Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle všeho bude z postkomunistických zemí Ukrajina pouze první zemí,kterou čeká krutá revoluce.Ta se pak bude přelévat do dalších postkomunistických zemí.Budování kapitalistického svinčíku,v postkomunistických zemích sice pomohlo lumpům k pořádným ziskům,ale obyčejným lidem k pořádné bídě.Tolik lumpů,kteří se na bídě slušných lidí přiživuje už nebude moci v budoucnosti národ v Česku uživit.Proto bude muset,jako správný hospodař, tyto parazity,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách,aby nemohli nadále národu nadále škodit.
  • Tři měsíce ? Za tu dobu tam stačí povraždit všechny oponenty - separatisty a bude to vyřešeno.
    Asi tak........A EU se bude tvářit že je vše OK.
  • Že jste nepoznali, že jsem Čapisral Tečka?
  • Já jsem Tečka Čapisral! Jupíííí !
    • A taky Kozomrd!
  • výročí v Normandii, Putin se setkal s Porošenkem


    hlavně že tam straší fašista Porošenko, Banderův pohrobek ; neúcta k veteránům
    Zvrat WW.2 nebylo vyloděni spojencu ale Stalingrad, Kursk a operace Bagration /t.j. zničeni armadni skupiny Střed./ To vylodeni bylo uz jen pět minut před závěrečnou oponou.


    Děkujeme hlavně RUSKU za osvobození Evropy od německého nacismu 1945!
  • Podle mého názoru by se měl Porošenko v první řadě přejmenovat na pana čistého například Pan NEČAS č.2 !
    • Barák s Bombama ho už vypral v Arielu v automatické pračce zn. Philcofordka do čista do čista - už je čistý jako slovo Boží , a aby to bylo na tutovku, tak si koupil i odpustky u církve svaté a je vymalováno .

      Jsem pan nejčistší ze všech čistých. Čistějšího mafiána - vora v zakoně nenajdete nejen na celé Ukrajině, ale ani v celé planetární soustavě.
  • trénují hod granátem
    http://topwar.ru/uploads/images/2014/897/eubf529.gif
  • 1. Vyklidit Majdan. 2. Vyhodit z vlády a vysokých úřadů pučisty, nezřídka fašistického zaměření. 3. Rozpustit a odzbrojit einzatzgruppe tzv. Národní gardu. Bez těchto tří kroků se situace na Ukrajině neuklidní. To tvrdím já, Agent 009.
    • A zavřít všechny , co rozkradli Ukrajinu až do bankrotu - tedy všechny politiky a vory v zakoně - oligarchy a vrátit vše do státního rozpočtu. Pak se podívat, kde se nachází slušní a poctiví občané se vzděláním, kteří by mohli tyto šmejdy nahradit ve státní správě, ve vládě i na prezidentské stolici.
    • 1. Pochytat a pověsit ruské teroristy a ostatní agenty proruskou pakáž.
      2. Na východní Ukrajině se každého dotázat, zda chce připojit k Rusku. Kdo řekne ano, tak sbalit kufry a ráno na vokzale a marš heim ins Reich - domoj v rodinu.
      • Nás se také nikdo neptal , zda chceme do NATA a zda chceme rozdělit stát, tak drž pysk fašisto - tečko.
      • Já jsem Tečka Čapisral.
  • Pouhý den po oznámení prezidenta Baracka Obamy o navýšení americké vojenské přítomnosti v Evropě vyslalo velitelství strategického jaderného letectva přes oceán trojici bombardérů B-52 Stratofortress. Letouny schopné nést nukleární zbraně se zapojí do spojeneckých cvičení nad Evropou.
    • Tak ať si to cvičí v Pobaltí, na Ukrajině a v Polsku a i v USA, aby si šmejdi Amíci také užili, zatím to tahají vždy jen do cizích států daleko od svých hranic. - nás ať vynechají a u nás je třeba se zachovat tak jako Rakušané. Vystoupit z NATA, protože jejich hrátky s bombama nechceme ani platit ani se jich účastnit.
    • US - válečnický dobytek. Vystoupit z NATA a to hned.
    • To je dobře. Na Rusa platí jedině pořádný klacek. Jedině tomu rozumí.
      • My jsme tě poznali. Nic nového neřekneš.
  • Čapisral se bojí, že by na něho v Kyjevě plivali? Nebo že by dokonce nějakou slíznul? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit