Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted je třeba přemýšlet jak dál a jestli je Babiš schopen udělat aspon maličko pořádek at si je třeba i premiérem,je mi to jedno kdo tam sedí,mně zajímají činy ne kecy,těch už bylo za 20 let habaděj.Čas to ukáže.
  • Pátá kolona modré mafie Zeman opět nezklamala, tentokrát pomůže Babišovi na post premiéra jako dříve s Melčákem ODS.
  • Snad to opet nezaridil ozraly jezevec z vysociny.
  • Z ČSSD se stává strana čistě komunistických eunuchů podporovaných z hradu.
  • Padouch nebo hrdina, všechno jedna rodina - jak nadčasové a univerzální zvolání v nádherném filmu od Lipského Limonádový Joe.
  • A jede se dál....................... *1*
  • Náderná fotka Haška.Ty voči.No něco k zulíbání.
    • ... u vás na vesnici se nazývá "pochcání" "zulíbání"?
  • Poslanecký klub ČSSD povede pučista Tejc. Bezva finta. Tak se máme na co těšit, kdy to zopakují, jako na vysoké škole, první opravný pokus. V tomto složení je ČSSD naprosto nevolitelná.
    • a o to jim jde, zlikvidovat ČSSD,aby tady zavládla bolševická pseudo pravice a pak už můžou krást jak smyslu zbavení. Ano Blbiše je nyní jejich základna, pod hlavičkou ODS už byli moc vidět a hrozila basa, takhle mají jistotu klidu.
      • Tak si to hoši v ČSSD měli uvědomit, ale to by museli mít vysoké IQ a na Babiše také dojde, protože nutně musí při rozkročení z prava do leva a zpět prostě přešlápnout. Voliči , co ho volili místo levice na to budou koukat stejně jako na VV.Babiš nikdy nemůže hájit lidi práce, ale horních deset tisíc a tak na to tito pomýlení nakonec přijdou a do té doby snad se do vedení ČSSD dostanou noví kvalitnější lidé.
    • Hoši si zahrávají s národem jako ODS a FUJ09.Ještě,že jsem je nevolil s cca 8sty lidmi vyhozených z práce za jejich oposmlouvy,ale KSČM.
  • ... schvaluji, příště socanská špína dopadne jak o víkendu ODS :)))
    • tak to budeš mít super dem.nte a vládce všech deme.tů, které se na planetě zemi vyskytují smůlu, to se vám nepovede.
  • Hoši se trochu poškorpili a už si rozdělují pašaliky.Jsou to komedianti.(omluva komediantům).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit