Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Británii jsem nikdy nebyl,ale pověst Britské kuchyně je taková,že by tam člověk nepozřel ani Hamburgr.Divím se proto,že jako hodnotící kulinářské řemeslo se pasoval Britský časopis.
    • To je věc názoru. Já jsem naopak ve Velké Británii byl, a nejednou, a s jídlem jsem tam neměl nejmenší problémy.
  • premka podlahu zavrazdil zdenek smolik z klince protože musel opravovat motocykl a potom se v restauraci u peiastavu promenil ve zlutouu migraci!!!!! nedoporučuju!!!!! ozrobil jako nosad a hned vyskocil a zagal gesne rvaat!!! prenku podlahoo!!!! usmrsnim te lati a ovocnym klADIVEM!!!!!! a hned se sel vyzpovídat a hned zase do klince za mamou!!!!!!
  • Teď jsem měl možnost ochutnat anglický marcipánový dort.Nikdy jsem nic tak příšerného nejedl.Tak jsem si dal naštěstí český ořechový a vzpomínal na kvalitní dorty ještě v Rakousku a Německu.Proč to píšu,že nechápu,že česští snobové raději nepodporují Hájka,který má dorty dobré,ale není to z Anglie a tedy in.
  • Hm. Já jím šneky takže jsem vlastně také Francouz. *15* *15*
    • Těď můžeš jíst hmyz z Belgie a hrát si na Belgičana.Tím nás chce EU krmit fuj.
      • EU je moudrá a všemocná! A toho proteinu! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit