Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj šestej smysl a zkušenost mi říká,že tohle je akce na očištění Drobila nebo Vondry nebo obou.Jako kdyby se podařilo něco nakydat na VV,tak by se to jako vykrátilo s ODS (Drobil by se vrátil,Vondra by byl očištěn) a jelo by se dál.Ale něco mi taky říká,že je to až moc průhledný a že to neklapne.
    • Mně zas říkají fakta, že VV, ODs a top je všechno jedna verbež. Jeden gauner vedle druhého, který se neštítí žádných praktik jen, aby se udržel u moci. A ted se tři hafani rvou o kořist, nevládnou a ani to neumějí (a podle toho to taky vypadá)
  • Modrá špína okolo sebe opět prudí .Jsou asi v koncích ,
  • Teď už máme co jsme chtěli....? Kdo chce kam, pomocme mu tam....Ono se ukáže, ale bude pozdě, jde to čím dál více "z kopce".., to nemůže dlouho vydržet a začne se "vařit voda" ve Vltavě?
  • Souhlas s LUBOŠEM.
  • Jste šašci,kteří ani nepotřebují opozici,aby jste se rozpadli. ODS a VV jedno jest a o TOPKALOUSKOVI už bylo řečeno dost. Když ABL sledovala politiky na PRAZE 14,tak jste také vyhrožovali,ale ještě je co ukrást,tak ještě chvíli spolu povládnete a nezbude,než vás vyházet do Vltavy.
  • Ne že bych nevěřil, že se u veverek dějí nekalosti. Ať klidně odstoupí celá vláda, beztak tam nikdo poctivý není. Ale kauza Škárka se mi zdá zrežírovaná nějakým šmoulím odborníkem, že by íčko?
  • Drobil chtěl nakrást miliony ZE STÁTNÍ POKLADNY do pokladny starnické. Škárku skutečně někdo dobře zaplatil, aby nakydal na véčka a pomohl tak zakrýt nedořešenou aféru vondrgate. Nějak se Vám nedaří nás blbce přesvědčit o tom, že modrá je dobrá. Není. Hnije. Smrdí na sto honů. *8*
    • Vlevo-Vpravo smrdí stejně,jen jsou kratší dobu u žlabu...ODS svým praotcem se,aspoň nikdy netajila,že jsou jen peníze pro ně priorita,ale ty šašci s dělem a Ferdou mluvili dokonce o boji s korupcí,a teď potlačují veškeré vyšetřování,neboť jsou sami na korupci založení... *11*
      • V podstatě s tebou souhlasím. Nalevo-napravo-zepředu-zezadu, politika je smradlavá žumpa a každej kdo se v ní vyskytne, načichne. Tady ale Obrzloďej křičí - chyťte zlodějíčka. A vvvotom totto
        jje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit