Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hurá pracovat pro dobro obyvatel, sociální ale již delší dobu soc. demokrati postrádají, např. podpora rodin s dětmi, placení nemocenské, odvody daní, výše dph atd. atd.
  • No prostě až Hašek během zimy u kamen pozjišťuje a promyslí si, kde to bude víc a jak sypat , tak se podle toho mazaně rozhodne..Času dooost..Tihle lidi jsou tak oprsklí, že je ani nenapadne se jít ještě někdy v životě živit obyčejnou prací, pokud ji tedy mnozí vůbec, kdy okusili..Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se ještě začal drze soudit o urážku na cti a chtít peníze za "morální újmu" s tím, že se cití být poškozen "pomluvami a politickou manipulací"
  • ... oranžovou reflexní vestu a hurá ráno v pět do práce :)))
    • Ahoj Prdíku ... :-)

      Jo a ještě koště, hrábě, lopatu a popelnici na kolečkách ...:-)
      • ... to si piš, Evčo, papa :)))
      • Eviku, Vy jste ale zlá. Představte si, že jste jeho manželka a on se Vám po tom všem takhle vyštrichne. Mějte prosím trochu soucitu.
        • Jo, někdy jsem pěkná mrcha, ale jinak jsem - z gruntu hodná ženská - ... :-)
          • Opravdu Vám nechci kazit den. Jste opravdu hodná?? Chytrá jo a příspěvky mají hlavu a patu. Oproti některým jiným . Chtělo by to tady takový holport uzavřít. Že bychom se nestyděli za názory a řekli bez urážek to svoje.
            • Co se mě týká, já zde své názory píšu stále. A že si z politiků dělám srandu? No, oni si nic jiného nezaslouží ... :-)
  • A co ty kiksy v nadpisu ??? Autor článku si ho po sobě nepřečetl ???
    • ... u tiscali controlling nefrčí :)))
  • Nóóó a co takhle ani jedno!
    Proč to nezkusit se živit poctivě a neparazitovat v politice ... :-)
    • Eviku. Co příspěvek to perla. Nejdříve to koště a lopata a teď zase poctivá práce. A kdy se to měl chudák Hašek naučit. Nikdo mu to neporadil, že žít se dá poctivě a v noci mohu klidně spát
  • HAŠEK na fotce jako ŠAŠEK ! !
  • Ten člověk na tom snímku,budí tak nějak důvěru.
    Vypadá jako rozesmátý totální deb*.l a to bývají veselí chasníci!
  • Nu uhrál dobrý půlroček, kdy bude brát oba platy. Kromě toho, ať si již vybere jedno, či druhé, zbyde mu několik desítek dalších placených funkcí. Je to ten pravý sociální demokrat hájící práva obyčejných lidí. To jen pro ty, kdo mu dali kroužek na volebním lístku.
  • Je to bordel. Je třeba uzákonit pro papaláše pouze 1 státní korýtko. Starosta
    poslanec a sedět v dozorčích radách to jim jde. Všechno naráz se zvládat nedá
    a pak volení zástupci lidu v PS absentují. Chce to zavést docházku a za absenci
    dávat tučnou pokutu. Berou naše veřejné peníze tak ať za ně také odvedou
    nějakou práci pro lidi.
  • A co takhle do hajzlu ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit