Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tvá demence je kouzelná, ubožáčku, jen tak dál, avšak již ne s mou soustrastí, blbečku :)))
  • ... já vím, nikdy nedáš ani IQ 10, blbe :)))
  • ... si nejposlednější debílek, známá to věc, směšná trosko :-)))
  • ... jsi neprimitivnější ubožák, který v Česku dovede trochu psát, imbecile, nesereš mě, blbe :)))
  • ... do pohody, poslení troska na netu není sto pochopit, že její půjčování nicků je jí k ho*nu :)))
  • ... neviděli jste náhodou věčně připosraného kretééna, co si nechá říkat Simon z redakce Tiscali :)))
  • ... amerikanskaja mašina by porazila akorát tak kašpárka z loutkového divadla :)))
  • ... viset budeš akorát ty, americkej kretééne :)))
  • "keci"? Jo? Tak jsi imbecil!
  • J : 30 minuta je tvá tam najdeš odpověď na prověrku

    https://www.youtube.com/watch?v=mmpNyv_iWwE
  • sovětský imbecile, asi nechápeš to, že pokud by vznikl válečný konflikt mezi USA a RF těžko by bylo vítěze *7*
    nebýt anonymity internetu, tak už by jsi za ty keci dávno visel ty ruskej degeši
  • Rusko a ta jeho plechová kavalerie nedokázalo porazit ani vychudlé dělníky na Donbase, takže porazit USA se jim pravděpodobně asi nepodaří *15* *15* *15* *15*
  • dokud Rusko neporazí spojené státy teroristické,původce všeho terorismu na světě, tak klid a mír nebude
  • *14*
  • ... já mám prověrku, u nás blázinci jsme všichni prověřený paka. Vaše Simča.
  • ... prostě mám hlad, nó, v ústavu mě málo krmí.
  • Prvotní příčina je tzv. národněosvobozenecký boj. A kdo že ho podporoval?
  • Jakpak je to s Mynářem, už má prověrku? A to ten jeho šéf má tu drzost, že chce znovu kandidovat. *16*
  • CCCP - Game Ovar
    Putin - Game Ovar
    Novorusko - Game Ovar
    Zeman prezident - Game Ovar
  • ... ne, psali na Tiscali. Nějaký idioot, který si nechá říkat Simon :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit