Přejít na výpis diskuzí

Posselt se zastal Merkelové, někteří čeští politici prý 'kloužou ke komunismu'

21.6.2018 15:29
18 příspěvků

Šéf sudetských Němců Bernd Posselt kritizoval "útoky" českých politiků na kancléřku Angelu Merkelovou kvůli jejím slovům o tom, že pro vyhnání Němců ze zemí střední a východní Evropy po druhé světové válce neexistovalo morální ani politické ospravedlnění. Část českého establishmentu podle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Většina diskutujících (nebo spíše jeden a ten samý znuděný nezaměstnaný a nepříliš inteligentní) se
  zde bez jediného argumenutu neustále vyjadřuje jen nic neříkajícími
  nadávkami a urážkami. Mám na téma poválečného vyhánění němců svůj názor,
  ale jsou to především naši pisálkové, kteří doslova dezinformují a
  uvádějí často vylhané informace. Před pár lety jsem poslouchal v České
  televizi cca hodinový rozhovor s Posseltem a byl jsem velmi překvapen, jak to má tento člověk dobře srovnané v hlavě, mluvil jasně, věcně a rozhodně smířlivě. Ani náznak nenávisti a dokonce byl nakloněn konečnému uzavření této historické kauzy. My sami nejsme ochotni přiznat, že se během odsunu děla zvěrstva často organizovaná kolaboranty a především komunisty. Stačí si zajít do knihovny doložená fakta nastudovat. Mnohdy je to jen pro silné žaludky.
  • KIMCID
   Mají kliku že nebyly postříleni.Za vlastizradu se střílí.
   • Jestli myslis: "(sudetsti nemci) nebyli postrileni", tak to tak prosimte napis. Nam co CZ umime, neni pak jasne, ktere "zeny" mely byt postrileny.
    Samozrejme na snadno manipulovatelneho idiota, radeji nereaguj. Ten vi o historii enec, poslechl si z radia nejaky jednostranny komentar a nema mentalni kapacitu na to, aby si overil z nejakeho nezavisleho zdroje, jak to ve skutecnosti bylo. A ani kdybys mu to podrobne vysvetlil, tak si furt bude mlit to svoje, protoze si jednou poslechl lzi nejakeho Poesselta.
    Samozrejme si dnes taky myslim, ze je meli nasi dedeckove proste postrilet a problem zradcu, kteri mali na svedomi smrt nekolika set tisic CS vlastencu, by se tim navzdy vyresil. Jenze oni byli autenticti krestane a zachazeli se zlocinci lip, nez predtim zachazeli oni s nimi (muj deda ubytoval Ceske vlastence, vyhnane ze sudet a pak byl za valky zavreny v Kaunicovych kolejich).
 • Stalingrad
  Opět vybudujeme velko- německou říši,ostatně ona ta EU kopíruje hranice III.říše--prussko si již obsazujeme-Litvu,Lotyšsko,Polsko,armády NATO a vazalů se již přesunuly !!! Na ukrajině se zdárně rozmáhá Ukrajinská osvobozenecká armáda -Ukrainske Vyzvol'ne Vijsko - UVV,takse začínají navážet i k nám.Ostatně je to další snaha o poněmčení česka jako za C.a.K RU bo doba pobělohorská. S následnou popravou 27 českých "PÁNŮ".....A jako tenkráte,tak i dnes jim naši vyhulení představitelé a panstvo lezou do ďupy !!!! I velký Áda začínal podovně jako frau Merkel a vypasený chudák Poselt.....jen jména se trošinku pozměnila z Henleina a Ády......

 • To vyžrané F R I C K O V S K É  H O V A D O  by se mělo raději starat o své sudetoněmecké ovečky a nestrkat ten svůj německý nos do našich vnitřních záležitostí.


 • Druhá světová doznívá dosud, Skorzeny vycvičil teroristy na Středním východě v Palestýně, a tak to přerostlo do dnešní doby, kdy DAISH i Al-Kaida pokračují ve stopách Werwolfů. Tak, že mamá Merkel problémy, které nadělala migrační vlnou se snaží přehrát na téma odsunu sudetských němců.
 • Prasselt , to náckovské  h o v a d o  tady che kázat..... to je drzost do nebe volající
 • bezregistrace

  Samo co je několik milionu mrtvých a svět v troskách  ... přeciž nebudeme moralizovat takovou epizodku


 • A co takhle, kdybychom všechny komunisty "odsunuli" do Ruska?
  Ani bychom k tomu nepotřebovali žádné soudní rozhodování, v našem šaskystanu by stačil podpis "neodpovědného" hradního "symbolu".
  • bezregistrace
   A občanská garda zasahuje ... nejlépe když se se svými myšlenkami odsuneš zpět do polstrovaného pokoje pod dohledem statného zřízence ... 
 • Německá nacistická ho vada nachází svoje následovníky i dnes ...
  • Kdepak se učil hnědý socialista Hitler? Neučil se náhodou u rudého socialisty Stalina? Však se také dohodli o rozdělení Evropy: Pakt Molotov-Ribbentrop.
   • A kdo platil Lenina a kdo ho dopravil do Ruska ? Zase Němci.
 • ferda.borek
  Věřím, že čuník Posselt se musel blahem rozplývat, po tom co slyšel z úst kancléřky. Vězte, že sudetští nácci se pořád ještě nevzdali naděje něco za ten odsun z Čechů vytřískat. A bohužel mají k tomu u nás k nápomoci i pár kolaborantů z KDUČSL a TOP09.  
 • byla to velka chyba že jsme nemce vyhnali meli jsme je vsechny popravit za velezradu.a byl by konec.
  • Můj strýc za války dezertoval, skrýval se v Českém pohraničí a po válce se oženil s tetou - Češka. Přesto, že to byl až do smrti zapřísáhlý antifašista a za dezerci mu hrozila smrt, byl i s manželkou odsunut každý s jedním kufrem. Odešli s holým zadkem a byli rádi, že natrefili na "shovívané" komisaře a vyvázli se zdravou kůží. Jejich dům byl následně zbořen. Měli být popraveni za velezradu? Co takhle malinko zapojit hlavu?
   • Do odsunu byli zarazeni lide Nemecke narodnosti (prijeti risskeho obcanstvi, bylo samozrejme podmineno zreknutim se Ceskoslovenskeho obcanstvi, coz samo o sobe bylo aktem vlastiszady, ktera se podle tehdejsich zakonu, trestala i na hrdle), kteri nebyli schopni dolozit "povrzeni o zachovalosti", vydane Ceskoslovenskymy urady. Nehledej v tom zadnou konspiraci.
  • gaheris
   souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit