Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dáváte dětem svačinu do sáčku igelitového nebo papírového nebo používáte krabičky na svačiny?

    • Dřív jsem používala sáčky, ale to se pak akorát všude válelo, a tak jsem přešla na krabičkový systém a myslím, že je to dobrá varianta. I dcera je s tím víc v pohodě. Koupila jsem dobré krabičky z kvalitního plastu. Vybrala jsem je v setu společně se školní aktovkou, takže to k sobě super ladí.

      • Kam se mám podívat? Kde jste to nakonec vybrala teda prosím?

  • Pokud by jste někdo hledal zdravou a rychlou svačinku pro dítě do školy, tak to bych mohl určitě doporučit. https://www.loskrupos.cz/zdrave-skolni-svaciny/ PRo děti je to chutné a nemusíte mít strach, že jedí něco nezdravého. 

  • vanhorne

    Delene krabicky, thermosky a co jeste jsme k zivotu a prospechu ve skole nepotrebovali.

    My jsme takove starosti bohudiky nemeli. Tech par kilometru do a ze skoly poklusem a v zime na lyzich. Tloustici se tenkrat mezi nami jeste nerozmnozili, jeden nebo dva na cele skole. V papirovem sacku necim pomazane par krajicku chleba, kus buchty a nejake ovoce, na zizen bylo dost vody z kohoutku umyvadla. Thermosky, delene krabicky, ochucene a vitaminy obohacene napoje a lednicka? O tom jsme se v zadne Verneovce nedocetli a ani Hosi od Bobri reky nic takoveho neznali. Ti se spokojili jenom jednoduchou kapezetkou, proto nam takove veci vubec nechybely. SMS jsme posilali papirovou kulickou nebo motakem pod lavici z ruky do ruky. Kazenske prestupky se resily jednoduse rucne a strucne uciteli, primo na miste cinu nebo ve tride a za spachani tezsiho zlocinu mazec ve sborovne. Doma podavat stiznost na porusovani lidskych prav ve skole, v 95% pripadu koncilo obycejne podobnou execuci. Spartanska vychova mela na nas dobry vliv tim, ze jsme ve skole nezvlcili. Skolni vychova ktera se podrizuje pranim deti a ne tomu co lidska spolecnost vyzaduje od nich si koleduje o smutne nasledky, ty uz se ale projevuji a bude hur. Kazdy dobry zahradnik vi, ze jenom mlady stromek se da ohnout a kdyz se nejaky zacne krivit sam od sebe, uvaze ho ke kulu ktery ho jeste zavcasu srovna. Cin certu dobre, peklem se ti odmeni, rikavala rada moje babicka, co tim myslela nevim, asi jenom nejaky nerozumny babsky a nepravdivy tlach.

  • Tak si obcane občas vypláchni hubu!!! A bude po smradu.

  • ... už podle názvů příspěvků se pozná, že zoufalec Jégl zde momentálně nesmrdí

    • ... nejprimitivnější omezenci se chytnou pokaždé, já s tou chátrou zde nesmrdím zdaleka denně

    • No "zoufalec Jégl tady nesmrdí", ale smradu je tady víc než dost. 😀

      • vanhorne

        "ale smradu je tady víc než dost"

        Bud tomu ubozakovi skoncil ban anebo ho zase propustili na zkousku do domaci pece. Ale doufam, ze ho nenechaji pobihat na svobode prilis dlouho.

        • jo tak to sedi.

    • O to se dostatečně a úspěšně staráš ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit