Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela se divím, že se ještě nevyjádřili Hřebejk, Kraus nebo Bartoška *4*
    • coroner
      pan Bartoška je teď momentálně "zvěrolékař" !
      • Možná se ještě třese neklidem *1*
      • to je fakt *15*
    • Svatá trojice Kraus, Dyk a Bartoška letěli zachránit demokracii v USA!!!


      CHI !!!
      • ... svaté trojici BTW, BIJEC (třetí primitivní nick si vyber sám, primitive) schází intelekt :)))
  • Tento týden jsem se vrátil z USA, celý minulý týden se v amerických mediích hovořilo o velmi vyrovnaném souboji co se týká hlasování, koncem týdne před volbami již vedl Trump . Měl pravdu, že media v USA ho spíše očerňovali než Clitnovou.
    Na Internetu jsem sledoval naše media zcela opačné informace. Jinak co se týká voleb tak naše media hlavně ČT a Nova naprosto trumfují americká, protože v USA to zdaleka tak neprožívají. Naše řiťolezectví je na vysoké úrovni. Hlavně se těším na ty názorové veletoče po vítězství Trumpa i ve vztahu k Zemanovi.
  • Trump je můj prezident!
  • coroner
    "Ovládli pro dnešní den ulice pustý, Evropa se otřásá a za rok bude zas, dneska totiž měli Multikulti sraz. Okenice zavřený a rolety stažený dejte bacha manželé, bacha na ženy! Dneska totiž do ulic vyšli ti nejhezčí kluci.....?

    frau ANGELA MERKEL
  • Trump, Hillary, Bush, Putin, Zeman..
    Je jedno kdo vládne. Všichni politici jsou jen nastrčené loutky mafiánů v pozadí. Kdo jim a jejich slibům věří tak ať do blázince běží *2*

    Chleba levnější nebude. Složenky to také lidem neuhradí. V hospodě to po hodině přestává být zajímavé téma. Jen vy se tu hádáte jak Jardové o ničem. *2*
    • Máte pravdu. Je to směšné divadlo.
      Neplatič daní Trump hřímá že udělá pořádek.
      Zeman který porušuje zákony ČR, varuje že imigranti nebudou dodržovat zákony ČR.
      Obama dostal nobelovu cenu míru dříve než se ve funkci vůbec rozkoukal.
      Putin popírá útoky fosforem proti civilistům v Sýrii. Stopy fosforu však u mrtvol zůstávají.

      Ako vravel Lasica. Politika je jako staré okno. Je jedno z které strany se díváš. Všecny jsou špinavé.
      • na svoje vlastní slinty! No to je prča. Takovouhle ubohost jsem ještě neviděl *1*
        • Ještě větší prča je to že tvoje nesmysly předkládáš jako dokázaná fakta. *2* *2*
          Bez zveřejnění IP adres můžeme jen hádat co kdo psal. Takže zase střela mimo terč *2*
      • to přece víme sajmon
        • Až vypotíš i něco k tématu tak zakvič, semjonovací pošuku. *2*
    • víme sajmon, trump vyhrál
  • Toto letí, už je 10. prosince a já jsem zpět! Jistě jste velice rádi?
    • Zlej trolle, jdi si tvoje spory se Simonou řešit jinam a neotravuj.
      Tak tu do 10. nebude. Vem si z ní příklad a jdi se také vyvenčit. Strašíš tu každý den.
      Tím že jí ukradneš nick ani brečením si moc dobrou reklamu neděláš.
      • Tady kradeš nicky ty Simone, podvádíš s bodováním a lžeš. Kvičíš jako prase a to nám dělá dobře, ty kretýno.
        • Ludmile, když změníš jméno ale ne fráze tak je ti to k čemu? Správně k hownu *1*
          Debatu nám tu nekazí Simča ale ty. Na to že jí koníš jméno tu nikdo zvědavej opravdu není
    • roznáší brigádně letáky?
  • A možby stačilo respektovat demokratickou volbu a nechovat se jako provokatér ,jak je v některých končinách zvykem. Prostě lidé si to rozhodli, tak to berte jako fakt.
    • ámen
  • Nežijeme v USA a nemáme jejich chování ani mentalitu.Kdyby jsme jí měli, věděli by jsme proč volba dopadla tak jak dopadla,
  • Je známo, když se v některém místa přemnoží potkani, tak se Příroda brání tím, že klesá jejich plodnost a stoupá jejich agresivita. Zjevně zachování rovnováhy je základním přírodním zákonem. A lidé se přemnožili...
    • snad nechceš budit dojem, že takových klaunů jako ty je tu víc? *15*
      • Hele KulihrachuBTW... nech svá moudra. Jestli někdo z nás dvou je klaun, tak se obávám, že já to nejsem. *2*
        • buhvicoještě ty kašpare *1* Kamoš měl recht, je tu sranda jaxviňa.
    • neboj třetí světová bude ale nevyvolá jí USA ale EU
      • Obávám se, aby ji nevyvolal CCCP. Hlad je sviňa
        • demokraticky rozkradená Ukrajina, kde vraždí svoje vlastní lidi.
          • Já nemám žádnou Ukrajinu. Ale rozkrádá ji Putlerova fašistická smečka a její kolaboranti taky vraždí svoje vlastní lidi. Fašisti, komunisti a podobná spodina to má v krvi.
  • Tady je zase "moudrosti", rudá komunistická lůza se raduje, že si Američani zvolili psychopata ochotného kolaborovat s fašistou Putlerem. Komouši už zase sní o tom, že budou budovat "šťastné rudé zítřky" (rudé od krve).

    Nevím, kam dali Američani rozum, že nedokázali vybrat někoho schopného a soudného a vybrali si toho "všehoschopného" psychopata.

    Svět je rozhádaný, Angláni boří EU, ve střední Evropě se rudé bestie probouzejí a chystají se znovu uchvátit moc a utopit svobodu v krvi, psychopatický fašista Putin chystá loupežný nájezd do Evropy, protože jeho stepní říše chcípá nedostatkem všeho, v Turecku řádí Erdogan, v Syrii se to mydlí a slimáci pronikají co Evropy, aby ji "poslimáčtili", na východě se zvedá Číňan...

    Tvor homo, prý "sapiens" se přemnožil a snaží se poroučet větru, dešti. Příroda si ale jistě udělá pořádek, a ponechá si pouze pár těch parazitů homo do panoptika. Obávám se, aby Nostradamus, baba Vanga a další věštci neměli pravdu...
    • Můžeš to brát tak, že díky volbě Trumpa se schopní češi budou mít kam emigrovat když se Putin rozhodne převzít EU "pro neschopnost"...
      to že tu zůstane mnoho lidí a budou vítat nového vládce lze očekávat, ti si zároveň myslí, že Clintnová by je zachránila (stejně jako zachránila Iráčany afgánce a další ... ale ti co něco umí a nějak jim Putin nevyhovuje se rozhodnou přestěhovat...

      kdyby zvítězila Hillary tak už by zbývala jenom Austrálie, ale ta má divný zvířectvo (fauna a flora jiná než v evropě)... Amerika je chtě nechtě přírodně nejpodobnější Evropě... Kanada nejenom že není moc přívětivá z hlediska počasí, ale hlavně by nemělo moc smysl se tam stěhovat, tam už ti také stát začíná přikazovat co si máš myslet.
    • x: a vybrali si toho "všehoschopného" psychopata? ty jsi doktor nebo ho znáš osobně?nebo jen vaříš z vody našich medií.teda z toho co ti předhodily?
      • G: osobně ho neznám a vůbec mi to nevadí. Soudím podle jeho chování a projevů. A jestli jsem doktor? Co ty víš, třeba jo. *2*
        • no podle projevu? No to jsou si s Hillary rovni kor jejich agresivní kampaň...
          Ale její sebestřednost jí stála místo prezidenta.
          Hlavně proto že její klíčový stát ji nedal hlasy.Byla si tak jistá že jí podpoří že tam vůbec nejela dělat kampaň. *3*
          • No Trup nebo Clinton, Putilín by nejspíš řekl "Amerikanci sošli s uma". *2*

            P. S.: klíčovÝ stát *3*
            to se učí už na základní škole. I když nevím, proč všechno musí být "klíčové" a nemůže to být zásadní, rozhodující, důležité, významné, podstatné, převažující... *3*
    • coroner
      Nostradamus? Bohužel pravdu asi měl: " ...až bude v jedné"velké" zemi prezident muž černé pleti bude svět na pokraji zkázy....?!"
    • jsi psychicky v hajzlu, protože ty tvoje zoufalý blitky nikdo nečte *15*
      • Vidím, soudruhu, že ty mé příspěvky čteš a máš z toho nějaké psychické problémy. Vezmi si diazepam. *3*
        • havloidní kašpare, jsi naprosto zoufalej *15*
          • Ale no tak, soudruhu, zlost je škodlivá, tak se uklidni. *3*
    • coroner
      Svobodu čeho že???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit