Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za pár milionů vám seženu těch posudku dvacet. Ani ministra k tomu nemusím vyměnit.
  • Takže asi takhle. Dopravní podnik města Prahy, firma prolezlá mafiánskými strukturami, které ji léta tunelují, si sama vydá posudek, že jí škoda nevznikla. Srandovní, že? Sice poté v článku uvádí, že posudek o absenci škody vydala též druhá, nezávislá firma, ale tam mě zaráží ta rychlost. Nechtělo by to pečlivě project účetnictví DP za x let dozadu a rozplést kam šly ty peníze z jízdenek? Podle mě by to byla práce spíše na měsíce, než na hodiny či dny.
  • Důvod ? Naopak , když vás čtu otevřel bych šampáňo .
  • Tak ty si dej radši dva.
  • Pohlavek bych si dal kdybych necinkal .
  • A proto se, Manueli, poučil, přimknul se v nové době k té správné straně, ODS a nikdo na něj nemohl dělat ani to ty,ty,ty.
  • Myslel to s námi upřímně! To je nad slunce jasnější, čtu to z jeho upřímného, poctivého obličeje.
  • S takovými lidmi jako Rittig,Janoušek,Řebíček atd.je potřeba udělat krátký proces. *12*
  • Věděl jsem že se bude tečkovi líbit, už si asi dělá laskominy na jeho péro.
  • Tato tlama výjde ze všeho vítězně, klidně se vsadím!!
  • Vidíte , kdyby byl vstoupil včas do KSČ tak by na něj akorát na stranické schůzi udělali Ty Ty Ty a uklidili ho dělat někam kádrováka .
  • Znalci udělali zásadní a neodpustitelnou chybu. Nezeptali se napřed odborníků na diskusi Tiscali Ti vědí vždy a všechno přesně .
  • Máš pravdu.Za to ,že je tato země na pokraji státního bankrotu může hlavně obyčejný český blb,který lumpy volil.Proto je třeba urychleně přejít na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.Každému důchodci,který jásal pro Havla,Klause a podobné darebáky začít vyplácet jedině zasloužený a spravedlivý důchod,na holý zadek bejkovcem.Tak dojde postupně k vychcípávání obyčejných českých blbů.Což bude pro tuto zemi a mladou generaci jedině dobře.To,že se bude tato země nadále zadlužovat na to aby zlumpačelí důchodci si mohli nadále debužírovat,musí skončit.Výplatou důchodů bejkovcem vzniknou další pracovní místa pro mladou generaci a nebudou výplatci důchodů živořit na podpoře.
  • Chce to revoluci.Pak urychleně zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit těmi nejkrutějšími katy.Potom razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Tento stávající kapitalistický svinčík a justice byl budován tak,aby přes lumpácké zákony mohli lumpové tuto zemi beztrestně rozkrádat.To nebude moci mladá generace akceptovat.Ta bude razit heslo,že každý kdo se podílel na zbídačení této země má nárok na to,aby byl dostatečně krutě potrestán.
  • A jak rád. Je to přesně můj tip.
  • Já se fackuji od rána do večera za to jaký jsem byl tehdy hlupák.
  • To je upravdu fešák, tečka by mu ho moh vykouřit.!!! *3*
  • Jako vždy,všichni jsou čistí jako lilie.Není nad tento absurdistán.Lidičky jásejte vždyť máme demokracii.Babka z hladu ukradne lepší rohlík-dostane 1000 korun pokuty.Lump rozkrade miliony a vice-nic neudělal a za zásluhy postoupí po vstupu do politiky,na místo do kriminálu do parlamentu.HURÁ podvod a lež zvítězila. *16* *16*
  • Ten kdo měl ten posudek na starosti je bud blázen nebo spolupachatel!
    Škoda nevznikla? Každá radnice včetně té Pražské je neustále zadlužená a požaduje
    státní pomoc. mohou za to právě cinklé zakázky které zkorumpovaní radní přihrávají
    podnikatelům.
    Za Opencard jsou trestáni úředníci provádějící rozhodnutí Béma a ten ve vězení není.
    Rath byl držený ve vazbě ale nyní se jeho proces také táhne. Zajímavé když bolo vše jasné.
    Janoušek dál běhá na svobodě a dokonce nepřišel ani o řidičák.
  • A jde to do autu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit