Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luboš Louženský, student DAMU a organizátor chystané čtvrteční stávky proti používání chemických zbraní Amerikou.
  • Když to tvrdí USA že to dělá Asadova armáda je to pravda...Když to tvrdí druhá strana tak co?
  • Nevím, co je třeba stále vymýšlet. Chemické zbraně se našly v oblasti, kde působili povstalci. Včetně dalších zbraní. Teď je třeba vymyslet, jak to tam ti Rusové dodali a jak to z nepřátelských pozic odpalovali!
  • Tak vydržet a brzy půjdou všichni ti aláhovi teroristi do "píp". Jen mne překvapilo, že SOHR mlčí. Asi je ten vetešník z Coventry z těch zpráv o chemických zbraních pěkně votrávenej. *1*
  • já to říkám od začátku, že vždy když teroristi dostávali na frak, tak otrávili své lidi a USA je v tom podporovali a ještě bez důkazů útočili na vládní armádu a jejich letiště, pak se ještě přidal ten žabožrout makarón se svojí učitelkou sexu a chtěli použít sílu proti Asadovi, no však Rusko je už z toho vyléčí, je mě z toho zle, všichni naši spojenci jsou teroristé
  • Jeden nejspíš pravdivý pohled přímo ze Sýrie ze snad poněkud netradičního zdroje. Mnišky sice nepopírají, že Assadova armáda bombarduje Gouthu (ovládanou tzv. „povstalci“), ale uvádějí, že na Damašek z Gouthy létají rakety. Což nám zdejší zdroje jako obvykle zamlčují. Celý dopis je prosba, aby Západ byl konečně objektivní.



    https://www.krestandnes.cz/otevreny-dopis-syrskych-mnisek-nazyvat-veci-jmeny-pocatek-miru/
  • Povstalci v Sýrii vyráběli chemické zbraně,za podpory USA .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit