Přejít na výpis diskuzí

Poslední aktivisté slezli ze střechy Kliniky. Exekutor chce náklady vymáhat po zástupci centra

17.1.2019 17:28
4 příspěvky

Skupina aktivistů dnes odpoledne sestoupila ze střechy bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově. ČTK to řekl zástupce Autonomního centra Klinika Arnošt Novák. Na střeše byla skupina čtyř lidí od minulého čtvrtka. Byli jediní, kteří budovu po zásahu exekutora neopustili. Nevyužívaný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je moc dobře že se tam smečka smradlavých vyžírek ukázala.Alespoň víme,kdo je kdo. Jaký hnůj ještě parazituje na společnosti.Dobrá zpráva přichází od exekutorského úřadu.Nějaké střešní hlupani vyměřil skoro půl milionu pokuty.

 • Poslední mohykáni a odpůrci tradičního přežívání v nesnesitelném byrokratickém bludišti se ctí odcházejí z jedné prohrané bitvy. Ještě tyto odpůrce nikdo nenavrhl na udělení metálu od prezidenta republiky ? Právě i tito vyznavači různých nesmyslů mohou být za určitých okolností přínosem pro společnost. Třeba rozpoutali vášnivé debaty o fetišizovaném majetku. Tito rebelové nastavují zrcadlo společnosti a vzkazují nám ostatním, že i oni mají své místo v polistopadové společnosti.
  • To rozhodně mají, a já věřím, že se na něho brzy dostanou. 

   Jinak hrozí, že bude mít pan Vejprty v krátké době mohykánů plnou domácnost. No, asi rád uklízí. 

   Po kom chce pan exekutor vymáhat nějaké náklady? Další dobrý fórek na sobotu. 🙂

 • Vždyť oni si navonění a studovaní a ohleduplní abstinenti najdou zase něco jiného.

  Je vinou magistrátu, že na svém území trpí tolik "nemovitostí duchů." Lamentování na nedostatečnou právní oporu neobstojí.

  Oni by totiž ouřadové museli alespoň občas zvednout zadky z polstrovaných židlí, kde se v klidu dožívají otylosti a infarktu. 

  V tomhle těmhle podivným existencím rozumím. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit