Přejít na výpis diskuzí

Poslanci schválili doporučení komise k únikům ze spisů

12.9.2017 21:57
šar 8 příspěvků

Trestnou činnost státních zástupců by měl prověřovat v přípravném řízení nezávislý zvláštní útvar na Nejvyšším státním zastupitelství. Všechny orgány činné v trestním řízení by navíc také musely zaznamenávat a zakládat do spisů veškeré kontakty s médii - jedná se o dvě ze souboru doporučení k zamezení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na jednání vlády 21. srpna 2017 byl jednomyslně schválen záměr nabytí velkovýkrmny prasat v blízkosti pietního místa v letech u Písku ve veřejném zájmu do vlastnictví státu. Nyní je pravděpodobně dohoda s majitelem AGPI Písek, a.s. podepsána, leč před veřejností utajena.„Je to po dvaceti letech opravdu velký úspěch, že se právě naší koaliční vládě podařilo dotáhnout do konce tento historický dluh nevinným obětem nacistické zvůle,“ uvedl ministr kultury Daniel Hermann.Strana Práv Občanů konstatuje, že pracovní tábor v Letech se stal symbolem politické licoměrnosti, marketingu a neznalosti souvislostí.
  Strana Práv Občanů hodnotí státní nákup produkčního velkochovu prasat v Letech u Písku od společnosti AGPI Písek, a.s. jako předvolební marketingový tah, který zaplatí daňoví poplatníci.Na území ČR bylo okolo padesáti podobných pracovních,pracovně kárných koncentračních táborů. Zahynuly tam tisíce Čechů, Moravanů, Slezanů či Židů.
  Ten v Letech vznik po těžké lesní kalamitě v roce 1937 jako pracovní tábor, jehož pracovní zdroje využívala rodina Schwarzenbergů.
  Vyzýváme zodpovědné ministry Jana Chvojku a Daniela Hermana, aby zveřejnili dohodnutou cenu tohoto státního nákupu chovatelského areálu.
  Vyzýváme oba ministry, aby zveřejnili náklady, které bude mít stát s likvidací areálu chovu a s následnou likvidací ekologické zátěže s tím spojené.
  Kapacitou 13.000 kusů prasat patří areál AGPI v Letech k největším v rámci ČR. Odborný odhad celkových nákladů, který stát na celou akci v konečném souhrnu vynaloží je cca 1 miliarda Kč. Utajovaná kupní cena je pouze jednou ze tří částí.
  Žádáme shora uvedené zodpovědné ministry Vlády ČR, aby se jasně vyjádřili.
  Strana Práv Občanů
 • Hmmm - takže se ustanoví nějaký nezávislý státní útvar - "nezávislý"... který přijde daňové poplatníky na několik milionů a k velkému překvapení nic nevyšetří...
 • Ani ten článek nečtu. Při pohledu na toho politika z TOP 09 a jeho tla..., nejsem schopen to číst. *10*
  • Ty, a teď si představ, že by tam byl politik z ÁNO... nebo dokonce náš "symbol"... *16*
 • Dokud byl Šlachta šéfem vyšetřovatelů, úniky ze spisů nebyly. Až si vše socialisté převzali nepovedenou policejní reorganizací, najednou jsou úniky na denním pořádku. Tou reorganizaci sledovali právě situaci, dostat vše pod kontrolu. A tak dnes celé min. vnitra a policii tvoří samí socialisté. Proto není divu, že úniky, zřejmě za úplatu, jsou, a zřejmě budou do doby, do kdy bude coby jeden socialista u zdroje. Nedůvěryhodní, falešní, nevolitelní.
  • Šlachta prostě někomu vadil a tak byl odejit.
 • Na rozumy poslanců už není nikdo zvědavý.Za jejich plat jsem schopen vymyslet min.dvě doporučení denně a stejně pitomé a k ničemu jako ta jejich.Komedie v přímém přenosu.
 • co to zas termiti vymysleli? Při představě že sněmovní povaleči jako Benda, Zaorálek , Korte ustanovují komise na řešení státních zástupců běhá mráz po zádech. Tento sněmovní odpad by se chtěl povýšit nade všechny? A pak úkolovat třeba rozvědku jak Nagyová? Se proberte obecní hlupáci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit