Přejít na výpis diskuzí

Poslední diktátor v Evropě otevírá svou zemi světu. Láká Evropany a chce popíchnout Putina

21.1.2017 15:00
red 139 příspěvků

Jedna z nejuzavřenějších zemí v Evropě se otevírá světu. Běloruský prezident Alexandr Lukašenko často označovaný za posledního evropského diktátora nechal zrušit víza pro 80 zemí včetně celé Evropské unie. Už za měsíc se tak Evropané dostanou do Minsku bez poplatků a bez zbytečného čekání. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že název článku není moc přesný. Ne jenom Bělorusko má svého diktátora, ale i EU jej má. Přece vždy o všem a ve všem nejprve "co poví" Merkelová, příp. s Holandem, tak to potom v EP schvalují k radosti byrokratů v Bruselu. Proč diktátoři? Přesněji maskovaníí diktátoři? Nepamatuji si, kdy po revoluci před vstupem do EU bylo tolik zákazu, příkazu, omezení a jiná svévolná rozhodnutí, jak to je poslední léta v EU. Zárodky všeho jsou pouze u několika lidi- Merkelová. Hollande, Juncker a spol. spolu s europarlamentem, skupinou často bezduchých zástupců evropského národa. Přidáme-li k tomu byrokracii, která tam vládne, jak jinak to hodnotit, jako "diktát vyvolených". Lukašenko to ví a proto nemá obavy z toho, že bude posledním "diktátorským Mohykánem" v Evropě. Vůdcové EU a EP jej pořádně předčí.
  • Účel článku?
    • Ukázat, co za blbce jsou naši "novináři"
    • vytočit ruské kolaboranty *15*
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/i-my-se-snazime-ovlivnovat-volby-v-rusku-rika-diplomat-kolar-12273
    • http://www.nakluky.cz/magazin/item/5456-velky-test-jste-gay-nebo-bisexual/
      • *3*
        • Spam neotevírám ale dobrý pokus
    • *15*
  • Lukašenko už taky přišel na to, že nejlepší družba s Putilínem je nakopat ho do "p.dele". *1*
    • Počkej na Porošenka jak bude zdrhat.
      • přéééésně, sleduješ ještě blok Strelkova ? nějaké nové informace ?

WOW !!!
  • Wellká nuda s teploušem Gayínkojc, vopakuje se blbec, nic novýho nevymyslí, je to homosexoteplobůzo!!!

Jak bude hulit ptáky, když mu to v hospodách zakázali???

YEAH !!!
    • nemysli na to, mrkni se, tohle tě vždy uklidní

dearputin.com *3*
      • díky

YEAH !!!
  • Vyskoč a zameč, blbe!
    • béééééééééééééééé

YEAH !!!
  • ten idijot tu fakt smrdí nonstop. *15* *15* *15*
    • souhlas, také muto odměřuji *15*
  • tu?
    • jsem tu, můj sovětský klitorisku *14*

.
      • USA, USA, USA..................
      • bingo *15*
  • teplej Sajmon už je stím svým teplomilstvím k zblití, z homo stránek ho teplometa vyhodili?
    • jak to víš ? *8* ty jsi také gay ?
      • to né, jen jsem nakouknul a Gájínek tam byl samozřejmě za hvězdu pak šel svinským krokem *15*
        • jak často nakukuješ na homo stránky ? *15*
          • nech toho, prostě jsem šel náhodou kolem
  • a přitom se stačí podívat do srbska *3*
    • koukám a nic nevidím *8*

.
      • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426722-chcete-vyprovokovat-valku-obvinuji-se-srbsko-s-kosovem.html
        • a co jako ty blbe, někoho tak zajímá nějakej pošahanej jugoš *7*
          • přééééésně

.
            • jsi místní votloukánek? já jen že mínusů je jako máku :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit