Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lrkfa
    Proč se ti Ukrajinci nestarají ó poměry doma ????
  • jak na to upozornil hlidacipes.org tak v tom zas bude nějaká Slonkovina. Královna dezinformátorů a profesionálních lhářu, Slonková Sabina, už neví kam se vrtnout aby byla vidět. Ovšem absolutním goolem je, když skupina novinářských nul, založí "honosný" ústav žurnalistiky. Asi jako když si bezdomovci založí Popelnicové presidium. Nová doba si žádá nové nápady.A profesionální lháři je mrskají jak Baťa cvičky.
  • ten "Ústav nezávislé žurnalistiky" je opravdu ústav *15*
  • Co dnes ? Co je to !naše"? Stát je nástroj politické moci vlády jedné strany /nyní jen peněz/
    nad ostatními. Ani Rusko už není SSSR a je kapitalistické takže o co jde !? Jinak tam je ale jiná národní hrdost a nechtějí se poddat západu ! Ale už jsem to dával "N se te Putina !

    https://www.youtube.com/watch?v=CCXuJmyivwc
  • mohou se projít Kyjevem nebo doporučuju Oděsu a budou se divit, až jim polezou oči z důlků.
  • kus české republiky patří Vatikánu, voda patří Francii a Španělsku, banky Německu a Rakousku americká armáda se tu prohání po dálnicích jak Wehrmacht v protektorátu.....pár ruských baráků mne v tomhle snědeném krámu opravdu nevzrušuje. Hradčany ještě patří nám anebo už jsme taky prodali, zbourají se a postaví se hypermarket s banány?
  • ivislo
    Stokrát lepší než nafouklé amíky
  • Pravdepodobne je , ze nezavisla zurnalistka Eliska bude mit nejakou nestastnou nehodu. Tim se starosti komu co kde patri a kdo za tim jak stoji a co ovlinuje atd. Je to rychle elegantni osvedcene reseni. Ovsem ze by ji dal nekdo vypit treba caj oslazeny poloniem , tak tomu nebude. To bude nejaky jiny banalni nestastny uraz.
  • A co lze jiného očekávat v zemi jejímž "představitelem" je rusácká zrůdná bestie, dementně žvástavě blábolící lži, podlý křivák olizující řiť kremelského gauneta č.1 komouš-fašisty KGB zmrda putina???
    • A ty vymrdance Sajmonu z redakce Tiscali nam muzes polibit prdell..ha..ha
  • Tak ať si tu taky něco koupí a bydlí nebo má kancelář. Proč ne. Hlavně né mešitu a jiné modly. Pro mne je nepochopitelné když se pohádá bratr s bratrem na život a na smrt. Jejich problém bývá chamtivost, závist a nenávist a já nevím co ještě...Mezi státy a národy politika. Děje se to i normálně v rodinách. Každý by měl začít u sebe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit