Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podvodny mail se da oznamit na adrese http://aplikace.policie.cz/hotline/ i bez uvedeni kontaktu.
  • Po lidech se chteji penize,jinak hrozi postih,ale podvodnici maji zelenou...Prijdou predelat elektric.spinac,nepoukazi se dokladem,co jsou zac,musi clovek sam si vse hlidat,pritom by to byla i slusnost k zakaznikovy... a nedaji lidem do rukou zadny doklad,ci vyzaduji penize,ale nevysvetli zac..Je dedic.rizeni,ale clovek se nedozvi nic konkretniho,co bude dal,vysvetleni a sami od lidi vyzaduji detajli..,chudak laik,musi patrat,zda je vse donre,aby si neuskodil lidmi,co neinformuji jeho a sami vyzaduji dokonalost,co oni nedelaji...Co se tu deje je hruza.Z venku lidi,aby meli prirucku,jak to tu prezit bez uhony a zlodejen..,co se tu deje,by venku neproslo,je tam vetsi prehled,poradek...
  • Zlodeje a podvodniky by chtelo tvrde trestat,pak by si rozmysleli nicit lidem zivoty.Je uz unavne se vecne zbavovat lumpu a vsude samych zlodejen,v kramech...,Vsude same sizeniny,braky,to uz unavuje...Otravne lidi,co vlezou az do baraku..Driv se hlidal klid lidi,ml.se vychovavali k slusnosti a aby byli samostatni,mohli se zdokonalovat..VB hlidala mesto,poradek,bylo bezpecneji,co nyni a podvody se trestali...Nyni jsou plne veznice,kde vezni maji klid,televizi,pravidelnou stravu a je jim tam lip,nez venku,kde na ne cekaji podvodne nastrahy,povinnosti...Lecos podvodnikum projde,proto se lotri zdokonaluji v podvodech..Je tu upadek moralky,ubohost v poctivosti,jen podvody,klamy,i v reklamach,co nabizeji dokola pujcky,aby si mastili oni kapsy na nebohych lidech,co se napali a maji zpackany zivot...
  • potkal jednoho exekutorského vyděrače. Ale osobně, ne anonymně mailem. Vychutnal bych si ho.....Jeden už to na mne zkoušel před pár lety naslepo po telefonu.....vzhledem k tomu že nikomu jsem nikdy nic nedlužil a nedlužím, tak kdyby mně někdo začal vydírat a vyhrožovat, nebo dokonce krást věci a vyhánět z bytu, udělal bych s ním krátký proces. Když zákon nedokáže chránit nevinné, musí nevinní vzít zákon do svých rukou....jako na divokém západě....rozhodují revolvery....
  • je dobře zakopán půl metru pod zem a zatížen kameny aby ho dravá zvěř náhodou nevyhrabala
    • To jsme říkavali o komunistech; bohužel, jenom říkávali.
  • Asi před dvěma týdny jsem dostala upomínku o zaplacení dluhu v nemocnici Jihlava. V životě jsem tam nebyla. Dnes další exekutor si na mne "vzpomněl". Tož šmejl letěl přímo do Spamů a virů. Skutečně záhadné, jak si nějaké pra*e dovolí obtěžovat. A vůbec. Kde přišel na moji mejlovou adresu? Začínám si myslet, že to jsou ti velmi milí, ochotní a vstřícní prodejci kde čeho, kteří se nejdříve vetřou telefonem s nějakou nabídkou a pak to začne na netu frčet. Pozor na ně, hajzly drsné!!! *16*
    • Tyto informace berou z vašich řetězových emailu. Každej trotl nacvaka 30 jiných blbu do hlavicky a tu poslední nevymaže. To už máme 60 emailu blbu, kteri neznají tlačítko skryta kopie. Tak to je!
    • Mozna berou adresy z databaze nejakych internetovych obchodu, ktere hacknou nebo taky ze seznamu zivnostniku, kde si to muze zjistit kazdy zvedavec, jelikoz mame tak osvicene urady, ze si vubec nelamou hlavu s tim, ze na zaklade jejich hlouposti jsou zivnostnici lovnou zveri pro takove hyeny. Ja jsem uz zvyklej, ze jsem objektem utoku podvodniku, co to na me zkouseji ze vsech stran. Vzdycky me to ale pekne nas.re, ta jejich drzost a blbost dohromady.
  • no, dnes mi taky jeden prisel od jakesi pic. zasrane. *16*
    • Lehká pomoc: Okamžitě smazat a je pokoj!
      • ...a nahálsit policii. Také jsme údajně měli být dlužni, hned jsme to oznámili a policie již o tomto byla informována.
        • Uz jsem to taky oznamil na htttp: //aplikace.policie.cz/hotline/ a kazdemu, komu tahle sr.cka prisla, vrele doporucuji totez, nemusi se tam ani uvadet kontakt, cili jde to i anonymne, ale ja tam kontakt uvedl, pro jistotu, kdyby si onen hajzl treba vzpomnel, ze u me fakt zazvoni a bude si hrat na exekutora. Clovek nikdy nevi, co na nej vybafne za kripla. Tak to je, fuj tajbl. Adresu na policii mi sdelili na exekutorske komore. Howg, koncim.
          • Definitivně? Sláva Bohu! *1*
            • Definitivne ne, neboj, jeste si na tobe smlsnu kozodrbe. *1*
      • Taky jedna, co je po bitve generalem? Taky ti preju prijemne leknuti. *12* Navic lepsi a ulevnejsi je na takovou krasnou zpravu pekne sprosta odpoved, samozrejme po zjisteni vsech skutecnosti. A pripojit se k trestnimu oznameni, ktere podava exekutorska komora, coz ucinim neprodlene.
        • Koukám, že zase jedeš, schízo. Jinak tě musím vyvést z omylu, na tyto zprávy se nedá odpovědět. Jediné správné řešení je smazat. *1*
          • Hele, ze ty taky rozesilas lidem takovy sr.cky?!!
          • Jsi na palici. Na zpravu se normalne dalo odpovedet a budes se divit, degene, ale sla i odeslat. Je to proto. ze pako, co tyhle maily rozesila je proste amater. O spravnosti reseni radsi ani nepis, protoze cos vyplodil, je hovadina. Vem si radsi prasek, at te zase nechytne amok.
            • Je to blbon, mas pravdu. Slalom
            • Ten toreador bude asi pěkné blboň že trolu. Toš slalom!
          • Trošku bych si dovolil polemizovat - dá se vyhledat ten dotyčný exekutor, jehož jméno bylo hackerem zneužito pro takovou lumpárnu a upozornit ho na tento fakt a pro jistotu ještě pracovníky Exekutorské komory.... ale jak čtete ze zprávy, tak už to začali řešit. Tady je partner se kterým se to řešit dá. A pochopitelně správné místo pro takovou zprávu s okrádající přílohou je v koši a následně smazat. *2* *2*
            • Presne tak jak pisete. Je nutne kontaktovat ex. urad, ktery je ve zprave uveden a danou vec resit, jelikoz se jedna, at to je jak je, o dost vazne obvineni a to, ze jsem v jakesi exekuci, o niz nic nevim, ale to je jedno. Kazdopadne je nutne vzdy takova zavazna obvineni resit a ne je hazet do kose, to muze udelat jen trdlo.
            • Toš u nás v kybucu ty vyry hážem lopatama rovnó do šporhelta. Ať zhořijó. Mi sa s tým namažeme ale lykvydujeme to pěkně po bolševicku. Slalom!
  • Sakra to se s tím nedá něco dělat? Jsme ledování pomalu i na WC a to se to nedá zarazit?
    Podvodníci se tady prohánějí jak na sahaře ,to se to nedá bloknout. a pořád se neví co s tím., nebo to zase někomu vyhovoje.
    To je jeden podvod za druhým , lepší bude se vrátit k poště a dopisům. Tilik chytrých lidí v republice, všichni mají vystudovanou logistiku ,školy je chrlí za naše daně po tisícovkácha to si s tím neví rady?

    *12*
    • Stačí hlídat si finance, včas platit dluhym nepůjčovat si a pak nehrozí exekuce a tak stačí podobné e-maily mazat a ne je otevírat.
      • Jo, to bys koukal, ceho jsou lidi schopni. Jdes na pracovni pohovor, reknou ti, ze te vzali, vytahnou z tebe nacionale a vezmou si klido na tebe pujcku a ty se vezes, ani nevis jak, degene.
  • "...najatý zločineckým gangem kdesi na Východě..." *12* *12* kdesi na Východě. *16* *16* *16*
  • Pozor na falešné emaily s výzvami od exekutorů. - Pro jistotu neotvírejte ani ty pravé! Vaše exekutorská komora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit