Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten politický turista chce opět do Evropského parlamentu,kašle z vysoka na voliče.TOP09 mám někde a to místečko určitě všichni znáte.
  • Tlustý prase povede top 09 z bruselu?
  • ...tak s tímhle vyžraným křivákem - slizkým právníkem a politickým turistou to fakt vyhráli!!! To zas ještě zlatej Kalousek! Ale dobře tomu, toto je definitivní hrobař TOP 09, můžou se rovnou přejmenovat na POD 05... *1* *1* *1* - akorát nechápu, proč na to ten tydýt kývnul - on je mu plat europoslance málo? Nebo ho chyt fantas a megalománie a myslí si, že za deset let bude presidentem??
  • No jo přeběhlík Pospíšil. S tím to "vyhrajou". V kolikáté že už to je straně? Ve třetí? Nebo ve čtvrté?. V Top 9 je týden a už je předsedou. Běží tam, kde mu nabídnou funkci! *16* *16*
  • Připomeňme si církevní restituce rodící se v krve potu a tváře za účasti demokratických stran a přeběhlíků. Máte být na co hrdi.. Prý demokratický blok. A nemějte voliče za debily.
  • Kdybi jste takhle reagovali ve volbách. Mohlo to vypadat jinak a tenhle volební bordel nemusel být.Šmejdy dostat do vlády.
  • Zajímavé sledovat, jak Pospíšil pospíchal ke korytu, aby si náhodou někdo nepospíšil a koryto mu nevzal!
    • Myslíš, že pospíchal tak rychle jako Bureš se svou smečkou Basmea nebo agent kremelského chána Kanimůra?
  • co si jakási stopka mezi sebou upeče. Ať si dělají co chtějí, ale nes...rou se mi do života. Já o ně nestojim a nedal jsem jim svolení mne b..zerovat. Taky jim nevnucuju svoje představy co a jak mají dělat. Ať se starají o sebe a zasvé a neotravujou mne. Týká se to i ostatních sekt. Jedinou malou výjimku jsem udělal u Okamury s jeho slibem polopřímé demokracie.
  • CO je to top09?
    • TOP09 je jedna ze stran samozvaného Demokratického bloku, které se tak dlouho hledaly, až na sebe zbyly... *3*
    • Nově STOP 09
  • Foto: v té politice se vyžral takřka k nepoznání.
    • josef.servit.9
      Je to prolhaný Ovar? Volba byla určitě tajná!Kdo má to právo přepočítat hlasy pro Pospíšila???§§§!13 hlasů pro druhého kandidáta, nesmysl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit