Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porošenko: Tuhle válku vyhrajeme ..... jo Hašek byl velký spisovatel i Prošenko ho četl
  • "Tuto vlasteneckou válku určitě vyhrajeme, protože je to pro nás válka spravedlivá. Na naší straně je pravda! Bůh je s námi!" zdůraznil prezident a vzdal čest padlým vojákům a zabitým civilistům. Porošenko jen lže jako když tiskne MF. Jó, vlasteneckou válku nevedou, jen zbabělou proti vlastním civilistům a Bůh s námi měli hitlerovci také na opasku a špatně dopadli.
  • Prosím, nenapadejte ELECTU. Myslíte si, že je to zlý člověk, nebo dokonce udavač, ale on je to velice hodný, i když duševně chorý, člověk. Má velice pohnutý život, nezná ani rodiče, dokonce to vypadá, že jeho zárodek byl úmyslně vyvržen na zeď někde na rohu ulice v Chánově, ale kde přesně, to dosud nezjistil ani on sám. Proti teorii, že nepochází z člověka však hovoří fakt, že velice rád nahlašuje na různé instituce odpůrce, kteří s ním nesouhlasí, takže to spíš napovídá, že jeho sploditel byl nejspíš agentem stb, odtud také jeho mimořádná inteligence. V jeho povaze se ale objevují také kladné stránky. Miluje loutkové divadlo a často požívaná slova jako kašpar, nebo kašpárek to jen potvrzují. Jinak má silnou citovou vazbu na zlého trolla *14*, pana prezidenta zemana a pana putina, což rovněž potvrzuje jeho vysoké IQ. Tak jej přátelé prosím nechte na pokoji, nedrážděte ho, raději mu třeba pochvalte jeho super rychlý počítač Formoza s Linuxem, nebo jeho fotografické originály, viz jeho profilové foto. *1*
    • Začíná mi Vás Jirko být líto, ale co od Vás čtu, tak snad umíte jen hanit. Přemýšlejte o tom co řekl Porošenko. Neřešte lidi na komentech.(to platí i pro Electu (jsou tu dokonce i tací, co si myslí, že je to chat :-( )) Porošenko řekl, že Ukrajina tu válku vyhraje......ptám se: "Kde by byla Ukrajina bez pomoci, tedy i "zájmu!!!" západu? Podívejte se na net a zhlédněte volně dostupná videa na oslavu výročí Bandera. Co se dělo....co za pochodu říkali, ba dokonce řvali....Co natáčejí děti na Ukrajině a sázejí to na Youtube.... Víte, když už i děti se ohánějí smrtí, ba co smrtí, ale přímo genocídou, promiňte mi, ale to nemohu podporovat.
    • nic ve zlém ale tve gay profilové foto je teda taky dílo *1* *1* *1*
      • No, je smutný, že nepoznáš, kdo je na fotce, ale od tebe se to dalo čekat.
        • smutné je že to neobhájíš při té kvalitě fotky puso....ale už se nemusiš za svou orientaci styďet je nová doba. *1* *1* *1* *1*
  • Mě zajímá masakr z Oděsy,jaktože to nikoho nezajímá vás když mě jo.Nechápu.Kde je můj kámoš ZlejTrottl.? *13*
    • Máte záchvat nulo! Už ani ten nick nemůžete čórnout co špíno společnosti!
      • omlouvám se pane konfidente,měl jsem tupé nůžky
        • kde chcete pokračovat můj mírumilovný kolego?
          • zase jste se pokakal ??
      • napráskejte ho,ukažte mu svou sílu ukrutnou,poučte mě prosím ak na to
      • můžete chvilku počkat až si ostříhám nehty *3*
  • Soudruh BTW opět spletl Kremelské prohnilé Jablko s demokratickou hruškou!!

    Lid Čečenska Ruské okupanty nechce stejně jako je nechtěl Český ani Ukrajinský
    národ. Čečenci proti Rusům statečně bojují a když oplatí Ruské zvěrstvo ve své
    vlasti útokem v Rusku hned z nich Kremelská bolševická propaganda dělá teroristy.

    Ti vaši Čečenci kteří podporují Rusko jsou Moskvou dosazení tamní kolasboranti
    kteří musejí s Ruskem táhnout. Jinak přijdou o výnosná státní korýtka.
    Jsou to vlastně Čečensští Bilakovci - ti co kolaborují s Kremlem.
    • Zdravím,ačkoliv máte naprostou pravdu,tak je bohužel zbytečné tato fakta na tomto chatu uvádět,všimněte si kdo zde chatuje. *15*
    • Das ist nicht normal, herr oberleutnant!
      • Wunderbar, Genosse BTW, voni šprechtěj německy? *2*
      • i Vás zdravím můj vtipný oponente
  • Hlava Čečenska, Razman Kadyrov, říká, že Čečenský lid podporuje ruského presidenta Vladimira Putina.

    Čečenský bojovník: "Když to bude nutné, budeme pochodovat i do Kyjeva. Kdyby bylo po mém, zaútočíme i na Ameriku. Pouhých třicet z nás si lehce poradí se dvěma tisíci Ukrajinců. My Čečeni umíme bojovat, protože máme dlouholeté zkušenosti s válkou."

    Přes 20 000 čečenců je připraveno jít na pomoc Donbasu!
    • ty říkal Hitler taky
  • Porošenko řekl pravdu a tím píchl do Rudého vosího hnízda! Proto to
    poplašené rojení zdejších Rusofilů.

    Mírová Ukrajinská armáda dostala moderní zbraně z USA a stane se členem NATO:
    To už se postará aby Putinova armáda na dovolené která v současné době táboří
    v Doněcku byla zahnána zpět do své domovské stepi.

    Pro Rusy to znamená že už nebudou moct dělat loupežné nájezdy k sousedům.
    Proto Kreml naříkáí a pláče. Nehledě na to že sankce USA mění nakradené peníze
    Ruské Rudé šlechty v bezcenný toaletní papír. *1*
    • Pravdu?Já jen že opakuje svoje půlroku stará slova a kde nic tu nic?
      • nenechte se od něj zblbnout,rubl stále stoupá a cena ropy roste raketově vzhůru a tím i ruská ekonomika *14*
  • pitomci, pravičáci a jiná katolická zvěř ať si zajedou do Kyjeva.....

    http://www.liveleak.com/view?i=a8a_1420142231
  • Bonzáku ELECTO mám takový neblahý dojem,že ti povolují nervy,zachovej krapet dekorum ať na tebe může být tobě podobná parta práskačů hrdá,držím palce a nepovolit.Buď svůj.
    • nemá čas,kliká *15*
  • Zdá se mi, že Porošenko chce být novodobým ukrajinským Don Quixotem. Pokud jsou jeho slova pravdivá a myslí to vážně, tak to jistě snad celá Ukrajina musí Porošenka vidět sedícího na vyhublém koni jak přešlapuje na místě proti silnému severáku. A snad již i bez klobouku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit