Přejít na výpis diskuzí

Poslední zasedání vlády: Zlepšili jsme Česku image, míní Sobotka

6.12.2017 10:25
šar 15 příspěvků

První a poslední zasedání vlády v demisi ve středu trvalo zhruba hodinu. Sobotka novinářům řekl, že po čtyřech letech intenzivní práce se těší na určité zklidnění, rád nebude vzpomínat především na výměny ministrů. Někteří ministři bilancovali. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bohušu, Bohušu - ty zase kecáš...
 • tvoje zásluhy a bojovnost za vlast byly v létě shrnuty na Hradě. Ano to tehdy jak ti Hradní pán ukázal holí. Tato veselá historka půjde s tebou celý zbytek tvého zpackaného socanského života. Ale měl jsi štěstí. To že jsi nedojel s demisí na Hrad. Strach tomu zabránil, co? To by se zas republika válela smíchy. Protože ty jsi takový malý plešatý mudrc, co by chtěl být pořád vidět. Zatím se ti to moc daří. Hradu se výhýbej. Berla Mrazilka je pořád připravena. Před všiváky je třeba být pořád ve střehu, víš?
 • Image netahlům ,vzor po.era Sobotka,premier bez znalosti cizího jazyka.
 • Sobotka pošlapal vše co fungovalo a to jen kvůli voleb.To snad hovoří za vše,minimálně že politické koryta jsou pro ně důležitější než spokojený občan.Tomu se říká mentální zrůdnost,což Sobotka a v minulosti i jiní předvedl.Na Karvinsku a okolí se dopustil na lidech takových podrazů,že se bude smažit v pekle.Bylo zde i několik sebevražd které padají na jeho a podotýkám jen jeho hlavu.Zařadil se mezi největší h....da této země.Jmenovat nebudu,seznam by byl velmi dlouhý.
 • Já nechápu napsané přspěvky, Sobotkovo vláda, spíše koalice fungovala si myslim dobře. Vy tady vytahujete špínu na Sobotkovu vládu. Asi uš jste zapoměli, jak ODS s vedením Klause a dalších zlodějů rozkradli tento stát za 8 let a zároveň z Mečiarem, nás rozdělili? Jak vypadala vláda pod vedením ODS Nečacem a TOP 09 Kalouskem? Z eu nevytáhli ani euro, důchodcům přidali 36Kč. Udělali takzvané ůsporné balíčky, které zmrazili růst jak platů, důchodů a sociálních dávek. Jenom S karty byl tunel, ohromnej. Že Sobotkovo vláda, zrušila poplatky ve zdravotnictví,minimální mzda se zvedla 2x, klesla nezaměstnanos, 2x se zvedali důchody. To je málo? ODS by nás všechy nakopala do zadku a dneska by jsme pod jejich vládou, byli žebráci všichni.
  • Myslet znamená H.O.V.N.O.vědět.Připisuje si úspěchy na kterých nemá sebemenší podíl.Ale sebevraždy na severní moravě půjdou za ním až do hrobu a doufám že to bude brzy.
  • Nevím odkud jste ale přijedte se podívat na Karvinsko a zeptejte se občanů jak milují Sobotku.Většina ho nemůže ani cítit natož vidět.Navíc on jako osoba,zadlužil náš stát o stovky miliard tak mi řekněte zač si jej mám vážit.Koukněte jen jaký má přiznaný majetek z daní občanů.At se smaží v pekle darebák úlisný uslintaný.
   • Já jsem mluvil o minulé vládě, já vím že Sobotka jako ministr financí pos..ral co se dalo, ale vláda fungovala dobře. Vim že problém na Karvinsku řešil ministr financí Babiš.
 • ... nikdo po vás nikdy neštěkne :)))
 • Samochvála smrdí a to dělá každá vláda, vychválí se jak byla dobrá a jedinečná.
  Šlechtová ministryně obrany je opět další zhovadilost.
  Do prdeele proč nejmenuje ministrem obrany nějakého generála. Kdy se Šlechtová seznámila s nějakou vojenskou technikou aby viděla jak se střílí s kulometu protože je v ANO!!!
  U mne je Babiš pěkný zhovadilec doufám, že nebude mít podporu a skončí.
 • koho anebo co přivedeš ke krachu teď, kdo je po ČSSD další na řadě ? :-)
 • Sbohem a už se nevracej
 • pro něj budou tepláky "vysvobozením "! *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit