Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třídění odpadů je buržoazní a kapitalistický nástroj jak vykořisťovat dělnickou třídu. Enom blbec třídí dyž s teho nic nemá! Nenechta se vykořisťovat!!!
  • V Nemecku se mi smali,kdyz jsem si jela pro tasku na nakup,co jsem si zapomnela.Skoro jsem ji nepotrebovala,na vse davaji igel.tasku zdarma se samozrejmosti,aby lide co jdou z prace a tasku nemaji,nakup nenesly v zubech.Kdyz se delal nahodny nakup,nemusela jsem se obavat,kam nakup dam,davaji igelitky,i darek za vetsi nakup...Libili se mi vzorky rtenek miniaturni a pani mi pro radost par jich dala zdarma,na pamatku.Lide tam ale tridi odpad,na vse maji extra kose,co si vzdy tam musim zvykat,co kam dat...Zde na vsem jen vydelavaji a to lidi odrazuje.Ukazovali v televizi,jak chodi na WC,lide do rohu histor.domu a pritom by stacil blizko WC a hl.otevrene,ne drahe.Zde se nepouziva mozek,vse je jen o penezich,cimz se zbytecne nici ruzne hodnoty...Igelitky lide doma pouzivaji na odpad,dal na nakup,ci zabali do ni prechodne veci....
  • Dnes večer jsem si zatřídil,do plastů jsem nacpal kosti z kachničky papír jsem hodil do skla a hadry do papíru a mám klid *1* jdu si lehnout.
  • vzdy jsem igelitky z obchodu pouzil na odadky a ty pak spolu s odpadkama spalovna za idealnich teplot recyklovala na teplo a elektrinu no tak ted je budu hazet rovnou z okna no
  • Netřídím nic,dávám tím práci lidem na třídících linkách.Zrovna tak vše odhazuji na zem a tím zaměstnávám metaře a sběrače *1*
    • Taky to tak dělám soudruhu.
      • Co to je soudruh ve škole nás to ještě neučili je mi 12let
  • To je najednou řečí,igelitky,plastové lahve a pod.Je to v lidech-
    kdyby každý třídil odpad tak tu není problém.Fakt je že u každého
    baráku je kontejnerů hafo ale na tříděný odpad poskrovnu.
    A co třeba dětské pemprsky ???To nic ???? Víte kolik jich
    mimino spotřebuje denně?? Dříve byly látkové vypraly se ,ovšem
    to dnes chtít po maminách by asi nešlo .Nakoupím /a to nejsou levné/
    a vyhodím.A to jsou dnes automatky pračky. *6*
  • Kchoni maj furt málo.
  • Po r. 89 si demokrati dělali (_!_) z toho jak se za komoušů chodilo nakupovat s hadrovkou a už je to tady.
    • Za komunistů žádné igelitky nebyly když si je člověk přivážel ze svobodného světa tak byl celníkům podezřelý. Teprve když komunismus dodělával tak se začaly objevovat, ale byly velkou vzácností. Nic ti nebrání, abys chodil nakupovat s hadrovkou když je ti líto té 1.- Kč za igelitku.
      • Anonyma TECKU nelze brat vazne.Vsude byl , je to Vseznalek.Bud je mlady,nebo stary a
        je mozne, ze silne skleroticky.Je usmevne cist jeho presvedcive nazory,kterym sam veri.
        Ten jiste uz zazil DINOSOURY.
      • Za komunistů byli hlavně prázdé obchody tak igelitky nebyly zapotřebí a ty hadrovky byly jen na chleba nebo rohlíky,když na ně nakupující náhodou kápli případně v nich lidi nosily kastrol na zelí ze sudu,který nabírala prodavačka vidlema.
        • Vy jste p.aa "zabavny clovek" .Nevim ,co se vam honi hlavou,ale rozum to neni.Vase
          Hloupost se prodava sama,radeji radte zpatecku ,trapnych komiku mame uz vice nez dost.
          Nedelejte ,prosim ostudu Cechum.
        • Za komousu igelitky byly zdarma,pocitali si to asi k cene zbozi,uz nepamatuji.,k rohlikum byly igel.,ci papirove pytliky ruzne velikei...I frcely amer.tasky malboro,wildcat..,apod.reklamni,i s modelkami,auty..Zbozi bylo chutne,kvalitni,byl vyber vseho,levne.Toho ovoce,blumy,slivy,spendliky,angrest,rybiz,visne 6 kc,tresne kg 8 kc,jablka kg 5 kc i min,kedlubny za 50 hal.az 1 kc,brambory pekne,ne co ted,rovnou z pole kg 2kc,Tech druhu syru,jogurtu,zmrzlin,co vse zaniklo a je tezko sehnat i meloun,jen v marketech lip a zbozi na pridel z letaku...Zlata doba driv...Ty bistra,stanky,vcelka,mlecne bary,to bylo neco,tech dobrot,pohary.levne,co ml.ani nepoznaji..,byl bohaty vyber.Vic jsem driv nakupovala a jedla zdraveji,nyni jsou same braky, sizeniny,bez vyzivy..,nema to chut,vse drahe...
        • V obchodech bylo vše co jsem potřebovala ty chytrolíne a hlavně kvalitní a levné a to zelí ze sudu bylo stokrát lepší než ty dnešní břečky a ty se vrať do hrobu magore
          • Babička mi vyprávěla jak jednou stála frontu na zelí,když na ní přišla řada tak prodavačka vytáhla ze sudu kočku pečená nebyla tak zacházeli komunisti se zvířaty.
            • To aa,a rekla babicka take ,zda byla v kuzi?!Tedy ta Kocka.Mam uctu pred starim ,neco si pamatuji ,ale takovou "kachnu " jste si mel/a nechat v rodine.Neni nutne troubit do Sveta
              kdejakou koninu.
            • Mně babička napovídala věcí.
      • Za komunistů igelitky byly, kolik ti je, rozume?
  • Silně pochybuji, že tašky byly zdarma, zcela jistě byly náklady na jejich pořízení promítnuty do cen zboží.
    • JENOMŽE !? Tohle nic neřeší.Troufám si tvrdit,že více než 90 % lidí igelitky z marketů použilo na odpadky.Teď si musí koupit na odpadky igelitové pytlíky.Takže se přírodě moc nepomůže.Igelitové tašky (na odpad) byly zdarma,takže ve druhém případě pytlíky zaplatím já .Tedy se to přeneslo pouze na občana.
    • Samozřejmě v ceně zboží zůstanou a navíc se budou platit zvlášť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit