testovaci text

Diskuse pro Článek

Pošta zavede balíkomaty

7. 2. 2012 – zpravy.tiscali.cz

Česká pošta plánuje zavést takzvané balíkomaty. Půjde o samoobslužné stánky, kde si budou moci lidé vyzvednout své balíkové zásilky i mimo otevírací dobu pošty.

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

pesimista (anonym)

Nechci být pesouš,ale to zas bude vyloupených balíkomatů! *10*
7.2.2012
vlákno reagovat

Kočičák (anonym)

Vopálený budou vybírat a vybírat,................ *6*
8.2.2012
vlákno reagovat

pamětník (anonym)

A co takhle sleva z poštovného, když se nebude doručovat na adresu? Stejně to už pošta dělá, že se už neobtěžuje s balíky a rovnou už hází do schránek oznámení o uložení zásilky, ikdyž je příjemce doma, což je z pohledu stanovení výše poštovného podvod. Když automaty na balíky, tak na vlasní náklady pošty a se slevou na poštovném!!!!!
7.2.2012
vlákno reagovat

Kočičák (anonym)

Oni naopak zdražej, protože se musí zaplatit milion za ten automat, a ještě bude příplatek za ten noční provoz, a příplatek za spotřebovanou elektriku, a příplatek za nočního hlídače, a příplatek za servis automatu a příplatek ...., takže se poštovné zvedne aspoň 4x *2* *2* *2* *2*
8.2.2012
vlákno reagovat

nxs (anonym)

Výborně, včera jsem posílal složenkou na účet GE money bank někomu peníze a na přepážce mi řekli že majiteli tato suma bude připsaná na účet za 4dny!!! takže ať mi tento institut políbí příště s čímkoliv prdael. kde jaký pplko nebo jiná přepravní služba je levnější.
7.2.2012
vlákno reagovat

XY (anonym)

Když vše funguje jak má, tak proč to nevylepšit že?
7.2.2012
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.