Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukám, že mezi fanoušky sekty (protože ona to sekta je a u fanoušků sekt to tak bývá) už se rozmohl dojem , že za cokol, co Bárta udělá (a on je prokazatelný lhář) bud může někdo jiný, nebo není možné, aby to udělal. Vždyt on je přece neomylný a tak dobrý a hodný, slunce naše, o napoleon náš. To, že je Íčko svině víme, jenže ten, kdo sleduje českou politickou scénu otevřenýma očima ví, že majitel ABLVV pan Bárta je prolhaným a prohnaným gaunerem rovněž. Kdyby byl tak férovej a čistej kluk, nikdy by si s ODS ruce nešpinil a v téhle vládě by nikdy neseděl. Navíc ke svým lžím s e například v kauze sledování politiků ABL sám přiznal a ještě se za ně omluvil.
  • V Česku se všechno vykecá proto ten vítr,mohli by vykecat že Škarku motivoval Ičko.
  • Mě také a snad jsou zabetonováni Skanskou,žeby, navěky ??? *5* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Mě také a snad jsou zabetonováni Skanskou,žeby, navěky ???
  • V Opravdu Dementní Straně ve zkratce ODS mají zakázáno mluvit o kauze Škárka, proč? Vědí,že drtivá většina je naprost nesvéprávná a debilní, mohlo by se profláknout, že kmotři už mu dali prachy, Škárka tedy otčil !!!!!!!!!!!.Je potřeba likvidovat Bártu,který začal pronásledovat betonové loby SKANSKU,kde vládnou největší zloději a příznivci ODS. Velebnosti chce se mi blít!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit