Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také to sleduji, Sajmonova teplá blbost hvězd se dotýká!!!








    .
    • také onanuješ když ho sleduješ ? jak často ho máš v merku ?
  • Teplouš Semjon Gayínek je ještě blbější než před čtrnácti dny, nu což skript funguje a když se tu chce prezentovat jako největší teplej xicht z holomóca, nic mu v tom nebrání!!!








    CHICHICHÍ !!!
    • takhle tu prostě žijeme, kde jsi byl 14 dní čtveráku ?
      • měl jsem brigádu v Parlamentních Listech








        WOW !!!!
        • na jaké pozici ? jinak palec nahoru
          • to je tajné, přísně tajné..








            WOW !!
  • Všechno "pro" má i svoje "proti". Nutno vyčkat co se z toho vyvrbí.
    • my se vrbit nechceme, Putin s Trumpem pootočí kolo dějin ku předu, zpátky ni krok








      WOW !!
      • proto se letos chystám na dovolenou, čeká mě svobodný Krym
        • nechceš si sebou přibalit mazlivého medvídka ?








          YEAH !!!
          • hradního medvídka z Columbie ?
  • asociální psychotik tu nonstop?
  • Škoda že rusko není v Evropě. Nejlepší diktátor na světě je náš vůdce Putin!
    • Diktátor? Jsi ma g or. A jinak Rusko v Evropě je ale to bys musel chodit do základní školy abys to věděl!
  • Pokud Evropa (a hlavně my) uznala Kosovo nemůžeme kritizovat Krym.
  • učitelku, hrozný diktátor. Pořád nám diktovala........sveřep....šakal....zav...le v...l.. na b...l....měs...c.
    • přééééésně, učitel českého národa je Stalin, říkal učit se, učit se, učit se








      YEAH !!!
      • už je tak zdegenerovaný, že politiku a Stalina zatahuje i do nesouvísicího vtipu......A LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE....s kámošem blijícím pitomečkem alias Pepkem Vyskoč mají
        IQ prádelního hrnce.....
      • víme teplouši
        • přéééésně, homosexuálové na hradě už to hoblujou jako o závod, ale ty drogy se mi nezdají moc vhodné, snad to Zeman utne, Forejt to krapet přehnal, nechápu proč si ta hradní gay parta neleští úhoře doma *13*

          vivat Trump






          PCHE !!!
          • víme, že jsi teplouš sajmone
            • Všichni vědí, že jsem gay, jen ty to pořád řešíš, zvykej si že si budeš do smrti leštit párek a na Forejta se Zemanem jenom myslet, já si prostě užívám.








              PCHE !!!
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, teplouš
  • diktátoři jsou ty zrůdy v bruselu, ti nám pořád něco diktují, prašivci a z té jejich modré fašistické hadry s hvězdičkama je mi zle
    • Také stojím na straně USA, vždycky jsem za nima stál.
  • Pro někoho je diktátorem Lukašenko, Putin, Castro, pro jiného je diktátorem vedoucí činitel Saúdské Arábie, Turecka, Kataru a podobní. Záleží na tom jaký mají vztah k Východu nebo Západu.
    • Janošik přesně a dobře napsané
    • u mě je Jánošík Stalin








      PCHE !!!
  • bezregistrace
    počkáme a uvidíme ...
    • soudruhu BTW ty na nic nečekej a koukej mrskat do práce, jsi tu už jako inventář ty ruský netáhlo

      a změna nicku ti moc nepomůže *15*
      • víme sajmon, teplouš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit