Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně jsou "volby" předem dohodnuté, tak že je jedno koho budete volit...

  • Občan,

    (ne ten z této diskuse - to je yntelygentní a charakterní jedinec)

    poslouží vždycky jako id...t ve volbách pro kreatury lačné moci. 

    V libovolném politickém kabátě. V metru někdo zapomněl leták strany "Kladeňáci", kteří kandidují na Kladně. To je počteníčko.

    Projektový manažer, asistent pedagoga, správce sbírkového fondu, garant pracovní skupiny města, třikrát lidi z neziskovek, florbalový ex-trenér - všichni lidi, kteří vědí, co to je poctivá práce. Chudáci lidi na Kladně. 

    Je to někde jinak? Pražskou kandidátku jsem nestudoval, protože mě to zase tolik nezajímá.

    Nevolit je taky volba. 

    • vanhorne

      "Nevolit je taky volba."

      A pak zacne hospodarit treba nejaky maly venkovsky zemanek s trestne stihanym pacholkem.

    • Jasná volba je nečíst tvé blitky stejně jako nečíst blitky trouby Jégla.

      • Tak je nečti, milý Todo. K tomu Tě nikdo nemůže nutit.

  •  I  NEJÍT  K  VOLBÁM  JE  VOLBA !

    Dáte šanci uspět těm, které byste nevolili ani v nejhorším snu - např. bolševikům všech odstínů rudé! 

    Jejich voliči jsou "ukáznění" - půjdou k volbám bezmála "sevřeně - v trojstupu, už obcházejí chalupu..."

    • voliči ANO volí komunistu STBaka a to JDOU k volbam....

    • Vzhledem k tomu, že po "Sametu" předvedl ukázku bolševismu v praxi jen soudruh Topolánek z ODS, je ta vaše rudá rozprostřena tak široce, až mizí. Právě troubové vašeho ražení svými hloupými výlevy způsobují, že jsou některá nebezpečí prakticky zesměšněna a tím zamaskována.

      • V Německu ještě nedávno soudili nějakého bývalého nacistu, který už možná ani nevěděl, že někdy byl nějaký Hitler.

        U nás jsme "nebyli jako oni", komunistům se dostalo generálního pardonu a ty největší rudé bestie jenom převlékly kabát a začaly si hrát na "demokraty" a "kapitalisty" a hrabat a hrabat a hrabat.

        Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu, praví stará moudrost.

        • Německo bylo jako poražený stát Spojenci donuceno provést "denacifikaci".

          ČSSR poraženým státem nebyla, převrat (prakticky šlo o t.zv.palácovou revoluci) byl vnitřní záležitostí státu.

          Zrušení politické organizace je formální akt, neznamená, že jejím členům "spadnou šupiny z očí" a okamžitě jsou obráceni na víru pravou a že ideologie prostě přestane existovat.

          Daleko užitečnější je ponechat stranu fungovat pod veřejnou kontrolou. Tak se liší demokracie od diktatury - příkladem je zrušení buržoazních stran po roce 1948 v ČSR.

          Vy stále tvrdíte, že jste u "rudokožců" nebyl, ale svými příspěvky toto tvrzení vyvracíte.



          • Synu, v podstatě musím souhlasit. Až na tu Goebelsovskou metodu (stokrát opakovaná lež se stává pravdou), kterou se mne snažíš "zarudit".

            Pozn.: Když moje matka řekla , že prádlo je zaruzené, myslela tím, že je zašpiněné. 😀

            • Ti jste si před lety vymyslel ( ještě pod přezdívkou Hmm ) a vaši poznámku nahlížím z této strany. Možné si pletete zašpiněné a zaprané, ale nářečí jsou pro cizáka ošidná...


              • Reakce na příspěvek:

                Hmm, já jsem měl přezdívku Hmm?... Hmm...

                Jinak podle mne když je něco ušpiněné, tak je to špinavé a nikoli "rudé" nebo "zaruzené". Holt moje matka to tak říkala.

                • Reakce na příspěvek:

                  Všiml jste si:"...ale nářečí jsou pro cizáka ošidná."? Zdá se, že jste při četbě poněkud nepozorný.

                  Jinak slovo "ruda" se pro hrubý "špinavý" povlak na ovoci (švesty, angrešt) používalo v nářečí Jevišovické pahorkatiny ("má to nějakó rudu").

                  Slovo "zarudlý" se používalo pro zaprané bílé prádlo, "vyrudlý" pro seprané, vybledlé barevné prádlo či látku obecně. Například:

                  Anebo se vytratím na lůžko / zhedvábnělé službou, ulehnu pod pokrývkou / zdobenou slovesy pro žití dál./ Popravdě řečeno,/ není odsud kam. Zarážky a podstupnice / každého verše mě vracejí ke koberci,/ jenž splétá vzory. Jediná chybná stopa,/ a už nikdo neodhadne, co odhalí celé měsíce / nakupené ve sklepě jako vyrudlé prádlo. (Vona Groarke, Dům s anotacemi)

                  ( Srv. https://books.google.cz/books?id=sDzrCwAAQBAJ&pg=PA212&lpg=PA212&dq=vyrudl%C3%A9+prC3%A1dlo&source=bl&ots=PkXVjDCIEt&sig=zElzewkgsutgVU0XnSMRheJM8f4&hl=cs&sa=X&ved=2ahUKEwixnamKhPbdAhUBmSwKHfCuAHgQ6AEwCnoECAcQAQ#v=onepage&q=vyrudl%C3%A9%20pr%C3%A1dlo&f=false )

        • josef.chmela

          Ano, máš pravdu. Teď jsou z nich kapitalistické bestie, ODSácké a TOPácké bestie, atd. To také znamená, že v KSČM už žádné bestie nejsou, protože jim je přebraly ostatní tradiční demokratické strany.😀

          • KSČM je podle platného zákona organisace zločinná a opovrženíhodná. Jestli tam nějaké bestie jsou či nikoli, to je jejich starost.

  • Autor je přesvědčený, že český volič není "užitečný", ale úplný ... (zvláštní, mě to slovo server nepustí), který se nedokáže sám zorientovat a rozhodnout podle vlastního přesvědčení. K čemu je zde uvedena ona sbírka několika politicky činných kandidátů? Jejich výčet by měl být nekoneční, alespoň podle Jéglova měřítek.

    Nebojte se pane bulvární pisálku, dokáži se rozhodovat samostatně bez nutnosti berliček v podobě ubohých štvavých článků.

    • Když se podíváme co si si český volič zvolil na místa nejvyšší jako své představitele a "symboly" tak každý soudný hned vidí jestli je český volič "užitečný" nebo úplný...

  • Ja rozhodne ne, kdyz mi prisli volebni listky (tedy volebni plachty- to musel vymyslet echt urednik...) tak jsem je dukladne prostudoval a hned mi bylo jasne kde je jejich misto okamzite jsem zVolil do kulateho sanonu (kos na odpadky)

  • josef.chmela

    Jégl, tak jako vždy, zapomněl na šmejdy z pravicových stran. A tento šmejd šmejdů se za to ani nestydí a stále tu svými výblitky opruzuje.

  • Jégle ty primitive opět jsi nezklamal a tlačíš káru TOP do marastu.

  • KIMCID

    Smutné že nikdo nepochopil Švejka správně

  • Tak nás Moravanů se článek netýká, poněvadž autor opět tradičně jako spousta ostatních oslovuje pouze Čechy, (nevím proč nás ignorují, možná nás nemají rádi?) no ale jinak člověk musí být potěšen, že mu nějací odborníci poradí, koho nemají demokraticky volit. Na člověka tak nějak dýchne závan předlistopadových časů kdy také zpravodajští odborníci poradili nevědomému  a ideologicky zaostalému občanovi, co si má o " určitých nepřátelích jediného správného režimu" myslet. 

    Připomíná mi to jeden díl Bondovky, tuším to bylo "Zlaté oko" kde po pádu SSSR a změně situace ve světě James Bond prohlásil "režimy se mění ale kecy zůstávají pořád stejné".🙂

    • KIMCID

      Tak se seberte a táhněte z Prahy

      • A kdo tě bude živit? Obě ruce levé a kecama to nevytrhneš....

        • KIMCID

          Mě nikdo živit nemusí já už pracovat nemusím.Tak že se pakuj netáhlo.

          • Aha. Takžes cajzle celý život byrokracií otravoval život pracujícím lidem a teď už sice neškodiš ale aspoň z nich saješ dávky. Užitečný jak tasemnice.😀

            • Hele ty posranej brňáku, nech si ty svoje nacionalistický kecy a jdi do prdelééé.

  • "Posloužíte ve volbách jako užiteční idioti?"

    Mnozí voliči zjevně ano. Stačí se podívat co si stádo zvolilo na hrad nebo do parlamentu.


    • josef.chmela

      Stádo volilo na hrad správně. Horší je to do parlamentu. Krom ANO, KSČM a SPD si stádo zvolilo pouze šmejdy a samý odpad společnosti.

      • Stádo volilo správně... Jděte všichni honem s tím nejvyšším volem...
    • KIMCID

      Nula co nešla volit tu nebude moralizovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit