Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že metody Bureše, připomínají praktiky STB není nic divného, vždyť Bureš se tam sám učil
  • Babiš, špíny se nezbavíš, jasnočka!
  • ty kluku jeden citlivá. Zalíbilo se ti být mučedníkem.A na věčné časy by si chtěl být ukřivděným.Ale když vy jste tam všichni v partaji takoví nešťastní.Třeba za ČSSD Péťa Wolf z Ostravy.Prokazatelně si nakradl v řadech milionů. Pobíral státní dotace na imaginární projekt.U soudu v OV se všichni řezali smíchy jak dokladoval jak se jezdilo do moskevské banky jednat.Cesťáky za desetitisíce.A pak st. zástupce přečetl přípis prokuratury v Moskvě, že žádná taková banka tam u Kremlu n e e x i s t u j e. A Petřík nyní s černými brýlemi dělá chudáka ukřivděného disidenta.A ve výrobě mučedníků zdárně pokračuje ten Sobotka.Jenže lidi už neoblbneš komediante.Je nová doba!
  • Bureš takhle nadherně pracuje již několik desítek let,tak se neni čemu divit a to že socan loboval za někoho je uplně normalní ,bohužel.Teda nejenom socan,ale bordelaři napříč politickým spektrem dláždili cestu tomuhle nenažranci .
  • Od Babiše se nadalo nic jiného čekat.Má s těmi praktikami praxi.Také prase voliči zvoli.
    • Dostali koblihu, tak ho zvolili...bééé
  • Metody StB. no a co ? Jestli je pan poslanec čistý, tak v dnešní době ani metody StB nic nenajdou. Ale ony našly. Tak pan poslanec bude asi gauner, jako většina poslanců.
    • ten je supergauner
  • Šincl byl první který tam začal s osobními útoky.Takže ne že je bezbranná ovečka.Když si malí smradi ve školce dají pár facek, vždycky se šetří kdo začal.Ovšem Zubatá pleš se rozhodla udělat z toho kabaret.Ochránit chudáčka socánka.Známe bezmocné chudáčky socánky.Třeba zavedený gauner Dr.Rath.Certifikovaný hnůj všech hnojů.Špička ČSSD a takový vyhlášený všivák!Peníze v krabici peníze pod podlahou.A Zubatá pleš tady bude vytvářet ikonky otloukánků.Chudáčků bezmocných.
    • Šincl loboval za pojišťovny a jejich nenažrance, tak za co by se měl Babiš omlouvat. Jsem jeden s těch okradených, po deseti letech mi nabídli výhodnější pojistku, s tím, že podmínky budou stejné jako dříve, když jsem nutně potřeboval peníze, bylo mi řečeno, že ještě neuplynuli dva roky od podpisu nové smlouvy a okradli mě o 10% mích peněz. Naše špičky mají plnou hubu šetření, ale rozhazují kde se dá, šetřit by měli začít u sebe, to se jim ale nechce. Komentář Kalouska je směšný, on si snad myslí, že lidé nemají paměť, to co předvedl s Nečasem, Stanjurou, Blažkem a Karlem Von Spáčem a ostatními nohsledy z ODS, TOP a ostatní vládní sebrankou byla největší špína na obyčejné lidi, tak ať raději drží hubu.
      • Babiš potřebuje odstranit překážky z cesty pro svého bratra, který přichází do ČR podnikat v pojišťovnictví.
  • Babiš je komunistické *12*
    • Od fízla z komunistického gestapa jménem StB se nic jiného než špína čekat nedá.
    • Zeman taky.
      • A Putin je těch *12* náčelník.
  • opět prasí stránky. Neuvěřitelné co všecho už si ta chátra od popelnic dovoluje.Kdysi se dala takovým lopatám zavřít huba.Nejlépe páru fackama.Samozřejmě výchovnýma.Nyní by si mačo stěžovalo a prudilo a vydávalo se pomalu za disidenta.
  • Kchárlovi pohůnci tu mají sjezd?
    • ... primitivovi jako ty to tak může připadat, srágoro :)))
      ... jenom zbabělý degen jako ty používá desítky nicků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit