky, pro lidi, kteří mají potíže ustát problémy, které život přináší, totéž jako cigarety,alkohol nebo drogy. A stejně jako se z kuřáků stávají závisláci a z občasných konzumentů alkoholu feťáci a alkoholici, tak se z věřících při vysokých dávkách bludů stávají fanatici.
   S veřejným provozováním náboženství je to jako s veřejným popíjením alkoholu, kouřením, pícháním drog nebo sexem, každý by si měl uvědomit, že je to jeho soukromá záležitost a ostatní to nemusí zajímat. *4* *4* *4*
  • Slučujete neslučitelné, pane "zapřísáhlý". A vůbec- zapřísáhlý je něco jako zatvrzelý a to není nikdy dobře. Z takového stavu mysli pak vycházejí problémy. Kdo si nepřipouští že se také může mýlit, ten se, panečku, pěkně mýlí! Nic ve zlém, ale Vy se mýlíte ve svém názoru na CŘK.
   Jinak souhlasím, že to, co provádí Taliban ve jménu jejich náboženství, tak to je tedy hrůza hrůz a zločin. Ale oni snad dokonce popravují i za slovní urážky jejich "náboženství". *10*
 • Díky rozbití SSSR a přiblblé Schengenské dohodě a tahání sem do Evropy tyto necivilizované lidí můžeme za pár let očekávat ten problém u nás.Hlavně jim dovolte tady stavět mešity pod pláštíkem lidských práv.EU nám byl čert dlužný.
  • CCCP nebyl rozbit, ale rozpadl se, protože přežilý středověký systém centralistického ovládání území a obyvatel odlišného etnického a kulturního původu, historie, mentality, jazyka, je v moderním světě neudržitelné. A je to jedině dobře, protože od nás odtáhly východní hordy, které nám sem do střední Evropy po válce zavlekly své asiatské středověké způsoby a posledních dvacet let nás přímo okupovaly. Naštěstí jsme opět součástí Evropy, jako tomu bylo po tisíc let a je na nás, abychom provedli renesanci své evropské kultury. Díky tomu, že jsme součástí EU, budoucích USE (United States of Europe) a NATO se velmi snížilo riziko, že by nás východní hordy opět začlenily do své velkoruské říše CCCP. I když o tom Putin a jeho administrativa sní. Všichni bolševici, kteří se za komunismu měli dobře na úkor jiných a ostatní jedinci rozumu mdlého, jimž "byl EU čert dlužný" mají možnost emigrovat na východ. Nebudou muset překonávat drátěné zátarasy koncentračního tábora ČSSR.
  • cílem takovýchto článků je vyvolat strach , a jak je vidět ..daří se !!

   tohle se tam děje 100 let ale musí nás strašit aby nás mohli ochránit , před terorismem , který sami konají ...

   *4*
   • ... zelená???????????
    • jo chlastáš ?? no jo proto ten vypitej mozek *1*
 • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit