Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cikán Pišta tečka si zase nechává nick Jirka, kdy toho blba někdo bací tak že se už nepostaví!
  • Zeman je můj prezident!
  • Prasedent na hrad!
  • Nejspíš se zděsil,že mu Zeman řekl o jakých aktivitách ví a jak sněma naloží....joo václave,tvůj pobyt na Mírově se blíží! *12*
  • To je tady počteníčko, tak se nenasměju ani když přečtu sebrané vtipy za týden, hlavně ten cikán Pišta to vždycky rozfofruje!!
    • Kterej to je?
      • To je ten s více nicky, tečka, Justícia, Zeman není můj prezident, a bůhvíkolik ještě. *2*
  • Pozor na Zemana, je chytřejší než ti zbývající okolo něj dohromady, nebojte on jim zvedne šunky!!!
    • Ten prolhaný, křivácký, podlý ožralecký hulvát???? To ...... nebude nikdy prezidentem normálních slušných lidí v ČR, ale jen hulvátským tlučhubou a slibotechnou netáhel, potížistů a rudooranžového lidského odpadu.
      • Vidím že ten pomatený skřet cikán Pišta tečka to s tím vystěhováním nemyslel vážně, vůbec se k tomu nemá, je to prachsprostý lhář a dobytek, za chvíli se bude Zemanovi klanět, zatím zvyšuje počet nicků, zase je Jirka, pacholek!!
  • Můj prezident je Zeman!
    • Idioti jako ty jsi Zemana zaslouží.
    • Níže jsem uvedl proč ZEMAN NENÍ MŮJ PRESIDENT
      Zeman je (přesněji teprve po složení přísahy bude) podle Ústavy president REPUBLIKY. Já však nejsem republika, ale OBČAN. Proto Zeman nemůže být mým presidentem. To je prostá logika, kterou pochopí ten kdo má ukončenou základní školu. Bolševik to však nepochopí, protože jeho duševní projevy jsou ovládány zvráceným viděním světa zavlečeným sem východostepními nájezdníky.
      • Mýlíš se, je to tvůj prezident, a bude i kdybys dělal veletoče na rukou nebo metal kozelce (což ale při tvém věku je nepravděpodobné).Pokud myslíš že je tvůj prezident Obama nebo Dalajláma, obrať se na lékaře psychiatra, ten už tě z omylu vyvede, a nasadí správnou léčbu, nechej si poradit!!
        • Jinde by takovou kreaturu ale také za tzv. pezidenta těžko někdo volil. To je možné jen v ČR absurdistánu zvolit za prezidenta takovou parodii na člověka.
          • Ale volil. V USA si také lidé minule také zvolili hloupého kovboje Busche mladšího, se kterým se už bude navždy táhnou pověst nejhloupějšího prezidenta USA všech dob.
        • Podle tvého vysvětlení když pojedeš za hranice a někdo se tě zeptá odkud jsi a kdo je tvůj prezident, řekneš mu nikdo?Blahoslavení chudí duchem, žejo! Neboť jejich je království nebeské!! *1* *1* *1*
          • Pokud mu ale řekneš že jsi občan ČR a tvůj prezident je Obama, přispěchají zřízenci a poputuješ do cvokhauzu!!Mají takový zvláštní kabátek, který má přišité rukávy k tělu!Říká se tomu svěrací kazajka, ale to už jsi měl nasazeno mnohokrát!! *1* *1* *1*
      • Ať se ti to líbí, nebo ne, Zeman byl zvolen prezidentem České republiky. Žádný stát na světě ještě nemá osobního prezidenta pro každého občana. Když se ti to nelíbí, přestěhuj se tam, kde je prezident podle tvého gusta.
  • Děkujeme všem veleváženým zúčastněným v této konstruktivní diskusi za nebetyčnou trpělivost,se kterou snášeli paranoidní vstupy našeho velmi nebezpečného doživotního chovance schizofrenika Pišty Žigy (Justicia více tváří,point atd.) do chvíle než se našemu komandu podařilo inkriminovaného odchytit po jeho zběhnutí z nezamřížovaných toalet v bloku B - 5. patro,odkud skočil po hlavě na beton...jak vyplývá z jeho už delšího odmlčení na tomto blogu,byl již dopaden v jedné nejmenované brněnské advokátní kanceláři,kde do poslední chvíle zneužíval služební PC poté,co svázal (a také zneužil) postarší přesluhující sekretářku J.B. (nar. 15.7.1894).
    Po elektrošocích a injektáži přestal křečovitě svírat klávesnici,z tlamy se mu vyvalila pěna a před upadnutím do mdlob stihl pronést: "Napište tam,za mě pravdu,můj prezident je Zeman a volím KSČM!" Toto rádi tímto činíme.
    Slibujeme závěrem,že se vynasnažíme ze všech sil zabránit opakování tohoto politováníhodného excesu,mimochodem okýnko na předmětném hajzlu je již zamřížované!
    Pišta už konečně po skotských střicích a najetej předepsanýma jedama spí bezpečně
    uvázán a zaklecován,děkujeme za pochopení
    • Zde presne vidite mysleni komunisticke LUZY a POVLU!
      Nejdrive dokopou sve ''demokraticky'' zvolene posrance k volbe Pruzinskeho,pote oblbnou dalsi luzu a bezcharakterni nemyslici spodinu k volbe kandidata KGB Zemana-a jiz se jim styska po zneuzivani psychiatrie!
      Ano,vazeni-tomuto se doopravdy rika 'SAMETOVA REVOLUCE'
      Jen by me zajimalo,jestli si doopravdy nekdo jeste mysli,ze vubec naka revoluce probehla...
      • Na těch tvých psaních je vidět,že ty jsi Lůza a Povl.Já Ti slibuji,že se ti jednou dostanu na kobylku.Pak zapláčeš a budeš volat na pomoc ty svoje modrý teleta!
    • Jen aby se zase neodvázal, je to velmi nebezpečný schizofrenik, a už se tituluje my místo já!
      • Ještě ke zprávě z Bohnic, mám vážné podezření že po porodu upadl sestře na zem a zranil si hlavičku, to by vysvětlovalo jeho počínání a jednání.
  • Je třeba zabít Miloše Zemana, špinavého ožralého dobytka! Tímto vyzývám veřejnost, aby byl zabit dobytek, špinavec Miloš Zeman. Syn prostitutky a bolševické krysy! Smrt Zemanovi! Smrt Klausovi! Hanba špinavci Edvardu Benešovi! Do kulí benešovských čecháčkovských bych ho dokopal!
    • Jeníku seš vopravdu hustej magor.
    • Přestaň chlastat dobytku, tvé výroky jsou na hraně zákona, abys nezkončil v chládku, bacha!!
      • Klídek,mládenci,to je zase jen ten magor Pišta,tomu nic nehrozí,má totálně neprůstřelný papíry na tu svou tykev plnou exkrementů! *12*
        A krade nicky! *16*
      • HA-dalsi zgreb,jez nedokoncil VUML!!!
        Ty luzo,povle a smetaku,to te ty svinaku neucili,ze se pise neskoncil,a ne nezkoncil?
        Vsichni chapem tvoji oddanost KSC,ale tohle je uz fakt prilis.
        • Ve dvou větách máš asi 20 chyb, tak tady nevyskakuj, pokud nemáš na klávesnici s diakritikou 120 Kč dej mi adresu, já ti nějakou pošlu!
  • Havel ani Klaus nebyli mí prezidenti, první kterého uznávám je Zeman!
    • Ten zkur...vy potrat? To ožralé, prolhané, křivácké huvlátské hov-x-ado. Ta vepřová hlava se svými populistickými žvásty? - ani omylem. No doufejme že se brzy uchlastá dobytek rudooranžový a dopadne jako jeho vzor loupežný vrah - alkoholik a syfilitik - komoušská zrůda gotwald.
    • Další id*ot, který zneužil můj nick. Za sebe a svůj pravý nick uznávám pouze dva prezidenty a potažmo státníky a to byli T.G.M. a Václav Havel. A přeji těmto všem rudým zlodějům nicků, že skončíte všichni v pekle. *16*
      • Další id*ot, který zneužil můj nick. Za sebe a svůj pravý nick uznávám pouze dva prezidenty a potažmo státníky a to byli Hácha. a Zeman. A přeji těmto všem pravičáckým zlodějům nicků, že skončíte všichni v pekle.
        • Trpíš schizofrenií, magore, že musíš opakovat, jenom to co druhý vymyslí?. Jseš ještě větší ubožák, než jsme doufali... MUDr. Chocholoušek by tě jistě také rád zařadil mezi své pacienty. *1* *1* *1* Doma asi všichni zdrávi až na tebe. *1* *1* *1*
          • Píšeš, než jsme doufali, tak to už opravdu svědčí o zdvojení mysli, tak se právě schizofrenie projevuje, když už píšeš o sobě jako o nás je už skoro pozdě, asi ti už ani lékaři nepomůžou.
          • Havel ani Klaus nebyli mí prezidenti, první nezlodějský prezident Zeman je teprve ten můj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit