Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přitom Ostravané žijí až na ojedinělé vyjímky tak zdravě - nepijí, nekouří...
  • A co to má společného s kvalitou ovzduší a zdravotnických služeb? To že na vyšetření ortopeda čekáte dva až tři měsíce je pravda.
  • Prasáci jsou ku.vy, co si všechny pracovní příležitosti stahují do svého Práááglcentrumstadt a do toho "venkova" ČR nepustí ani myš. Ostrava je nejvíce znečištěné město v Evropě, které maká rukama na to, aby se nacisti prasáci mohli ofrňovat nad venkovem v kanclech. Budou se hoůůůpat, mrchy zas.anýýý. *12* *11* *12* *11* *16*
    Další s.ačky na tomto serveru komentovat nebudu. Nestojí to za námahu. Nočník plnej s.aček může člověk vyhodit. Ale tady to je spíš jejich rozmazávání. Radši jdu na ruské servery, tam je to ještě normální. Sluníčkáři, po.erte se, vy ku.vy.
    P.S.Každá mínusácká ku.va je rozežranej prasák.
    • dobré poledne paní Hnízdová
    • Ty máš ale řádně vymaštěšno bolševický pšouku.
  • Můj pohled na Ostravu očima pražáka.Měl jsem možnost se onkologicky léčit ve FNO a byl jsem nadmíru spokojen.Při příjezdu do Svinova bylo nádraží velice čisté,tak i bus,který byl čistý a nesmrděl.Všude slušní lidé.V recepci velice pěkné jednání a přístup zdravotního personálu.Od prvního okamžiku jsem se cítil jako doma.To nebyl jenom můj názor.Zkrátka to není pohádka a tak jsem si Ostraváky zamiloval na první pohled.Ne tak politickou garnituru tady v Praze.Fajn lékaři,fajn sestřičky,fajn lidé, pacienti.Žádné napadání jako tady čtu ubožáků,kteří nemají pro společnost žádný význam a jen si tady léčí mindráky.A ta čistota mě dostala.Tady by se Praha hodně mohla učit a začít již na hl.nádraží.
    • i ty doktore, koukám že nemáš v ordinaci nějak zvlášťě narváno když tu smrdíš od rána do noci *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit