Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I komunismus je návykový. Bláboly mnoha pisatelů to dokazují.
  • Ano, všechno co je příjemné, chutné atd. může vyvolávat návyk a závislost a je tudíž nezdravé (např. sex.) Proto je nejzdravější se místo jídla bičovat (po tom zaručeně neztloustnete!!) anebo žrát výkaly a lízat ze země cizí zvratky - na tom si totiž nemůžete vypěstovat závislost, tudíž je to jistojistě zdravé, mnohem zdravější než pizza (fuuj!) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tak kdypak k tomu začneme přistupovat jako k jiným drogám? Pro začátek třeba tyto výrobky označit výstražnými nápisy, zákaz reklamy, zvážit zavedení spotř. daně apod.
  • Joo? Jenom tyhle náhražky jídla jsou návykové? *1* Podle mých zkušeností je všechno, co uvařím, vysoce návykové pro blízké i cizí náhodně stolující a předtím mohutně slintající bytosti. Vždycky mi všecko sežerou a ještě vylížou kastroly. Jojooo, není nad domácí stravu, vy blbové. *1*
  • a svíčková jakbysmet.... toho je *15* *15* *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano mam oboje rad!!! Samozrejme kupuji tu NEJVYSI KVALITU minimalne znacku Lindet nebo obvykle specialni druhy rucni vyroby z Nemecka!!! Tak to je- socki si daji cokoladu za 9,9Kc ze slevy zatimco Bc. Jaroslav K. nemeckou rucne zdobenou jahodamy a chiili!!! *7*
    • ta s jahodami ještě ujde, ale ta s chili je parádní blevajz, vyhodila jsem celou krabičku, mohla jsem ti je poslat - hele a když ti tak chutnala, byla to vůbec čokoláda? *15* *15* *15*
  • Já jsem Americká demokratka taže mám ráda hranolky colu a hamburger. *14* *14*
    • a čuuráka v prdeli,vid ty debiile
      • Napsala jsem názor. Až se na něj také zmůžete dejte vědět hulváte.
    • tudíž ti nehrozí zájem opačného amerického demokratického pohlaví.
      • Coca colu nenahradí komunistická náhražka jménem kofola. *2* *2* *2*

        Jsem pěkná a hubená. Po Americkém jídle se netloustne. To je rudý mýtus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit