Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už sem naq něju klekli pzrse prsty klepli vogo,dneska už podruio kleklo eettté nemohsemplatiút vogo zasebudu klekat vohladu damsi koblihkáka
  • ty nejsi žádný bijec. Ty jsi mačo z Ostrova. Ing. Rudolf Hrebeňár z Lidické 1332. Potulný překladatel z němčiny.Do čehokoliv co nese penízky.
  • .... to blbeček níže: To není nic pro primitivy jako dy, ty zdegenerovaný pitomče!
  • Už je ten Budelíp za katrem?
  • si z nás dělají legraci. Tady už po několikáté vypustil bezejmenný šmudla od novin smyšlenou nahrávku. Nestačilo že ta předcházející byla vyhodnocena jako kvalitní montáž. A to vyhodnotila PČR. Socani se nové informace pohotově chytají jak zatoulaný pes kabanosu.Ale co s tím uděláte, hošani? Krásná je vaše bezmoc s tím nic neudělat.A to si myslíte že vám takto preference porostou?
  • Já sem už téměř vůbec nechodím, maximálně jednou za měsíc!
    Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 září mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..






    CHE !!!
    • Už di třeba do p*dele
      • na něj co, vosle sajmoní?
        • na plky debilů, jako jsi ty mám vždycky *11*
  • jdu náhodou kolem








    WOW !!!
    • tak zase vyfič. Není zájem o venkovské drbany.
      • Přéééésně Sajmone, jen si vynadej!
        Vivat Stalin
        Vivat KSČM
        Mám nový stránky, od září!
  • Němci taky nejdřív podporovali Hitlera, a to nerozdával koblihy, ale taky slíbil, že bude líp a zpočátku se mu podařilo pozvednout válkou rozvrácenou ekonomiku. A když zjistili co je to za všehoschopnou psychopatickou zrůdu, bylo už pozdě.
  • Pro paní učitelku: Není pravda, že všichni komunisté kradli! Já např. nemám nic, ale souhlasím s tím, že dnešní miliardáři majetek legálně nemohli získat. Já bych jim to vše znárodnil, hlavně Babišovi, měl by dát vše na charitu a nechat si jen pakárnu na koblihy.Víc si zloděj nezaslouží.
  • Babiš má hlas celé naší rodiny,protože na takovém honu,který ted všechny strany pořádají na ANO je něco velmi podezřelého.Sobotka si chce posvítit a sami jsou největší dlužníci které znám se soudním rozhodnutím v kapse.Kdo si na ČSSD posvítí?Nikdo,policie pod kuratelou těžko.Je to hnus,Sobotka je ubožák a ti pretoriánci kolem něj už ztratili zdravý rozum,jsou nemocní mocí.Už je těch nahrávek na můj vkus nějak moc.Na Babiše mají podezřelé nahrávky,ČSSD má platný rozsudek a Sobotkův podpis při převodu OKD a následně i bytového fondu Bakalovi.Kdo je teda větší darebák?
    • Vaše povedená rodina bude pocházet taky z kruhů KSČ, které po r.89 odhodily stranické knížky a začaly krást ve velkém, nemám pravdu?
      • Naše rodina byla perzekuována ze strany KSČ ale tobě se zpovídat nebudu,lidem méně mentálně zámožným se nemám proč svěřovat.
        • vanhorne
          "méně mentálně zámožným"
          Pak je takovy clovek mene mentalne zatizeny☺
          • Ten člověk ano ale tvé okolí a tví příbuzní musí být velmi unavení.Takové individum dokáže opravdu udělat svým blízkým ze života depresivní peklo což ty si nikdy neuvědomíš,Vůl zůstane za každé situace volem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit