Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavel.zajda.7

    Už aby někdo rozbil Kubíčkovi držku, i jeho papínkovi, to je taky blb, už od pohledu!

    • Aaa, že by pan Košťál měl vztek, že pravda vyšla najevo? 

  • Městský úřad v Prostějově, to je vrchol arogance vyhodí Vás z kanceláře jenom proto, že Vám zazvoní telefon. Neumožní občanům veřejně vystoupit se stížností na zastupitelstvu. Stížnosti občanů jsou pro ně lži a proto se jimi odmítají zabývat. Tak předražené zakázky snad nemá jiné město. Dotace odesílá úplně někomu jinému než tomu kdo o ně požádal aby odklonili peníze věřitelům. Městský úřad v Prostějově preferuje ústní půjčky na 23 milionů a o machinacích s pozemky města by už mohli napsat román. Toto vše lze dohledat v archivu z živého vysílání  zastupitelstva města Prostějova. Není možné aby to tomuto úřadu pořád procházelo, co dělají nadřízené kontrolní orgány. To, že Krajský úřad nereaguje je pochopitelné, pramení z přátelských vazeb hejtmana i tajemníka, který z Magistrátu města vzešel. Proč zdejší obyvatelé musí opakovaně hledat pomoc u ombudsmana, když jinak s tímto úřadem nikdo nepohne.


  • MĚSTSKÝ ÚŘAD V PROSTĚJOVĚ? To je obecně partička všeho druhu. Hrají tam hru - "já na bráchu, brácha na mně". Se ani nechce věřit, že takový balast pracuje ve státní zprávě. Ovšem vrcholem blbosti a arogance je tady ten Košťál. Bylo období, kdy si tady baby mezi sebou šeptaly, že která neuteče na strom na tu si tady prasák něco zaručeně dovolí. Srandovní je nyní pokárání za soubor takových pochybení. Státního úředníka. To je jen důkaz že tady na radnici může pracovat každý. Máš 2 ruce? Na každé po 5 prstech?Přijat, budeš vedoucím odboru. Další! A toto nám parazituje ve státní zprávě za tabulkovou mzdu s příplatky.

  • Tak nevím, jestli to není genetikou funkce. Osobně jsem poznal tři vedoucí stavebních úřadů na různých okresech a všichni to byli podivné typy. Každý jinak....

  • Prostějov je vůbec plný úchyláků, třeba takový Faltýnek 😍

  • Nejlíp by bylo Košťálovi úředně useknout "píp". A bylo by po ptákách.

    I když na druhé straně některé ženské provokují: výstřih až po pupek, těsné kalhoty, ze kterých jim kouká holé břicho a holá p.del, zmalovaný ksicht  křiklavě přebarvené vlasy a pak se diví. Některé ženské nedokáží překonat samičí reflex, jímž na sebe chce samice upozornit samce, aby si jí mezi ostatními všiml, sexuálně ho vzrušit a přimět ho tak, aby ji oplodnil.

    • Když jsem před lety vyřizovala provozovnu, žádné takové "šlápoty" z  E55 tam zaměstnané nebyly. Prostě úřednice, oni tam musí dodržovat jistý kodex oblékání, vystrih po pupek ani mini jsem nevidela. Během mé schůzky s pracovnící úřadu tam vběhl nervní chlap, nadávky a sprostá slova lítala. Rikala jsem si, co je to za hulváta a ono pan Košťál. Choval se k nim s prominutím jako hov*ado.

    • Vy se vážně domníváte, že si ženy barví vlasy a líčí se proto, aby je někdo oplodnil? A můžete mi prozradit, co hulíte?

      • Ano. Žena se zdobí, aby zvýšila svou sexuální přitažlivost. Volbou oděvu zdůrazňuje své druhotné pohlavní znaky, staročesky "vnady".

        Předmětného poznatku se velmi rychle dobere i nekuřák. V mládí jsem k problematice vyslechl poučnou přednášku o nadměrné sexualizaci ženského odívání,jméno paní profesorky jsem buhužel zapomněl (souvislosti se sexuální revolucí šedesátých let, použitím a zneužitím antikoncepčních přípravků atd.).

        Na podpůrnými prostředky zvýšenou přitažlivost zareagují zákonitě shodně subjekty žádoucí i nežádoucí, což si většina žen buď neuvědomuje, nebo, což je horší, ani nepřipouští. Pracovat s první signální soustavou je jednoduché, ale riskantní. 

    • Ano! A bylo by po ptákovi. Pokud zneužil své funkce za účelem svého uspokojení, zavřít do ústavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit