Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že by naši "zákonodárci" neměli vlastnit žádná média, podniky, neměli by být v x dozorčích radách atd. , ale měli by sedět jen na jedné židli a pracovat pro blaho voličů a ne pro svá korýtka...

    Všichni nejen koblihář...
    • a pak chtějte aby byly majetný a tudíž neuplatní.
      • Jak jste na takovou kravinu přišel? Takoví, jako ten mafián Babiš, budou mít pořád málo.
      • No, a nekradli, jako Bureš. A nelhali, jako Bureš.
        • prosím co ti přesně ukradl?
          • Že by část mých daní, na soukromou ZOO.
  • A potrefenej Bureš, už zase kejhá.

    Nejvíc mě zase rozesmál - nestojím stát ani korunu. Ha ha. A co jeho PR ochranka, a auto z Vnitra. Cca 80000 kč měsíčně. Proč by nadále platil svý, když nemusí. Kdyby aspoň držel klapačku. Ale lhář, a zloděj se prostě nezapře.

    Cca 80000 kč měsíčně. To jsem asi hodně při zdi. Že by ty čtyři kašpárci brali každej jen 20000 kč měsíčně. A co provoz auta. Pěkná blbost. To bude mnohem víc. Ale jinak nás nestojí Bureš ani korunu.
  • Pane Babiš, jste ten nejlepší ministr za 25 naší takzvané demokracie.
    • svůj k svému... StBák Bureš *15*
  • tak je to jeho právo
  • Můžeme polemizovat jak chceme, být na jedné, nebo druhé straně, jedno je fakt, že tato hra "lex Babiš" nemá ještě konce. Až posoudí Ústavní soud, nebo se to možná dostane až na Evropský soudní dvůr. Ani mně, být Babišem, by se nelíbilo, kdyby mi někdo zakazoval cokoliv v mém podnikání, aniž by to nebylo nezákonné. V Evropě na tento střet zájmů není zákon. Pouze osobní a morální vlastnosti politika mu nedovolí být podezírán z korupce a zneužívání svého postavení. Jenomže česká duše je už taková, závistivá, domýšlivá podezíravá, zrádná. Naši politici nám již všechny tyto nedostatky stačili prokázat v tomto zákonu.
  • Babiš to má na háku, nepodniká první rok a ví, co má dělat. Jen závistivé ovce a socky, co nic nedokázaly budou bučet.

    Tak zvedněte své líné prdelle, založte si OSVČ, vezměte si půjčku na rozjezd, naberte pár zaměstnanců na které vám přispěje stát, naučte se čerpat dotace a daňové výhody a s chutí do toho/nebo mlčte a šoupejte nohama. *3*
  • A nastal zase hon na čarodějnice. *16*
    • Nikoli na čarodějnice, ale na "bývalé" StBáky a zloděje, lebo všici kradnú ako hovoril Bureš.
  • Že Babiš posunul vinu podvodnů na všechny podnikatele a živnostníky to není proti ústavní.
    Všeci kradnů.
    Není možné určovat demokracii velikostí kapitálu. Což je největší střed zájmů.
    Že to někdo nezval Lex Babiš je jen to, že před tím se tato situace nikomu nestala (teď to samé řeší s Trampem).

    Citace: Vždyť jsme všichni Agrofert. Já se s Vámi hádat nebudu když budete poslouhat.
    Je před námi demokratický diktát.
  • Pokud zakážeme všem chytrým a bohatým podnikatelům, aby mohli pracovat ve vládě, stane se vláda přístavem hlupáků a zlodějů. Což nám předvedla vláda Nečase a Kalouska ale i ostatní vlády od tzv. sametové revoluci.
  • Jo to naštve, když má druhý víc...
    • Určitě by to nenaštalo, kdyby to nenekradl.
      • Podej trestní oznámení, nebo sklapni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit