Přejít na výpis diskuzí

Postup strážníků byl správný, na usvědčení Haška nejsou důkazy, zjistila inspekce

30.8.2011 9:51
6 příspěvků

Brněnská policie odložila případ údajného překročení povolené rychlosti služebního automobilu jihomoravského hejtmana Michala Haška (ČSSD), protože prý nemá dostatečný důkaz. V okamžiku, kdy strážníci 10. srpna zastavili auto, které řídil Haškův řidič, prý měli vadnou kameru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to víte, když jde o levicové potentáty, tak to se kamera rozbije, ani se neví jak. Nebo se taky (hlavně v minulosti) ztrácely záznamy. Dneska se už spíš rozbíjejí kamery, za to totiž nikdo nemůže. A kdyžtak se to třeba ještě může hodit jako záminka k novému předraženému nákupu nových předražených kamer. Kameru, jakou já kupuju za pár tisíc, kupuje stát za pár desítek tisíc. Ono ale vyšetřovat soudruhy je tak nepříjemné, když oni se tak hezky bijí za naše sociální dávky, příplatky, dovolené, omezování pracovní doby a jiné příjemnosti.
  • Sakra to je smůla!!!!!!!!!!!
  • Trapná,nedůstojná výmluva.
  • Pitomce dělejte z Papouška Fjodora a ani ten Vám to baštit nebude.Jednou Vám to stejně lid spočítá je to samej šupák at ODS,ČSSD,TOP,VV. Zlatí komunisti!*10*
  • "na usvědčení Haška nejsou důkazy.." a jaké by jako měly být ?? Řidič jel rychle, ale odpovědnost nese cestující ? Co to je za pitomý titulek
  • Jó, kdyby to byl normální řidič tak by bylo vše vpořádku a musel by zaplatit ! Kurňa to je náhoda náhod, že záznam není najednou kvalitní. cha cha cha. A proto pozor !!! Všichni jsme si rovni ale někteří jsou v totmo státě rovnější. Komedie a zase jen komedie pro obyčené lidi.
    Je to hnus velebnosti !!! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit