Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... k čemu potřebuje balík Filip další prachy, mi hlava nebere :)))
    • a k čemu takový Babiš.Je smutné že důchody jsou na minimu a platy poslanců rostou.Stydím se za to,koho jsem zvolil.Zlatí komunisté.
  • http://ifaster.cz/v-usa-klesla-cena-benzinu-ke-12-kc-za-litr/
  • zlaté to časy před rokem 1989.Zbytečné instituce zde nebyly a neždímaly státní kasu,sněmovna lidu a sněmovna národu sčítala tolik lidí jako ve sněmovně a zbytečný senat nebyl ani nikomu nescházel.Pro tyto lidi to byla čest a vlastenecké přesvědčeni,že byli zvoleni na tak vysoké posty a nehandrkovali se o své platy.Průmysl i zdravotnictví bylo na vysoké úrovni,nic nám nikdo nerušil a nemuselo se nic přejmenovávát,měli jsme své žárovky,zápalky,trambusy,tkalcovské stavy,cukrovary,zemědělské produkty,maso a bylo to naše.Dnes je rozprodáno vše do zahraničí,nebo zakázáno,Z Rumu je tuzemák,z pomazánkového másla jen pomazánková,změnila se receptůra tvarůžek,které chutnají jinak nežli v minulosti a mnoho dalších produktů,které nám evropská unie zakázala.Misto vojenské služby máme mise v zahraničí,do které cpeme nemalé finance a mladež místo vojny fetuje,chlastá a hraje automaty.Toto je politika této země po roce 1989 a nikdo nic neřeší,protože je zkorumpováná jak justice,tak i policie.Televize je kvůli neustálým reklam nesledovatelná.V minulosti na chvílku pán vajíčko a programy vesele a bez přerušování běžely dál a byly pestré a na čas,nikoliv s 15 a více minutovým zpožděním kvůli nechutných reklam
    • ... to by tě partaj nenechala plkat takové nesmysly, blbe :)))
  • Pamatujte na to při příštích volbách.(slibech stran) Všichni uplně všichny se na tom shodli.
  • Měli by mít hrazeny všechny nutné výdaje včetně stravy, ubytování a cestovních náhrad podle cestovního příkazu a k tomu odměnu ve výši průměrného starobního důchodu.
    • toto je opravdu ostuda.Místo aby se zajímali o lidi této země,ekonomiku,zdraví a rozkvět,tak se handrkuji o platy a nakonec si je navyší o 1600 kč měsíčně.Když se jednalo o podhocené důchody,tak navyčení činí 240 kč za celoživotní dílo.Kdy konečně zvolíme takové poslance,kteří se budou starat o nás a tuto zemi a ne o to,jak naplnit své kapsy.
  • Vlci se nažerou a na ostatní už nezbude. Důchody vzrostou o pár šupů, hlavně, ž jim na konta přiletí tisíce. Tak takhle vypadá demokracie po česku.
    • co jsme si zvolili to máme.Hryzec Sobotka,uslintaný a ušišlaný kníže,Stbák,toto ovladlo tuto zemi.Pak se nedivme co se tady děje.Opět to vypadá na demonstrace a snad i předčasné volby,protože něco takového zde vládnout nemůže.
  • ilir
    jen platy-?-k tomu i náhrady.Tedy zhruba 55.000,-plat + 49.000,-Kč náhrady = 104.000,-Kč z toho je cca 3% ccá 3.120,-Kč / na měsíc !!!!! důchodci v průměru 145,-Kč / na měsíc,což se rovná cca 21,5x více než ti důchodci co na ně z daní celý život dřeli !!!
    No jsou to přeci humanisti a lidumilové ti naši poslanci !!!
    A ZAJÍMALO BY MNE A MOŽBNÁ NEJEN MNE,KOLIK JICH BYLO PŘÍTOMNO Z DVOUSET,KOLIK JICH BYLO Z KTERÉ STRANY PROTI A KDO BYL PRO --TO BY MĚLO BÝT VAROVÁNÍ PRO DAŇOVÉ POPLATNÍKY !!!!Kdo je ten chudák udřený poslanec a kterého je nutné opět i s celou stranou volit !!!!!aby si opět mohli přidat !!!!
    Ovčani makat na daně a invalidé a důchodci chcípat aby se nemuselo tolik vyplácet a zbylo víc pro 600 let se přizpůsobující a naše soudce,poslance,senátory,kliftony a další vyžírky !!!!
    • ... balík jako ty nikdy poslancem nebude :)))
    • opět do ulic a vypráskat tu chásku ven.Hlavně že je špatný prezident,ale co dělaji poslanci je daleko větší hnus.
      • ... mezi zoufalce jako ty se mi dvakrat do ulic nechce, blbe :)))
        • no jo jsi antiblb tak se ani nedivím.Proč se nejdeš léčit?
    • jak říkám dělaji si prd.l a ještě to má vypadat jako že nám dělají milost.
  • A kdo mi zvedne důchod?? Meziročně???Parchanti!!!!
  • Kdo nepracuje ať nejí. *16*
    • Svatopluk Čech
      Čest práci každé, která dobro plodí,
      nechť mává kladivem neb řídí pluh,
      ať prachem, blátem lopotně se brodí,
      či perem vzletným ať ji koná duch,
      když vodítkem jí nejsou sobců chtíče
      ni zištná lest —
      té práci péra, pilníku a rýče
      buď stejná čest!
      Tady jsou jim určitě :sobců chtíče !
      • jak ostré jsou naších předků cepy-tak se jich chyťme a vypráskejme ty zloděje a podvodníky,Vždyť si z nás dělají srandu.Cožpak to nevídíte?
  • Já bych polistopadové poslance zodpovědné za rozkradení země také s radostí
    zvednul - s provazem na strom! *14* *14*
    • tolik stromů nemáme,není financí na povodně,kalamity,protože poslanci si navyšuji o 1600 kč měsíčně platy a není jich málo.Hovada to jsou a ne poslanci.
    • Vždy si je svobodně volíme. Na rozdíl od komunstů před Listopadem.
      • Jistě a proto to tady nyní tak vypadá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit