Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jí přeji co nejlepší umístění.
  • Makak
    Český olympijský zázrak usvědčil média: Věří jim ještě někdo?
    Trapas odhalil mnohem více. Zdravý rozum žije.
    Hrdina americké NBC: Bruslit neumí, led však pod ním taje.
    Kterak Ester ublížila Českému rozhlasu
    *5*
    http://www.protiproud.cz/politika/3639-cesky-olympijsky-zazrak-usvedcil-media-veri-jim-jeste-nekdo-trapas-odhalil-mnohem-vice-zdravy-rozum-zije-hrdina-americke-nbc-bruslit-neumi-led-vsak-pod-nim-taje-kterak-ester-ublizila-ceskemu-rozhlasu.htm
  • Pro antikomunistu.Jsem rád,že čteš poctivě mé příspěvky,protože tě můžou obohatit.Já mám obrácený gard z antikomunisty jsem se stal komunista,protože posuzuji,kdy bylo lépe a radostněji a to teď rozhodně není.Pokud si redaktor z Tiscali tak já se nikdy nebál a hlavně neskákám na populistické řeči a v té Praze mě naučili přemýšlet.
    • Kritiku já čtu všechny příspěvky ne jenom Tvoje, ale mne moc nezajímá co si kdo myslí protože většina příspěvků je o politice a spousta lidí vůbec neví o čem je řeč jak to tady jednou napsala jedna žena, že tomu vůbec nerozumí a přesto zde píše. Nejsem žádný redaktor protože bych tak nízko neklesl. Co mne zajímá je psychologické hledisko a jaká osobnost se skrývá za nějakým příspěvkem. Většina se pouze zmůže na jednu urážlivou větu, ale je to o jaké téma se zrovna jedná. Tu a tam se najde vážně dobrý příspěvek dobře slohově napsán, ale musí člověk studovat mezi řádky a potom zjišťuji co to je za osobnost. Stane se mi, že za slovem je normální kancelářský úředníček, který pouze dělá moudrého, ale jinak sedí na své teplé židli a v životě dojde akorát pět kroků na WC a zpět. Jinak v životě nežil a nepracoval v jiném státě aby dostal větší životní přehled a náhled na život. Takový lidé jsou omezeni ve své ulitě a to je nejhorší pro tuto zemi.
      Abych se vrátil k tobě, ty jsi v důchodu a o to je to horší. Nestěžuj si, po revoluci jsi si mohl koupit v privatizaci co jsi chtěl jako každý jiný v Tvém věku a dneska jsi mohl podnikat a nebo jinak žít, každý měl tu možnost. Pouze startovní čára byla pro každého drobet jiná, ale byla. Mne například jeden předseda městského úřadu nabízel hotel za 18 mega. Já jsem ty peníze nikde nesehnal protože startovní čára byla pro mne dál než jsem dosáhl. Dneska má cenu 1,5 miliardy. Řeknu byla to moje chyba, ale nestěžuji si. Stoupl jsem si na startovní čáru na kterou jsem dosáhl a mam se OK. Vnoučatům platím soukromou školu protože vzdělání je to nejlepší co může člověk pro druhé udělat. Mohl bych pokračovat v psaní takto celý den i týden, ale stejně by to nikoho nezajímalo.
      • Rád jsem si přečetl váš příspěvek a udělal jsem si o vás lepší obrázek.Teď něco o sobě.Otec odbojář v partyzánské brigádě Táborité,rozvědčík,protože dobře uměl německy a pracoval v pojišťovně mezi lidma tak se dostal tam a němčina mu hodně pomohla.Měli jsme obchodní dům a auto na zboží.30..6.1949 vše ukradeno a otec zavřen,zemřel,když mu bylo 48 let.Já se musel vyučit,protože škola byla nedostupná.Přesto slušný kádrovák komunista mě donutil v r.1968 vystudovat vyšší SŠ a pak mě doporučil na VŠ a přišla normalizace a kádrový odbor ovládl Vlajkař a dostal jsem stopku.Proto jsem nevstoupil nikdy do KSČ pro křivdy na mém otci.Přivítal jsem jsem rok 1989,kdy jsem naletěl jako mnoho jiných na Havla a spol,vč prognostické ulejvárny .Požádal jsem o vrácení majetku po rodičích ,měl jsem na vše půl roku!!! Což jsem nestihl a majetek byl podruhé ukraden a dostal ho nomenklaturní kádr KSČ.Mě bylo doporučeno ať se soudím.To šlo asi těžko.Právnické hyeny na mě chtěli tehdy 800-1500 Kčs na hodinu.Kde bych je vzal ?Tehdy jsem pochopil,že došlo k nejhoršímu zvěrstvu na tomto národě a jeho lidu a tak jsem se stal z antikomunisty komunista.A vrchol byl to,že mě šmejd napojený na prognostický ústav hromadně propustil z práce v 59 letech.Pochopil jsem,že nežiju ani v demokracii a ani ve svobodném státě,ale v deformované totalitě.Dnes již nemám sil bojovat proti zlořádu u nás,který tady byl nastaven příživníky.
  • Dodatek.Proto severočeský kraj není oblíben pro svoje jednání na hraně i mimo ní .Každý si domyslí o kom píšu.Zvyk je železná košile.
  • Josef novak má pravdu.Občanovi tohoto státu nestátu je to jedno,protože my máme pětiletou talentovanou dceru na lyže i brusle a nemůžeme jí to dopřát,protože její nepřizpůsobivá asociální matka ji odvekla z Prahy do šluknovského výběžku a tam jsou tyto možnosti růstu nulové, díky některým neschopným organizacím po roce 1989,soudy,OSPODy,přestupková komise ve Šluknové za to,že syn označil ,že je zlodějka dětí pokutou 2000 Kč,když je to pravda a podobné to je na dopravě Rumburk.,kde dokonce dostal pokutu 2500 Kč údajně,že nevozí děti v sedačce.To může rozhodnout pouze chápaví člověk bez mozku.První policajt by ho potrestal na místě.Bohužel vidím jaká úroveň lidí tam funguje od vyhnání původních pracovitých obyvatel.Když jsem to viděl tak jsem měl dojem,že tam ještě válka neskončila nebo,že se tam natáčí válečný film.Musel tam být silný průmysl za Rakousko-Uherska dle krásných staveb ještě totálně nezničených ruin.Je mi ze všeho smutno,kam se tento nedemokratický a nesvobodný stát dostal za 30 let.Pokud budou předčasné volby tak udělám vše pro to,aby se tady začalo a navázalo od nuly.
    • Dědo jakou ty máš 5 letou dceru? Už jsi tady psal, že jsi v důchodu. To jsi si vzal nepřizpůsobivou asociální ženu ze Šlunkova? Dobře ti tak, jaký rozum takové dílo. Pražáci se nezapřou.
      • Děkuji ti za upozorněmí na chybu.Myslel jsem samozřejmě vnučku.Já si vzal vynikající pražačku i když jsem náplava a buran jako ty.Bohužel můj syn jí neprokouk.Jinak jsem alergický říkat o pražákách takové věci jako ty,protože inteligence je v Praze,ne v Sudetech.A Praha je plná náplav jestli víš o čem píšu.Nikdy neodsuzuji lidi,kde žijou pokud jsou na úrovni.Jinak si připadám jako mladík,protože jsem byl demokraticky a hromadně propuštěn a ne jako důchodce i s okradeným trvale důchodem.
  • Co to je výjimečnost? U mne výjimečný člověk je ten kterého nikdo nezná a přesto vykoná takovou věc jako pomůže druhému člověku v těžké životní situaci a rozdává kolem sebe smích a lásku. Jezdit na lyžích není nic výjimečného, vzpomenu si na film Anděl na horách kde říká ten děda na lyžích, že u nás jezdí kde jaká baba.
    Ledecká je taky baba, která umí jezdit, pokud si vyjede další zlato je to na ohnutém prkénku.
  • "Lidé v České republice neměli o víkendu jiné téma."
    Ále měli, normální občan má sport uprdele!
    • Ale tak ať má každý koníček jaký ho baví... jen ty články, který naznačují, že by se měli ty koníčky lidem platit z eráru zavání zase komisí . Účast na olympiádě je pod státní vlajkou, tím se asi pro sportovce liší od jiných závodů, ale to neznamená, že by slečna nemohla startovat pod vlajkou například ruska, je to její věc jestli se jí podaří dostat do české nebo ruské repre :D.

      Stejně jako je jejich věc, že rodiče jí hnali do takto nákladného koníčka (pokud začala trénovat od 2 let, tak to stálo průměrně 150 000 kč ročně... to jen pro představu), taky jí mohli koupit lego a stal by se z ní přeborník ve stavění lega, například :)
      Jestli to brali jako výdělečný projekt, měli investovat do něčeho kde se hodně vydělává... třeba ženský tenis, golf, poker a podobně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit