Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slušným Francouzům i normálním lidem je dnes na zvracení. Ti buzeranti páchají veřejné pohoršení, ale zavírají ty, kterým je z toho zle! Evropský úpadek horší úpadku za třicetileté války.. kdy Cikáni a marodéři táhli v tlupách krajem.. *12* *16*
  • Estabilishment ve Francii je nepříjemně překvapen vytrvalostí protestů proti homosexualitě. Policie na ulicích zatýká lidi kteří mají i jen malý odznáček na saku propagující rodinu. http://rt.com/op-edge/gay-marriage-paris-protests-863/
  • To Jana: Jak čtu tvůj článek, tak jsi asi také buzna, že? Kategoricky jsem proti legálním homosexuálním sňatkům. Ať si spolu žijí, ale nevychovávají spolu děti, které tímto způsobem przní. Hlavně tradiční model muž-žena je od přírody nastaven takto, že někdo tu přírodu przní, výsledkem je tento úchylný zákon, který je proti běžnému rodinnému soužití v tradiční formě... Chce se mi zvracet, když vidím, jak si buzny a buz-ci okusují hlavy na veřejnosti a představa, že dva buz-ci vychovávají děti je naprosto zvrácená...Dítě jednomu bude říkat tati a druhému také tati? Takhle to dopadne, když buz-ci s buznama se dostanou do Parlamentu... *10* *9* *7*
    • No, take nazor.... Ale tim, ze vyjadrim svuj nazor nemusim hned byt buzna, ne...??? Kdyz se zastanu slabsiho, znamena to, ze jsem sama slabochem...??? Pokud se zastanu jedne rasove skupiny, znamena to snad, ze musim byt rasistou...??? *16* *16* *16*
      • pro Janu: Jakéhopak slabšího? Proč k sobě pořád obracejí pozornost? Proč si nežijou v tichu po "svém"? Kdo je na ně zvědavý? To oni nám veřejně vnucují svoji sexuální jinakost a vyžadují po nás ostatních, abychom je snad za to obdivovali. Pompézní "svatby" a jiné atrakce-viz průvody v nemravných kostýmech atd. Na takové projevy říkám FUJKY!
        • Zastat se slabsiho jsem mela na mysli obecne, nemela jsem na mysli "slabsiho" ve smyslu mensiny.... Zvedavy na ne neni nikdo, a na vas take ne... Nikomu nic nevnucuji... A pokud ano, tak se podivejte kolem sebe na heterosexualni pary... Take mnohokrat okoli vnucuji svoji sexualitu... A co...??? Hlavne, kdyz jsou ti dva stastni a nekdo jiny jim do toho celkem nema co kecat... Vy take nevite, co vas v zivote jeste potka... Treba budete mit v pribuzenstvu homosexuala a pak vam nezbyde nic jineho nez to, ze ho prijmete... *4* *4* *4* A to pak budou vsechny tyhle vase "nazory" na prd... *4* *4* *4*
          • K té Vaší trapné poznámce, že na mne také nikdo není zvědavý to uznávám, i když nemáte zcela pravdu, ale to je jiná. Podstatné je, že se já, ani většina lidí nepředvádí jako ti, o kterých je tato polemika. Já neodsuzuji orientaci, ta je daná, jen zbytečné zviditelňování některých!
            Ad závěr: nejde o to přijmout jinak orientované, to je dneska už samozřejmost a nikdo to nezpochybňuje.Jde o to, že manželství by mělo být mezi mužem a ženou, se snahou o potomstvo. Toto mezi vámi možné není a tak by ten vztah měl zůstat registrovaným partnerstvím, aby se legislativně odlišil. To je přece už uzákoněno.
            A pak, bez toho tradičního vztahu muže a ženy, byste tady nebyla ani Vy, Jano, tak trochu více pokory a respektu k instituci tradičního manželství by bylo na místě. Zdravím.
  • Jeeee, ti s tim nadelaji... To bude moc prijemna svatba s takovym policejnim dohledem... *9* Gayum fandim... Nevim, proc je pro nekoho nepripustne, aby spolu zili partneri stejneho pohlavi... Vzdyt homosexualita zde byla odjakziva... Ale v historickych pramenech se o tom moc nepise. Byli vetsinou muceni, pronasledovani, tyrani... Ovsem jsou i panovnici, kteri si sve milence hyckali...Neco "nenormalniho", hrisneho a trestuhodneho z toho udelala az cirkev a "osviceni" muzi... A adoptovat deti? Proc ne? Nekdo muze namitat, ze v techto pripadech tam muze chybet "zensky" element, ale je uplne to same, jako kdyz se heterosexualni par rozejde a dite zustane pouze s maminkou, protoze otec se napr. nechce stykat nebo zemre... Take tam bude chybet "muzsky" element...
    • to pronásledování je ale také přírodní, když se tím ohrazujete, všem zvířatům se rodí jedinci s touto úchylkou a ostatní vrstevníci je roztrhaj, vidím to na mým psovi, je to prcek ale když potkáme psa, kterýho chce ojett jak fenu, tak by se nechal raději zabít, jak se do toho psa pustí. Když chcete všechno přírodní, tak sex je tu pro rodění dětí a rozmnožování a ne pro zábavu, tudíž takovýto jedinci nesplnují tuto podmínku a adoptovat dítě bych jim taky nedovolila, když jim to funguje u chlapa, tak si můžou udělatt dítě svoje, potom je tu aspon trochu šance, že ho nebude sexuálně zneužívat, kdežto, dát mu cizí děcko, toto nebezpečí je a myslím, že kdo potřebuje ochranu jsou hlavně děti, dospělí jedinci at se starají sami o sebe, sami musejí néstt následky, nikdo se nebude pozasttavovat, že spolu někdo žije stejného pohlaví, ale nevím proč by se jim měla dělat policejní ochrana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit